Soutěžte s Kaspersky Lab o tři licence Kaspersky Internet Security 2014

Sponzorované odkazy

Soutěžte s Kaspersky Lab o tři licence Kaspersky Internet Security 2014

Bezpečnost není radno podceňovat. Napovídají tomu testy, statistiky i zkušenosti uživatelů, kteří se již s nějakou bezpečnostní hrozbou na internetu setkali. Dobrá ochrana je tedy základ každého počítače, tabletu či chytrého mobilního telefonu. Proto jsme si pro vás připravili exkluzivní soutěž ve spolupráci s jedničkou na trhu bezpečnostních řešení, společností Kaspersky Lab, které do soutěže věnovala tři roční licence aktuální verze Kaspersky Internet Security – multi-device 2014.

Bezpečnostní řešení, které nezklame

Kaspersky Internet Security – multi-device 2014 je osvědčený bezpečnostní software, který v naší recenzi dostal vedle vysokého hodnocení také speciální ocenění Výborný program. Stejné ocenění získala také verze 2013, kterou jsme testovali minulý rok. Dle laboratorních testů jde dlouhodobě o jednu z nejlepších ochran počítače, která nezklame ani v případě zcela nových hrozeb.

Co je třeba udělat pro výhru?

Náplní soutěže je zodpovězení dvou níže uvedených soutěžních otázek, přičemž otázka číslo 1 je typu a),b),c) a druhá otázka je tipovací. Vaši odpověď nám napište na soutěžní e-mail soutez@swmag.cz v následujícím tvaru:
Otázka č.1: písmeno vaší odpovědi
Otázka č.2: váš číselný tip

Soutěžní otázky

Otázka č. 1:
K čemu slouží ZETA Shield – novinka v produktové řadě Kaspersky Lab pro rok 2014?
a ) Slouží k odstranění dočasných dat v systému
b ) Umožňuje důmyslnou rodičovskou kontrolu
c ) Detekuje a eliminuje malware v hlubokových útrobách software

Otázka č. 2:
Kolik kybernetických útoků celosvětově odhalila ve třetím čtvrtletí 2013 společnost Kaspersky Lab?
Odpověď je váš číselný tip.

Důležitá data a informace

Soutěž probíhá od úterý 17. prosince 2013 až do úterý 7. ledna 2014. Správně odpovědi a vaše tipy nám posílejte na e-mailovou adresu soutez@swmag.cz. Po ukončení soutěže budou vybráni tři čtenáři, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku číslo 1 a měli nejlepší tip v otázce číslo 2. Výherce sami zkontaktujeme e-mailem, případně telefonicky, nejdéle 4 dny po ukončení soutěže. Správné odpovědi společně se jmény výherců budou uveřejněny na internetovém magazínu SWMag.cz.

Vyhodnocení provede redakce SWMag.cz a trojice nejlepších soutěžících bude odměněna těmito cenami:
1. místo – roční licence Kaspersky Internet Security – multi-device 2014 pro dvě libovolná zařízení
2. místo – roční licence Kaspersky Internet Security – multi-device 2014 pro dvě libovolná zařízení
3. místo – roční licence Kaspersky Internet Security – multi-device 2014 pro dvě libovolná zařízení

soutěžním e-mailu nezapomeňte uvést předmět (například: Soutěž s Kaspersky Lab), napsat celé své jméno, adresu bydliště a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat.

Společnosti Kaspersky Lab děkujeme za poskytnutí cen do soutěže.

Pravidla soutěže

Účastí v této soutěží souhlasíte s následujícími pravidly soutěže.

  1. Provozovatel soutěže je MediaNest s.r.o., Dukelská 1616/5, 748 01 Hlučín.
  2. Každý soutěžící se může této soutěže účastnit pouze jednou.
  3. Každý soutěžící je povinen v e-mailu uvést své úplné jméno, celou adresu a telefonní číslo. Výherce bude kontaktován na e-mailem, případně telefonicky.
  4. Provozovatel se zavazuje, že zaslané informace soutěžících budou využity jen pro potřeby soutěže a poté budou z databáze odstraněny.
  5. Provozovatel soutěže se zavazuje, že Vaše kontaktní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám, s výjimkou výherců, u kterých uvedeme pouze celé jméno a město.
  6. Výhru nelze vymáhat soudní cestou.
  7. Adresa vytvořená pro tuto soutěž je určena výhradně jen pro potřeby soutěže, tudíž nebude brán ohled na e-maily nesouvisející se soutěží.
  8. Ze soutěže jsou vyřazeni všichni redaktoři, spolupracovníci a rodinní příslušníci magazínu SWMag.cz.

Článek Soutěžte s Kaspersky Lab o tři licence Kaspersky Internet Security 2014 byl publikován 17. prosince 2013 v 00.00 v rubrice Programy a Internet. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...