CES 2017 v Las Vegas - veletrh, který určuje trendy

Sponzorované odkazy

CES 2017 v Las Vegas - veletrh, který určuje trendy

Každoročně konaný světový veletrh spotřební elektroniky CES (Consumer Electronics Show) se pořádá už od roku 1967 v Las Vegas. Ve městě, které nikdy nespí, se objevují žhavé novinky, které se budou daný rok prodávat na světovém trhu. CES je nabitý širokou škálou produktových novinek a inovací, které usnadňují dennodenní život, šetří čas, vynakládané energie a přináší lidem radost z běžných činností. Nejnovější technologie, tablety, mobily, notebooky, virtuální realita, chytré spotřebiče nebo hlasem ovládaná auta. To vše na jednom místě! Veletrh je určen pouze pro odborníky a novináře, ale my vám přinášíme výběr toho nejzajímavějšího od společnosti LG a TP-Link.

CES 2017 v Las Vegas konaný 5. – 8. ledna 2017.CES 2017 v Las Vegas konaný 5. – 8. ledna 2017.

České start-upy letos poprvé

Letošní ročník byl výjimečný také pro naši zemi: Poprvé v historii bylo umožněno představit se začínajícím podnikatelům – a těm českým nevyjímaje. Celkově se jedná o 600 start-upů z 33 zemí. Na veletrhu jinak bude vystavovat dohromady 60 společností z České republiky. Jejich účast je podporována také ministerstvem průmyslu a obchodu.

LG Electronics

Společnost LG Electronics představila na letošním veletrhu CES 2017 řadu produktových novinek: Novou řadu LG ultra tenkých OLED televizí a Super UHD televizory s nanotechnologií, jež byly oceněny cenou Best of Innovation Award. Dále levitující bezdrátové audio a první 4K Blu-ray přehrávač, online chladničku a novou generaci bezdrátového vysávání, chytré spotřebiče LG, které se naučí chování a zvyky svého majitele nebo prémiové 4K HDR monitory pro profesionály i hráče. Nejvíce očekávanější novinkou je bezesporu levitující reproduktor, designově zajímavá sluchátka a především chytrá chladnička.

LG na CES 2017.LG na CES 2017.

Levitující bezdrátové audio

O dokonalý filmový zážitek se postará žhavá novinka v podobě scifi levitujícího reproduktoru – Levitating Portable Speaker, který vyniká svým futuristickým designem a nezaměnitelným zvukem. V čem tkví jeho tajemství? Vznášení je umožněno díky silnému elektromagnetu, který je umístěn v levitační stanici. Vaše filmové večery se promění jako mávnutím kouzelným proutku v ty hvězdné. Užívejte dokonalý čistý zvuk s vyváženými výškami díky zesilovači a technologií Dual Passive Radiaor. Reproduktor na jedno nabití vydrží téměř 10 hodin nepřetržitého přehrávání. Po vybití baterie se automaticky snese do stanice, kde se začne nabíjet. Výhodou je možnost přehrávání i v režimu dobíjení. Audio splňuje standard IPX7, což znamená záruku odolnosti vůči nepříznivým podmínkám – je možné ho použit i kdekoli v přírodě. Další předností je i možnost simultánního připojení dvou zařízení pomocí Bluetooth.

Futuristická novinka od LG.Futuristická novinka od LG.

Prémiový zvuk a čistý design – pohodlná sluchátka, která hezky hrají

Pro ještě pohodlnější poslech hudby nasaďte bezdrátové sluchátka TONE Studio se dvěma hlavními reproduktory umístěnými přímo pod ušima uživatele a dvěma vibrujícími reproduktory na klíčních kostech, které zajistí bezesporu nejlepší možný zvuk i při nižších frekvencí. Ve sluchátkách je konvektor Hi-Fi Dac (Digital to Analog), který zajišťuje přesnost zvuku a prostřednictvím zabudované funkce Dual Play je možné připojení dvou sluchátek k jednomu zdroji hudby.

Ve variantě bude také s klasickými špunty – model TONE Free, jehož tělo slouží jako nabíjecí stanice.

Online chladnička

Gurmány nadchne nový typ chytré chladničky InstaView™, podporující webOs s inteligetní hlasovou službou Alexa od Amazonu. Chladnička Door-in-Door disponuje 29palcovým dotykovým LCD displejem a díky funkci InstaView a dvěma poklepáním se rázem přemění na příkazové okno. Stav své spižírny můžete zkontrolovat bez otevírání dveří, což ušetří nejen elektrickou energii, ale i uchovávané potraviny. Zejména v obchodě oceníte možnost kontroly zásob i na dálku. O vaše pohodlí se stará vaše osobní asistentka Alexa, která pomůže s hledáním receptů, nastavením minutky, objedná vám zboží na Amazonu a v její kompetenci je řešení více než 6 000 úkolů. Prochází vám jogurt? Alexa vás upozorní.

