HerniMag.cz: Vyhrajte s Hernibox.cz a ILike.Cz hodnotné ceny!

Sponzorované odkazy

HerniMag.cz: Vyhrajte s Hernibox.cz a ILike.Cz hodnotné ceny!

Ve spolupráci s herními portály Hernibox.cz a ILike.Cz jsme si pro vás připravili speciální soutěž o hodnotné ceny. Zima je v plném proudu a sluníčko opouští oblohu velmi brzy, a tak se nám otevírá výborný čas na příjemné chvilky strávené u herních konzolí v teple našich domovů. Hledáte nějaké zajímavé tituly na dlouhé zimní večery? Zasoutěžte si s námi a o zábavu budete mít jistě postaráno!

Neutuchající akce s vybroušeným příběhem

Jak napovídá již nadpis, hry Starhawk a Folklore nabízejí vybroušenou akční jízdu. Začněme nejprve u prvně zmiňovaného Starhawku, který pochází z produkce vývojového studie Lightbox Interactive. Jde o ostřílené studio mající na kontě tituly jako Twisted Metal: Black, Warhawk či War of the Monsters. Starhawk je third-person střílečka se sci-fi tématikou a jde o nástupce úspěšné akce Warhawk. V hlavní roli účinkuje Emmett Graves, těžař na jedné z planet ve vzdáleném vesmíru, který se dostane do křížku s nepříliš přátelskými lidmi, lépe řečeno monstry, ozářenými Rift energií. Čeká vás jak slušná porce zábavy ve hře jednoho hráče, tak i povedený multiplayer.

Japonští vývojáři pravidelně přinášejí velmi zajímavá RPG s autentickou grafikou a dobrými bojovými systémy. Výjimkou není ani RPG Folklore z produkce Game Republic. Jde sice o méně známé studio, na svém kontě však má řadu zajímavých titulů, mezi které patří například série Genji či titul Every Party. Folklore nabízí neotřelý příběh s opravdu parádní atmosférou a zábavným bojovým systémem. Chybět nesmí ani občasné potyčky s pořádně silnými bossy.

Co musíte udělat pro výhru?

Náplní soutěže je zodpovězení tří níže uvedených soutěžních otázek, přičemž otáčka číslo 1 a 2 je typu a),b),c) a třetí otázka je tipovací. Vaše odpovědi nám pište na soutěžní e-mail soutez@swmag.cz v následujícím tvaru:
Otázka č.1: písmeno vaší odpovědi
Otázka č.2: písmeno vaší odpovědi
Otázka č.3: váš číselný tip

Soutěžní otázky

Otázka č. 1:
Kdo je maskotem webu Hernibox.cz?
a ) želva
b ) lišák
c ) medvěd

Otázka č. 2:
Kolik her se nachází na webu s online hrami ILike.Cz?
a ) necelé 3000
b ) necelých 500
c ) necelé 2000

Otázka č. 3:
Kolik lidí přečetlo recenzi Euro Truck Simulator 2 na magazínu HerniMag.cz od vydání až do 11.12.2013?
Váš odhad pošlete na soutěžní e-mail soutez@swmag.cz.

Důležitá data a informace

Soutěž probíhá od středy 18. prosince 2013 až do pátku 17. ledna 2014. Správně odpovědi a vaše tipy nám posílejte na e-mailovou adresu soutez@swmag.cz. Po ukončení soutěže budou vybráni tři čtenáři, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku číslo 1 a 2 a měli nejlepší tip v otázce číslo 3. Výherce sami zkontaktujeme e-mailem, případně telefonicky, nejdéle 7 dní po ukončení soutěže. Správné odpovědi společně se jmény výherců budou uveřejněny na internetovém magazínu HerniMag.cz.

Vyhodnocení provede redakce HerniMag.cz a trojice nejlepších soutěžících bude odměněna těmito cenami:

1. místo – Hra Starhawk pro PlayStation 3 a hra Folklore pro PlayStation 3
2. místo – Hra Starhawk pro PlayStation 3 a hra Folklore pro PlayStation 3
3. místo – Hra Starhawk pro PlayStation 3 a hra Folklore pro PlayStation 3

V soutěžním e-mailu nezapomeňte uvést předmět (například: Soutěž s HerniMag.cz), napsat celé své jméno, adresu bydliště a telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat.

Výhry do soutěže nám věnovaly herní portály ILike.Cz a Hernibox.cz. Oba dva weby jsou plné online her, které můžete hrát zdarma ve svém webovém prohlížeči. Najdete zde hry rozdělené do několika herních žánrů, takže si vybere úplně každý, a navíc si můžete na webu Hernibox.cz založit hráčský profil a díky tomu komunikovat s ostatními hráči na webu a porovnávat se s nimi díky žebříčku nejlepších hráčů.

Pravidla soutěže

Účastí v této soutěží souhlasíte s následujícími pravidly soutěže.

 1. Provozovatel soutěže je MediaNest s.r.o., Dukelská 1616/5, 748 01 Hlučín.
 2. Každý soutěžící se může této soutěže účastnit pouze jednou.
 3. Každý soutěžící je povinen v e-mailu uvést své úplné jméno, celou adresu a telefonní číslo. Výherce bude kontaktován na e-mailem, případně telefonicky.
 4. Provozovatel se zavazuje, že zaslané informace soutěžících budou využity jen pro potřeby soutěže a poté budou z databáze odstraněny.
 5. Výhru nelze vymáhat soudní cestou.
 6. Adresa vytvořená pro tuto soutěž je určena výhradně jen pro potřeby soutěže, tudíž nebude brán ohled na e-maily nesouvisející se soutěží.
 7. Ze soutěže jsou vyřazeni všichni redaktoři, spolupracovníci či rodinní příslušníci magazínu HerniMag.cz.

Sponzorované odkazy:

Článek HerniMag.cz: Vyhrajte s Hernibox.cz a ILike.Cz hodnotné ceny! byl publikován 24. prosince 2013 v 10.45 v rubrice Internet. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. MP3s.Nadruhou.net
 4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
 5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 8. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
 9. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
 10. Katastrální mapy online

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!