Diskuse ke článku Návod: Nakupujeme ve službách Google Play

Placeni na obchod play

Napsal/a: Filipoo

Přidáno: 20.07.2015 14.25

Odpovědět

Jsem rád že jste tento článek napsal i když mi ne přímo pomohl …ale mám dotaz. Na obchod play jsem v jedné hře potřeboval koupit kameny – rubien a protože nemám peněženku na google tak jsem dal platbu prez O2 Vyplnil jsem údaje krom jednoho a to je důležité ..NAZEV a tam jsem napsal své jméno …když přišlo vyúčtování tak jsem zaplatil ..ale heslo které mi mělo přijít tak nepřišlo takže někde byla chyba a to si myslím že v tom Názvu ale tak nevím co mám napsat do Názvu ..?

RE: Placeni na obchod play

Michal Havlík

Odpovědět

Dobrý den, omlouvám se, ale v tomto ohledu Vám moc neporadím. Osobně bych se zkusil obrátit na podporu buď na Google Store nebo na O2. Ty by Vám měli poradit. Dále bych zkontroloval, zda peníze skutečně odešly a zda byly odeslány na správné konto.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!