Záloha dat ve Windows - I systém nabízí dobrá integrovaná řešení

Sponzorované odkazy

Záloha dat ve Windows - I systém nabízí dobrá integrovaná řešení

Pro operační systém Windows existuje neskutečné množství zálohovacích programů. Můžete využít nejrůznější zdarma stažitelné programy a nebo placené, které nabízí oproti zdarma programům modernější funkce a nástroje. A nebo můžete využít programu, který se standardně nachází v základní verzi Windowsu. A jak se tento program vlastně jmenuje a co vše nabízí? V tomto článku si na tento program malinko posvítíme a ukážeme si jeho hlavní přednosti.

Záloha dat ve Windowsu

V tomto operačním systému se v jeho jádru nachází program na zálohu dat. Jmenuje se Backup and Restore, což znamená, že není potřeba instalace dalších programů, které se zálohováním dat zabývají. A jak se k tomuto programu člověk dostane? Stačí napsat do vyhledávače zálohování (nebo také Backup) a spustit program, který Vám počítač nalezne.

Zálohování dat ve WindowsZálohování dat ve Windows

Následně se Vám program rozjede, dostanete se do nabídky nastavení, kde si s programem můžete více pohrát. Jako zálohovací disk můžete využít DVD, USB flash disku a nebo externího disku. V tuto chvíli máte nastaveny cesty, respektive cíle a nyní se dostanete k tomu, jak vybrat data, které chcete začít zálohovat. Po kliknutí na tlačítko Další se dostanete k výběru zálohovaných dat.

Po odkliknutí se dáte na uložení nastavení a spuštění zálohy. Program začne pracovat a jakmile bude hotový, dostanete informace o správně provedené záloze. V programu si můžete nastavit i kompletní zálohu operačního systému Windows, dále pak plánovač zálohování a nebo si nastavíte disk pro opravu chyb ve Windows. Doporučuji Vám ponechat aktivní volbu pro automatické spuštění zálohovacího procesu, tudíž nemusíte nic hlídat a program vše udělá bez Vašeho povšimnutí. Ideální a geniální funkce zároveň.

Na závěr

Doporučuji Vám zálohu dat nepodceňovat! Je potřeba data zálohovat pravidelně, protože dojde-li k poruše, data již nikdy neuvidíte a budete zoufat, jak tento problém dále řešit. Navíc po správném nastavení dělá program vše za Vás, tudíž není potřeba na toto myslet a budete mít vše zálohováno! Doporučuji vyzkoušet a program si nastavit dle svých potřeb. Osobně jej také používám a mohu doporučit!

Sponzorované odkazy:

Článek Záloha dat ve Windows - I systém nabízí dobrá integrovaná řešení byl publikován 10. září 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!