SWMAG.CZ na DIGITEXU

Tagy:  brno, veletrh, bvv, invex, digitex, interkamera, výstaviště, veletrhy, hardware, software, výstava, novinky, svět počítačů, počítače, fotoapatáry, hry, herní turnaje, progaming

Sponzorované odkazy

SWMAG.CZ na DIGITEXU

I letos se v Brně koná veletrh DIGITEX/INTER­KAMERA. Bohužel se ho letos účastní relativně málo vystavovatelů, nechybí však takoví giganti jako je ASUS nebo ESET. Pro DIGITEX byl tentokrát zarezervován jeden celý pavilón, o druhý se dělý společně s veletrhem INTERKAMERA. Kromě těchto dvou veletrhů probíhají i další, jde především o Sport Life, Bike Brno, Caraving Brno a Boat Brno.

World Gamemaster Tournament

Letos poprvé je možné vystavované zboží i zakoupit. Pokud tedy chcete mít doma nějakou z novinek softwaru nebo hardwaru máte možnost, hlavně proto, že díky veletrhu se na některé výrobky vztahují různé slevové akce a akční balíčky. Bezpochyby největším lákadlem pro návštěvníky je ale turnaj v počítařových hrách World Gamemaster Tournament 2009.

Turnaj trvá až do neděle, v závěrečném finále se mezi sebou „poperou“ týmy a jednotlivci, celkem se do finále dostane 104 hráčů, kteří postoupili z klasifikace. Do té se původně přihlásilo více než 500 lidí. Hraje se ve čtyřech hrách, pro týmy jsou určeny akce Counter Strike 1.6 a Call of Duty 4, pro sólové hraní jsou určeny dvě hry, fotbalový simulátor FIFA 10 a simulátor závodů Trackmania Nations Forever.

Celkem se hraje ve čtyřech disciplínách, dvě z nich jsou týmové, kdy proti sobě stane osm mužstev po pěti hráčích a ve zbývajících dvou disciplínách si to mezi sebou rozdají jednotlivci. Turnaj se odehrává v pavilonu C, pro diváky je připravena velkoplošná projekce a dění na plátně je i moderováno. Nechybí velké množství exhibičních zápasů, že počítačové hry nejsou jen doménou mužů směle dokazují mladé počítačové hráčky. Mezi nimi je zřejmě nejoblíbenější hra Counter Strike. Pokud si i vy chcete zkusit pocit opravdového hráče, nebo si jen zahrát proti ostatním máte možnost v neděli, hned na 60 počítačích si návštěvníci mohou tento pocit vychutnat a mohou zkusit porazit ostatní.

Nejen programy

Pokud Vás zajímá spíše hardware, určitě nezapomeňte navštívit stánek Intelu, který zde představuje své nové procesory Intel Core i5. Ty se mohou pochlubit především technologií Turbo Boost, která umožňuje co největší výkon procesoru v závislosti na vašich požadavcích. Kromě Intelu se hodí navštívit i stánek Ninetenda, kde si můžete zkusit hraní s konzolí Wii.

Chcete něco vyhrát? Co třeba zkusit mistrovství republiky v esemeskování? Jde o sedmý ročník a zadání je jednoduché, napsat co nejrychleji větu o 160 znacích, SMS zprávu uložit a samozřejmě ji musíte napsat co nejrychleji. Soutěž připravila i Nokia, máte možnost vyhrát nový mobilní telefon.

Spousta lidí si stěžuje na nízkou návštěvnost veletrhu, má to však i jednu výhodu. Máte mnohem víc klidu si vše projít a prohlédnout. Navíc vystavovatelé se opravdu snaží, takže si odnesete i spoustu „čtení na doma“.

Můžete se těšit na obsáhlý článek o herním turnaji, navíc jsme pro Vás nasbírali spoustu témat, o kterých v blízké budoucnosti budeme připravovat články

Sponzorované odkazy:

Článek SWMAG.CZ na DIGITEXU byl publikován 6. listopadu 2009 v 12.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!