Diskuse ke článku Rozhovor s Janem Patrmanem - Nastartujte svůj život a byznys! - 2. část

Borec

Napsal/a: Karel

Přidáno: 18.12.2012 14.09

Odpovědět

Kámo inspiroval si mě abych napsal úvahu na Columbovo vejce !!!!!!!!!!!!!! sorry kámo

cImPDstMpZyOG

Napsal/a: Azad

Přidáno: 29.12.2015 19.58

Odpovědět

1. Vedte, banalita to bude v okamžiku, kdy na dastavned soud přestanou padat stedžnosti, ktere9 se budou dotfdkat porušened ze1konnosti, ktere9 však nesahoduje intenzity porušened fastavnosti. A ve chvedli, kdy se takovfdmi stedžnostmi dastavned soud skutečně přestane zabfdvat. Pokud na něco takove9ho upozorned se1m předseda daS v novinove9m rozhovoru, vysedle1 tedm mysledm dost silnfd signe1l do společnosti. Všimněte si rovněž, že pro paned Kalenskou to banalita rozhodně nebyla: podle ned pak totiž nefaspěšned stěžovatele9 mohou hledat ochranu „až ve Štrasburku“. Což je přesně špatně, poněvadž ani tento soud by se neměl zabfdvat neze1konnostmi­.2. Skvěle9.3­. Teď se trochu spole9he1m na svoji paměť, ale snad to pouhe1 reakce na blogu snese (a netvrdedm tedy, že se nemohu mfdlit): pokud se pamatuji, nejvedce politikům vadilo, že NS nechtěl vydat sjednocujedced stanovisko v situaci, kdy začaly nižšed obecne9 soudy rozhodovat ve prospěch pana Kinske9ho a jeho restitučnedch ne1roků. Což je PŘESNĚ ten předpad, kterfd ukazuje, že je samotnfd institut „sjednocujedcedch stanovisek“ (přinejmenšedm v te9 podobě, v jake9 funguje) fachylkou z komunistickfdch dob. Mysledm, že o tom psal Zdeněk Kfchn ve sve9m čle1nku pro Jurisprudenci a neme1m ambici ho tady suplovat.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!