Ad-Aware

Tagy:  Ad-Aware 2007 čeština, Ad-Aware se personal, Ad-Aware 2007, Ad-Aware se personal edition 1.06

Sponzorované odkazy

Ad-Aware

Ad-Aware 2007 úvod

Boj se spywarem je někdy během na dlouhou trať a každý schopný nástroj proti němu přijde vhod. Jak si vede dnešní kandidát na pozici nejlepšího bijce spyware? Který že to je? Známý Ad-Aware 2007.

Tak se předveď

Verze 2007 je nástupcem velmi oblíbené a mnohokrát oceňované 1.06 verze Ad-Aware od společnosti Lavasoft. Instalační balíček nám povyrostl na skoro 19MB, ale ani to nás neodradí od instalace. Ta je příjemně svižná a kromě obligátních nastavení nepřináší nic nového co by jsme neviděli jinde.

Ad-Aware 2007-Hlavní okno programu

Po úspěšné instalaci nás přivítá opravdu krásné uživatelské rozhraní. Všechno je na svém místě, přehledné a svižné. Jak je poslední dobou zvykem, nabídky jsou zakulacené a zapadají do nalajnovaného vzhledu ala Windows Vista. V Ad-Aware 2007převládá modrá barva, což jde ovšem pomocí skinů velmi rychle změnit na jinou barvu.

Program nabízí 3 druhy možného scanování proti havěti: rychlý, kompletní a uživatelský scan. Dále si můžeme prohlídku systému nastavit do plánovače úloh a automatizovat si tak scanování. Samotný scan trvá přibližně 20 minutek a výsledky jsou přehledně zobrazeny a zalogovány.

Ad-Aware 2007-Výsledek scanu

V placené verzi programu je také přítomna rezidentní komponenta Ad-Watch, která kontroluje na pozadí veškeré změny v systému a hlídá tak vaši bezpečnost.

Potěšující je přítomnost kompletních logů všech událostí, takže máte absolutní přehled co a jak. Automatické aktualizace programu jsou samozřejmostí.

Plusy

Opravdu pěkné a přehledné ovládání
Rychlost scanu

Mínusy

Absence češtiny
Spousta funkcí je přístupná až po přechodu na placenou verzi programu
Nepodporuje imunizaci systému
Detekce je o něco horší než u konkurence

Ničitel spyware?

Ad-Aware 2007 je produktem, který od své dřívější inkarnace nepřináší nic moc nového a pouze převlékl kabát za slušivější a přehlednější… Pokud již něco proti spyware, tak Spybot: Search&Destroy nebo Spyware Terminator… Zadarmo nic lepšího není…

Hodnocení programu: 63%

Ad-Aware 2007 free ke stažení zde:
Ad-Aware 2007 free download

Spybot: Search&Destroy free ke stažení zde:
Spybot: Search&Destroy download

Spyware Terminator free ke stažení zde:
Spyware Terminator download

Kup Ad-Aware 2007 Plus – bojovník proti spyware v rozšířené verzi 

Kup Ad-Aware 2007 Pro – bojovník proti spyware v nejúplnější verzi 

Sponzorované odkazy:

Článek Ad-Aware byl publikován 4. října 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!