Přání k Vánocům a k novému roku od týmu SWMag.cz

Sponzorované odkazy

Přání k Vánocům a k novému roku od týmu SWMag.cz

Rok se s rokem opÄ›t seÃ…¡el a pÃ…™ed námi jsou Vánoční svátky a oslavy vstupu do nového roku. Rok 2015 pÃ…™ichystal celou Ã…™adu novinek nejenom na poli softwaru a internetových sluÃ…¾eb a s koncem pÃ…™ichází celá Ã…™ada bilancí o ÃºspěÃ…¡nosti uplynulého roku. To ale nechme jiným článkÃ…¯m.

PF 2016

PF 2016

Vánoce jsou svátky opÃ…™edené celou Ã…™adou tradic, které si zpravidla kaÃ…¾dý alespoÃ…ˆ trochu ozvláštní svoji tradicí. PevnÄ› věÃ…™ÃƒƒÃ‚­m, Ã…¾e po uspÄ›chaném pÃ…™edvánočním období a velkých pÃ…™ÃƒƒÃ‚­pravách, se v tÄ›chto dnech mÃ…¯Ã…¾ete v poklidu usadit a uÃ…¾ÃƒÃ‚­t si pohody právÄ› vrcholících Vánoc. Za nÄ›kolik dní nastanou veliké oslavy nové roku 2016, ve kterém pro vás chystáme celou Ã…™adu rozhovorÃ…¯, recenzí a mnoho dalÃ…¡ÃƒÃ‚­ho. Za celou redakci SWMag.cz bych vám tedy rád podÄ›koval za pÃ…™ÃƒƒÃ‚­zeÃ…ˆ a popÃ…™ÃƒƒÃ‚¡l krásné a poklidné proÃ…¾ití Vánoc a úspěÃ…¡ný a veselý vstup do roku 2016. Doufáme, Ã…¾e se vám SWMag.cz bude líbit i v nadcházejí­cím roce.

OndÃ…™ej Dostál
Ã…¡ÃƒÃ‚©fredaktor SWMag.cz

TIP: ÄŒtÄ›te náš článek o vánočních dárcích na poslední chvíli

Sponzorované odkazy:

Článek Přání k Vánocům a k novému roku od týmu SWMag.cz byl publikován 24. prosince 2015 v 12.15 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!