Diskuse ke článku Rozhovor s Janem Patrmanem - Nastartujte svůj život a byznys! - 2. část

Borec

Napsal/a: Karel

Přidáno: 18.12.2012 14.09

Odpovědět

Kámo inspiroval si mě abych napsal úvahu na Columbovo vejce !!!!!!!!!!!!!! sorry kámo

cImPDstMpZyOG

Napsal/a: Azad

Přidáno: 29.12.2015 19.58

Odpovědět

1. Vedte, banalita to bude v okamžiku, kdy na dastavned soud přestanou padat stedžnosti, ktere9 se budou dotfdkat porušened ze1konnosti, ktere9 však nesahoduje intenzity porušened fastavnosti. A ve chvedli, kdy se takovfdmi stedžnostmi dastavned soud skutečně přestane zabfdvat. Pokud na něco takove9ho upozorned se1m předseda daS v novinove9m rozhovoru, vysedle1 tedm mysledm dost silnfd signe1l do společnosti. Všimněte si rovněž, že pro paned Kalenskou to banalita rozhodně nebyla: podle ned pak totiž nefaspěšned stěžovatele9 mohou hledat ochranu „až ve Štrasburku“. Což je přesně špatně, poněvadž ani tento soud by se neměl zabfdvat neze1konnostmi­.2. Skvěle9.3­. Teď se trochu spole9he1m na svoji paměť, ale snad to pouhe1 reakce na blogu snese (a netvrdedm tedy, že se nemohu mfdlit): pokud se pamatuji, nejvedce politikům vadilo, že NS nechtěl vydat sjednocujedced stanovisko v situaci, kdy začaly nižšed obecne9 soudy rozhodovat ve prospěch pana Kinske9ho a jeho restitučnedch ne1roků. Což je PŘESNĚ ten předpad, kterfd ukazuje, že je samotnfd institut „sjednocujedcedch stanovisek“ (přinejmenšedm v te9 podobě, v jake9 funguje) fachylkou z komunistickfdch dob. Mysledm, že o tom psal Zdeněk Kfchn ve sve9m čle1nku pro Jurisprudenci a neme1m ambici ho tady suplovat.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Valentýnké přání – Valentýn za dveřmi, je čas na přání
  4. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  5. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  8. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!