Diskuse ke článku Kingsoft Office - kancelářský balík z Dálného východu

Kingsoft Office

Napsal/a: Danny

Přidáno: 23.02.2013 21.34

Odpovědět

Používám ho na svém tabletu a není možné si na něj stěžovat. Ve verzi pro Android má navíc pár velmi užitečných funkcí jako například možnost začít, díky dvěma kliknutím, kreslit do samotného dokumentu (vynikající věc, pokud potřebujete narychlo zaznamenat například nějaký graf). Další vychytávkou je možnost připojení právě vyfoceného obrázku. Díky jednomu kliknutí se otevře fotoaparát, vyfotíte a okamžitě máte foto v dokumentu a tam ho upravujete jako klasický vložený obrázek. Pro práci na tabletu asi ideální pomocník.

Nesouhlasím

Napsal/a: Mirek

Přidáno: 24.02.2013 10.32

Odpovědět

Mslím, že se mýlíte, co do výčtu klíčových komponent. Excel i Word jsou sice nezpochybnitelný základ, ale každá náhražka původních Office bude k ničemu bez toho základního – Outlooku! Toto tvrdím jako majitel licence na sice již zastaralý nicméně za své vlastní peníze poctivě koupený Office 2000, který mi na starším PC slouží výborně. Bohužel nefunguje na novém notebooku s Windows 7, takže to musím řešit přes Thunderbird a LibreOffice, což je kombinace k uzoufání nedostatečná při přímém srovnání s 10 let starými Office!

to Mirek - Outlook

Napsal/a: regine

Přidáno: 02.03.2013 23.37

Odpovědět

Outlook – nic proti němu, ale znám lepší plánovače (mail je tam jen přílepek i podle Microsoftu) a například na dnes již zanikající Lotus (IBM pohřbilo více dobrých produktů = nejen Lotus, ale i Informix, … jen pro vykradení patentů) pořád nemá.

a co čeština?

Napsal/a: Roman

Přidáno: 05.08.2014 12.54

Odpovědět

To by mě zajímalo daleko víc než Outlook, jak psát česky, když připojím k tabletu klávesnici. Místo Outlooku používám EssentialPim.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Ochránit své obydlí můžete třeba i pomocí moderních kamer

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!