Autoškola testy

Tagy:  autoskola testy, autoskola testy 2008, autoskola-testy

Sponzorované odkazy

Autoškola testy

V dnešní době se auto stává nepostradatelnou částí lidského života. Stále více lidí si vyřizuje řidičský průkaz a jestli jste mezi nimi i vy, tak jste se možná setkali s některými nepříjemnými skutečnostmi. Jednou z nich se může stát zdánlivá nedostupnost cvičných testů, na kterých byste mohli odhalovat své slabiny. A proto se vám s touto problematikou pokusíme trochu pomoci.

Jestliže nechcete testy v tištěné podobě, můžete si na internetu opatřit nějaké v podobě elektronické. Není výjimkou, že autoškoly mají své vlastní výukové programy. Zpravidla však musíte provádět řidičský kurz právě tam a tyto programy nejsou volně šířitelné. Přesto existuje několik řešení, které si dnes představíme.

http://www.autoskola-testy.cz/ Webový server kde si můžete vyzkoušet testové otázky a to úplně zdarma. Jednoduše zvolíte kategorii řidičského průkazu a zobrazí se vám ihned testy. Databáze testu je poměrně slušná a každý obsahuje 25 otázek. Na stránce je také spousta dalších informací o autoškolách a řidičských průkazech.

http://www.e-autoskola.cz/testy/ Poměrně rozsáhlí web obsahující spousty odkazů, které vám pomohou při skládání zkoušky. Především odkazy na testování značek a testovací programy.

http://etesty.mdcr.cz/ Jako další možnost a možná jedna z nejefektivnějších je web ministerstva dopravy, které vychází vstříc řidičům a poskytuje online testování.

etesty.mdcr.cz

etesty.mdcr.cz

Další možností jsou programy, které jsou na internetu k sehnání. Některé vám představím.

Autoškola Professionál: Skutečně kvalitní program. Velmi přehledný s pěknými ilustracemi, ale jak už to tak bývá nic není dokonalé. V tomhle případě se jedná o licenci. Na internetu je k dostání zdarma pouze demo verze, ale i ta vám zajisté pomůže.

PC Autoškola Holubec: Znova je k sehnání zdarma pouze demo, ale i to obsahuje par testu, které můžete využit. Program prakticky postrádá jakoukoliv grafickou podobu.

Testy autoškola 3D: Další program s pěkným zpracovaný, ale narazil jsem na informace, že projekt je již zastavený a nemusí docházet k aktualizacím.

Dostupnost cvičných testů je poměrně vysoká. Navíc je zde možnost kombinovat více programů nebo online testovaní a tak budete mít dostatek prostoru prověřit své vědomosti.

Sponzorované odkazy:

Článek Autoškola testy byl publikován 2. června 2008 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Petr Vajda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.
  6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  7. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Spire Ergo - Ergonomická TKL klávesnice
  10. Hledá se láska zn. online

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!