Diskuse ke článku Zálohování dat

Lepší zálohovací řešení

Napsal/a: Richard

Přidáno: 21.07.2008 19.09

Odpovědět

Bohužel zde navrhované možnosti zálohy neřeší velkou většinu hrozeb, kvůli kterým JE NUTNÉ ZÁLOHOVAT. Přírodní vlivy, krádež, virová nákaza a podobně a podobně totiž pravděpodobně postihnou jak náš zdrojový počátač nebo notebook, tak ony zálohy. Tím jejich smysl zcela mizí. Částečně to řeší zmíněné zálohování na internet, jenže u oněch služeb zdarma Vám nikdo za nic neručí a možnosti napadení hackerem, vlastního lidského selhání či poruchy setrvávají. Navíc klíčové u jakéhokoliv zálohování je jeho automatizace. Většina z nás uživatelů o daných hrozbách ví, ale i tak nic neděláme. Co si myslím je optimální, je využít specializovaných služeb, jako nabízí například http://www.securedata.cz/ – je to sice malá investice, ale vratí se člověku tisícinásobně.

online zálohování na www.zalohujeme.cz

Napsal/a: Radek

Přidáno: 08.01.2009 21.20

Odpovědět

Nedávno se objevil Český projekt online zálohování na http://www.zalohujeme.cz Zdarma nabízí sice jen měsíc testování, ale nabízí různé úrovně podpory a staví na komerčním zálohovacím software od IBM, což je jistě plus…

RE: online zálohování na www.zalohujeme.cz

Randy

Odpovědět

je to dost drahé, to mi přijde smysluplnější http://www.needbackup.cz/

zalohovaní automatické

Napsal/a: Pajosh

Přidáno: 22.01.2009 20.40

Odpovědět

Právě řeším problém a hledám nějaký soft co by dokázal inteligentně zálohovat celý disc (inteligentně= záloha jen změněných dat) a navíc by to zas až tak moc nebrzdilo počítač. Za každý typ nebo radu děkuji do mailu ja.paja /zavinač/ centrum.cz

Pěkný článek

Petr Menšík

Odpovědět

Pěkný článek

Zálohování je základ

Napsal/a: Pavel

Přidáno: 19.10.2012 14.57

Odpovědět

Osobně zálohuji data na pevný externí disk a pak online. Už se mi několikrát stalo, že jsem o data přišel a rekonstruovat účetnictví není žádná výhra… Určitě stojí za zmínku software od společnosti Whitesoft – http://www.whitestore.cz/, který řeší kompletní problémy se zálohováním a obnovou dat. Můžete si ho na 30 dnů vyzkoušet zdarma. Instalace je velice jednoduchá, vše se zálohuje online a k datům máte přístup odkudkoliv. Výhodou je, že si můžete vybrat,kterou zálohu chcete obnovit, takže když si přepíšete nějaký soubor, tak si můžete daný soubor obnovit ze zálohy.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.
  5. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. Spire Ergo - Ergonomická TKL klávesnice
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Hledá se láska zn. online

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!