Azureus download

Tagy:  Azureus, Azureus vuze, Azureus cz

Sponzorované odkazy

Azureus download

Azureus úvod

BitTorrent je jeden ze způsobů populárního p2p stahování, který se stal extrémně populárním díky výměnným sítím DC++ a v poslední době také díky torrentům. Paradoxem je rovnice: čím více uživatelů = tím rychlejší stahování. Potencionální „stahovač“ si jen na internetu najde .torrent soubor, který obsahuje veškeré informace o datech daného souboru, co chce stahovat a spustí ho v některém z velkého množství torrent klientů. Dnes si povíme o jednom z nejpopulárněj­ších – Azureus.

Azureus-Základní obrazovka stahování

Azureus-Základní obrazovka stahování

Rodokmen

Azureus je tedy p2p klientem pro stahování souborů ze sítě BitTorrent a zahrnuje v sobě anonymní protokoly I2P a Tor. Program je napsán v programovacím jazyku Java, díky čemuž je naprosto nezávislý na používaném operačním systému (nedělá mu problém Windows, Linux nebo MacOS X). Pro určitou skupinu uživatelů je i přínosem šíření zdrojových kódů programu pod GPL (svobodná licence), takže skoro každý může přispět svým dílem k vylepšení programu.

Azureus-Jedna z mnoha voleb nastavení

Azureus-Jedna z mnoha voleb nastavení

Stojí za vyzkoušení?

Azureu nedělá problém segmentové stahování ani velkého množství různých souborů. Široká je i možnost nastavení pomocí konfiguračních menu a hlavně díky velkému množství pluginů (rozšíření). Rozhodně potěší skvělé a podrobné reportovací nástroje – seznam stahovaných souborů, procentuální vyjádření pokroku ve stahování, průběh jednotlivých segmentů a jejich dostupnost, seznam uživatelů, od kterých daný soubor právě stahujete (pokud jsou dostupné další informace, tak zjistíte i rychlost jejich připojení, IP adresy, atd.), rychlost stahovaní a uploadování a například i informace o trackerech. Toto vše můžete vyvolat i ve velmi přehledných grafech. U každého torrentu můžete nastavit maximální povolenou rychlost downloadu a uploadu. Grafické prostředí Azurea je funkční a opravdu pěkné a zvláště 3D grafy na kterých lze vidět průběh stahování jsou opravdu profesionálně odvedeným kusem práce.

Azureus-Vyjádření stahování pomocí 3D grafů

Azureus-Vyjádření stahování pomocí 3D grafů

Co hovoří pro Azurea?

Podpora veškerých funkcí související s BitTorrent protokolem
Díky širokému spektru pluginů lze program rozšířit o spoustu funkcí
Azureus je v češtině
Je freeware
Běží na každém operačním systému, kde funguje Java

A co chybičky?

Hardwarové nároky jsou vyšší než u ostatních BitTorrent klientů kvůli Javě

Sáhnout po něm?

Azureus je rozhodně jeden z nejlepších klientů pro stahování ze sítě BitTorrent a pokud máte silnější PC, tak vám ani jeho vyšší náročnost na systémové zdroje vadit nebude. Za zkoušku nic nedáte…

Azureus download freeware zde:
Azureus download

Sponzorované odkazy:

Článek Azureus download byl publikován 10. září 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Ryan. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Co nám přinese iPhone v roce 2020?
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  9. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  10. Katastrální mapy online

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!