Diskuse ke článku Petr Svoboda: Série Polda je moje srdcovka

nice

Napsal/a: Gerri

Přidáno: 20.04.2016 11.17

Odpovědět

Hezký rozhovor, Polda je jedna z mých srdcových herních sérií. Všechno sem měl krabicově (u prvních her to byly opravdu krabice :)..). Doteď považuji Poldu 4 za jednu z nejlepších českých adventur, tak mě trochu mrzí že v rozhovoru o ní nebylo více. Jinak,… big up do další tvorby! Doporučuji se vrátit k polovážné čtyřce, trochu misteriozně založené, logické puzzly, klasické ovládání… :)

RE: nice

Fastmancz

Odpovědět

Skvělý rozhovor. Jinak se přikláním k Gerrimu. Polda 4 byla opravdu jedna z nejlepších a z nostalgie jsem si jí zahrál a dneska dohrál. Nejlepší na Polda 4 byl jednoznačně promyšlený příběh, jinak dále to byla atmosféra, hudba, animace a další. Hmm.. nebylo by špatné se opět setkat s profesorem Santusovem a jeho strojem času :).

Super rozhovor

Napsal/a: Fikus

Přidáno: 26.06.2016 22.56

Odpovědět

Díky za tento rozhovor, hodně mě obohatil. Já začal až s Poldou 2, který jsem si zamiloval, líbila se mi na něm hrozně ta kostrbatá grafika, která u dalších dílů už bohužel odpadla, další věcí je skvostný dabing, který celou sérii doprovází a jeho kvalita je parádní. Za sebe říkám, že pátý díl byl skutečně slabý, jelikož si ho ani nepamatuji, jen vím, že to bylo něco moderního a to je tak vše. Co se týče komičnosti a celkového uspokojení ze hry se mi dostalo právě s dvojkou(zajímavé NPC a lokace) a čtyřkou. Bylo zajímavé si zahrát díly ve 3D, nicméně zpětně musím říct, že to není to pravé ořechově a adventury by se měly držet pěkně 2D kabátku. Lépe to k nim padne. Když jsem se dozvěděl o skutečnosti, že vyjde šestý díl, tak jsem onoho dne vydání okamžitě vyrazil do JRC si hru koupit, jelikož jsem pyšný a neskutečně mile mě překvapila ta nostalgická novinka. Co se kvality šestky týče, rozhodně to není špatný díl, ale je znát, že už se to dalo krapet jiným směrem a celý díl byl takový … nemastný neslaný a spíš rebootovací bych řekl. Grafika byla zajímavá ale nepřišlo mi to už tak nasáklé atmosférou a vtipem jako ty staré díly. Každopádně doufám, že pan Svoboda se svými kolegy dokončí ve zdaru i sedmý díl! Jinak k tomu pirátství, je to hodně smutná ale bohužel pravdivá skutečnost, aktuálně valí cestu proti pirátům denuvo, na kterém se tuším podílí i samotný bývalí codeři z demoscény.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Chcete levné webové stránky? Oslovte 2Rsolutions
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  7. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  8. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!