CZDC++

Tagy:  CZDC++ download, CZDC, DC++, P2P

Sponzorované odkazy

CZDC++

CZDC++ úvod

Dnes si odskočíme na chvilku od torrentů a povíme si o P2P síti Direct Connect (zkráceně DC). DC je zejména u nás a v okolních zemích velmi populární a tak na ní naleznete opravdu všechno a zvláště na vyhledávání těžko dostupných věcí je jako dělaná. Princip fungování je stejný jako u jiných P2P sítí a tak rovnou přejdeme k popisu jednoho z nejznámějších klientů – CZDC++.

DC++ po česku

CZDC++ se neinstaluje a tak jediné co musíte udělat je stáhnout archív s programem a rozbalit. Hned po spuštění vás program požádá o vyplnění přezdívky, rychlostí uploadu a downloadu, a jestli jste pasiv nebo activ (záleží na typu připojení a jestli máte veřejnou nebo neveřejnou IP adresu).

Uživatelské rozhranní programu je stejné jako třeba u recenzované eMule, BitTorrent, atd. To znamená, že je okno rozděleno na 3 části – ikonky + kontextová menu, stahované soubory, informace o serverech/sou­borech nebo hubech. V CZDC++ se tedy určitě neztratíte a jeho používání vám velmi rychle přejde do krve.

CZDC++ – Jeden z nejlepších programů na P2PCZDC++ – Jeden z nejlepších programů na P2P

A jaké má CZDC++ přednosti?

Segmentové stahování – stejně jako u sítě BitTorrent, tak i zde můžeme stahovat od více uživatelů najednou a tím mít výsledný soubor stažen podstatně rychleji.

Omezování rychlosti uploadu/downloadu – asi není třeba vysvětlovat. Jen nezapomeňte – čím více uploadujete, tím rychleji stahujete

Sdílení nedokončených souborů – nutnost sdílet právě stahované části souborů. Je to opatření proti tzv. leechům v síti BitTorrent

Výhody

Rychlost a nenáročnost programu Freeware Česky

Nevýhody

Interface by mohlo být trošku hezčí Pár funkcí pro rejpaly zde chybí

Pojďme stahovat

CZDC++ je kvalitním klientem pro síť Direct Connect a nabízí veškeré potřebné pro příjemné a rychlé stahování. Ovšem nedělejme si iluze – na těchto sítích jde v 90% o nelegální software, filmy, atd…

CZDC++ freeware ke stažení zde:
CZDC++ download

CZDC++ čeština freeware ke stažení zde:
CZDC++ čeština download

Sponzorované odkazy:

Článek CZDC++ byl publikován 14. října 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  9. VirtualBox - základy virtualizace
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!