„Snažíme se lidem po celém světě maximálně usnadnit a zpříjemnit každodenní činnosti. Ať už je to praní, vaření nebo vysávání,“ říká Andrea De Sousa z LG. „Spolupráce se společností Amazon nám pomohla vytvořit chladničku, která vaření i nakupování potravin posune na novou úroveň,“ dodává.„Snažíme se lidem po celém světě maximálně usnadnit a zpříjemnit každodenní činnosti. Ať už je to praní, vaření nebo vysávání,“ říká Andrea De Sousa z LG. „Spolupráce se společností Amazon nám pomohla vytvořit chladničku, která vaření i nakupování potravin posune na novou úroveň,“ dodává.
„Pro mnoho rodin je kuchyně jednou z nejpoužívanějších místností v domě, a také místem, kde mají doslova plné ruce práce. K ještě většímu pohodlí jim dnes stačí vlastní hlas a Alexa,“ říká Mike George, viceprezident pro Amazon Alexa. „Při spolupráci s inovativními společnostmi jako je právě LG, můžeme naplno ukázat, jak významně dokážeme zlepšit život vylepšením jednoho z nejdůležitějších spotřebičů v domácnosti,“ dodává.„Pro mnoho rodin je kuchyně jednou z nejpoužívanějších místností v domě, a také místem, kde mají doslova plné ruce práce. K ještě většímu pohodlí jim dnes stačí vlastní hlas a Alexa,“ říká Mike George, viceprezident pro Amazon Alexa. „Při spolupráci s inovativními společnostmi jako je právě LG, můžeme naplno ukázat, jak významně dokážeme zlepšit život vylepšením jednoho z nejdůležitějších spotřebičů v domácnosti,“ dodává.

Pro více informací navštivte http://www.lg.com/cz.

TP-Link – novinky, které zpříjemní a zjednoduší život v domácnosti

Ani přední světový dodavatel spotřebitelských a podnikových síťových produktů nemohl chybět na letošním CES, kde představil inovativní digitální technologie v podobě nejmodernějších bezdrátových routerů a inteligentních zařízení. Společnost TP-Link exkluzivně vyvinula řadu Wi-Fi systémů s označením Deco pro pokrytí celé domácnosti, se kterými výpadky a kolísání sítě nehrozí ani při zapojení více bezdrátově komunikujících zařízení. Návštěvníky veletrhu u stánku LG čekal bohatý program s ukázkami produktů s možností jejich vyzkoušení.

Revoluční Wi-Fi Router Deco M5 využívá nejmodernější topologii Wi-Fi sítí typu mesh, čímž zaručuje dokonalé pokrytí všech prostor v domácnosti. Router Deco M5 Plus s technologií Powerline disponuje technologií Powerline určenou pro přenos dat po elektrických rozvodech. Svojí konstrukcí spojuje technologii Wi-Fi a Powerline do jednoho kompaktního zařízení a nabízí širší možnosti připojení.

„Spotřebitelské nároky na připojení neustále stoupají a výrobci a poskytovatelé technologií musí efektivně spolupracovat, aby nabídli účinné řešení řízení výkonu sítě,“ říká Rahul Patel, víceprezident společnosti Qualcomm Technologies, Inc. odpovědný za produktový management. „Routery TP-Link Deco, vybavené pokročilými Wi-Fi řešeními značky Qualcomm, mají vše potřebné k tomu, aby spotřebitelům zajistily snadnější a kvalitnější připojení než kdykoli dříve.“„Spotřebitelské nároky na připojení neustále stoupají a výrobci a poskytovatelé technologií musí efektivně spolupracovat, aby nabídli účinné řešení řízení výkonu sítě,“ říká Rahul Patel, víceprezident společnosti Qualcomm Technologies, Inc. odpovědný za produktový management. „Routery TP-Link Deco, vybavené pokročilými Wi-Fi řešeními značky Qualcomm, mají vše potřebné k tomu, aby spotřebitelům zajistily snadnější a kvalitnější připojení než kdykoli dříve.“

TP Link na veletrhu také představil gigabitový router AC2300 s podporou technologie MU-MIMO a Wi-Fi repeater RE650 AC2600, rovněž s podporou technologie MU-MIMO.

Další informace naleznete na stránkách www.tp-link.com.

Zdroj: CES, LG, TP-Link

Sponzorované odkazy:

Článek CES 2017 v Las Vegas - veletrh, který určuje trendy byl publikován 15. února 2017 v 05.00 v rubrice Programy, Internet, Technologie a Mobilní aplikace. Autorem článku je Iveta Holasová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Jak na software pro obsahový marketing
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 4. Rozzlobenimuzi.com
 5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 7. Odesíláme SMS z internetu
 8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
 9. MP3s.Nadruhou.net
 10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!