Autoškola testy

Tagy:  autoskola testy, autoskola testy 2008, autoskola-testy

Sponzorované odkazy

Autoškola testy

V dnešní době se auto stává nepostradatelnou částí lidského života. Stále více lidí si vyřizuje řidičský průkaz a jestli jste mezi nimi i vy, tak jste se možná setkali s některými nepříjemnými skutečnostmi. Jednou z nich se může stát zdánlivá nedostupnost cvičných testů, na kterých byste mohli odhalovat své slabiny. A proto se vám s touto problematikou pokusíme trochu pomoci.

Jestliže nechcete testy v tištěné podobě, můžete si na internetu opatřit nějaké v podobě elektronické. Není výjimkou, že autoškoly mají své vlastní výukové programy. Zpravidla však musíte provádět řidičský kurz právě tam a tyto programy nejsou volně šířitelné. Přesto existuje několik řešení, které si dnes představíme.

http://www.autoskola-testy.cz/ Webový server kde si můžete vyzkoušet testové otázky a to úplně zdarma. Jednoduše zvolíte kategorii řidičského průkazu a zobrazí se vám ihned testy. Databáze testu je poměrně slušná a každý obsahuje 25 otázek. Na stránce je také spousta dalších informací o autoškolách a řidičských průkazech.

http://www.e-autoskola.cz/testy/ Poměrně rozsáhlí web obsahující spousty odkazů, které vám pomohou při skládání zkoušky. Především odkazy na testování značek a testovací programy.

http://etesty.mdcr.cz/ Jako další možnost a možná jedna z nejefektivnějších je web ministerstva dopravy, které vychází vstříc řidičům a poskytuje online testování.

etesty.mdcr.cz

etesty.mdcr.cz

Další možností jsou programy, které jsou na internetu k sehnání. Některé vám představím.

Autoškola Professionál: Skutečně kvalitní program. Velmi přehledný s pěknými ilustracemi, ale jak už to tak bývá nic není dokonalé. V tomhle případě se jedná o licenci. Na internetu je k dostání zdarma pouze demo verze, ale i ta vám zajisté pomůže.

PC Autoškola Holubec: Znova je k sehnání zdarma pouze demo, ale i to obsahuje par testu, které můžete využit. Program prakticky postrádá jakoukoliv grafickou podobu.

Testy autoškola 3D: Další program s pěkným zpracovaný, ale narazil jsem na informace, že projekt je již zastavený a nemusí docházet k aktualizacím.

Dostupnost cvičných testů je poměrně vysoká. Navíc je zde možnost kombinovat více programů nebo online testovaní a tak budete mít dostatek prostoru prověřit své vědomosti.

Sponzorované odkazy:

Článek Autoškola testy byl publikován 2. června 2008 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Petr Vajda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Inkoustová tiskárna - profi tisková kvalita fotografií dostupná pro všechny
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Smajlíci

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!