CZDC++

Tagy:  CZDC++ download, CZDC, DC++, P2P

Sponzorované odkazy

CZDC++

CZDC++ úvod

Dnes si odskočíme na chvilku od torrentů a povíme si o P2P síti Direct Connect (zkráceně DC). DC je zejména u nás a v okolních zemích velmi populární a tak na ní naleznete opravdu všechno a zvláště na vyhledávání těžko dostupných věcí je jako dělaná. Princip fungování je stejný jako u jiných P2P sítí a tak rovnou přejdeme k popisu jednoho z nejznámějších klientů – CZDC++.

DC++ po česku

CZDC++ se neinstaluje a tak jediné co musíte udělat je stáhnout archív s programem a rozbalit. Hned po spuštění vás program požádá o vyplnění přezdívky, rychlostí uploadu a downloadu, a jestli jste pasiv nebo activ (záleží na typu připojení a jestli máte veřejnou nebo neveřejnou IP adresu).

Uživatelské rozhranní programu je stejné jako třeba u recenzované eMule, BitTorrent, atd. To znamená, že je okno rozděleno na 3 části – ikonky + kontextová menu, stahované soubory, informace o serverech/sou­borech nebo hubech. V CZDC++ se tedy určitě neztratíte a jeho používání vám velmi rychle přejde do krve.

CZDC++ – Jeden z nejlepších programů na P2PCZDC++ – Jeden z nejlepších programů na P2P

A jaké má CZDC++ přednosti?

Segmentové stahování – stejně jako u sítě BitTorrent, tak i zde můžeme stahovat od více uživatelů najednou a tím mít výsledný soubor stažen podstatně rychleji.

Omezování rychlosti uploadu/downloadu – asi není třeba vysvětlovat. Jen nezapomeňte – čím více uploadujete, tím rychleji stahujete

Sdílení nedokončených souborů – nutnost sdílet právě stahované části souborů. Je to opatření proti tzv. leechům v síti BitTorrent

Výhody

Rychlost a nenáročnost programu Freeware Česky

Nevýhody

Interface by mohlo být trošku hezčí Pár funkcí pro rejpaly zde chybí

Pojďme stahovat

CZDC++ je kvalitním klientem pro síť Direct Connect a nabízí veškeré potřebné pro příjemné a rychlé stahování. Ovšem nedělejme si iluze – na těchto sítích jde v 90% o nelegální software, filmy, atd…

CZDC++ freeware ke stažení zde:
CZDC++ download

CZDC++ čeština freeware ke stažení zde:
CZDC++ čeština download

Článek CZDC++ byl publikován 14. října 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...