Autoškola testy

Tagy:  autoskola testy, autoskola testy 2008, autoskola-testy

Sponzorované odkazy

Autoškola testy

V dnešní době se auto stává nepostradatelnou částí lidského života. Stále více lidí si vyřizuje řidičský průkaz a jestli jste mezi nimi i vy, tak jste se možná setkali s některými nepříjemnými skutečnostmi. Jednou z nich se může stát zdánlivá nedostupnost cvičných testů, na kterých byste mohli odhalovat své slabiny. A proto se vám s touto problematikou pokusíme trochu pomoci.

Jestliže nechcete testy v tištěné podobě, můžete si na internetu opatřit nějaké v podobě elektronické. Není výjimkou, že autoškoly mají své vlastní výukové programy. Zpravidla však musíte provádět řidičský kurz právě tam a tyto programy nejsou volně šířitelné. Přesto existuje několik řešení, které si dnes představíme.

http://www.autoskola-testy.cz/ Webový server kde si můžete vyzkoušet testové otázky a to úplně zdarma. Jednoduše zvolíte kategorii řidičského průkazu a zobrazí se vám ihned testy. Databáze testu je poměrně slušná a každý obsahuje 25 otázek. Na stránce je také spousta dalších informací o autoškolách a řidičských průkazech.

http://www.e-autoskola.cz/testy/ Poměrně rozsáhlí web obsahující spousty odkazů, které vám pomohou při skládání zkoušky. Především odkazy na testování značek a testovací programy.

http://etesty.mdcr.cz/ Jako další možnost a možná jedna z nejefektivnějších je web ministerstva dopravy, které vychází vstříc řidičům a poskytuje online testování.

etesty.mdcr.czetesty.mdcr.cz

Další možností jsou programy, které jsou na internetu k sehnání. Některé vám představím.

Autoškola Professionál: Skutečně kvalitní program. Velmi přehledný s pěknými ilustracemi, ale jak už to tak bývá nic není dokonalé. V tomhle případě se jedná o licenci. Na internetu je k dostání zdarma pouze demo verze, ale i ta vám zajisté pomůže.

PC Autoškola Holubec: Znova je k sehnání zdarma pouze demo, ale i to obsahuje par testu, které můžete využit. Program prakticky postrádá jakoukoliv grafickou podobu.

Testy autoškola 3D: Další program s pěkným zpracovaný, ale narazil jsem na informace, že projekt je již zastavený a nemusí docházet k aktualizacím.

Dostupnost cvičných testů je poměrně vysoká. Navíc je zde možnost kombinovat více programů nebo online testovaní a tak budete mít dostatek prostoru prověřit své vědomosti.

Sponzorované odkazy:

Článek Autoškola testy byl publikován 2. června 2008 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Petr Vajda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Moderní domácnost je SMART
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!