Sprace.cz

Tagy:  brigáda, práce, zaměstnanec, zaměstnavatel, brigády, práce, inzeráty, nabídky, pracovní trh

Sponzorované odkazy

Sprace.cz

Je začátek prázdnin a proto hodně studentů hledá brigády, popřípadě ti, kteří vyšli střední školy hledají stálé zaměstnání. Pro ně existuje na internetu obrovské množství různých portálů, které nabízejí pracovní pozice. Jedním z nich je i portál Sprace.cz, který je součástí vyhledávače Seznam.cz.

Jak si vybrat

Vybrat si můžete z několika oborů, regionů i pracovních úvazků. Obory jsou zastoupeny více než dostatečně, celkem třicet sedm různých pracovních oborů na trhu. Zastoupeny jsou všechny kraje České republiky, hlavní město Praha, Zahraničí, Slovensko a České republika jako celek – v tomto „regionu“ jsou pracovní pozice, které vyžadují cestování. Z pracovních úvazků je na výběr plný a částečným úvazek, práce na živnostenský list, brigáda a praxe. Speciální nabídky jsou pro absolventy škol.

sprace.cz

sprace.cz

Odpovídáme na nabídku

V případě, že jste si z pracovních příležitostí některou vybrali, ve výpisu najdete hlavní informace, totiž co a kde je předmětem pracovní činnosti, kdy byla pracovní nabídka vložena do výpisu, která firma ji vyřizuje a kraj pro který nabídka platí. Pokud na danou nabídku kliknete buďto vás stránka přesměruje přímo na stránky firmy, kde se poté dozvíte podrobnosti, nebo se vám otevře další okno s detailnějšími informacemi o práci. V případě brigád je postup naprosto stejný.

Sprace.cz (https://www.swmag.cz)

Pro zaměstnavatele

Možná se ptáte, jak pro svou firmu najít zaměstnance. Nutná je registrace přímo na serveru Sprace.cz. Rozhodně se hodí pročíst si detailně všechny informace o inzerci na portálu. K nahlédnutí je také ceník služeb pro zaměstnavatele. Služby jsou rozděleny do balíčků, vždy s určitým počtem inzerátů a platností doby, kdy bude nabídka „viset“ v katalogu. Ceny, i když jsou vysoké odpovídají poskytnutým službám a technické podpoře.

Sprace.cz (https://www.swmag.cz)

Poradna

V případě nejasnosti některé informace, nebo pokud se chcete dozvědět více o praktikách zaměstnavatelů, hodí se navštívit sekci Poradna. Kromě cenných rad, třeba jak napsat životopis, nebo jak odpovídat na inzerát je pro vás připraven mzdový kalkulátor a nejčastější dotazy na právníka v oboru pracovních vztahů. Můžete se také inspirovat vzorovými dokumenty pracovních smluv, výpovědí, ale třeba i žádostí o zaplacení mzdy.

Sprace.cz – dobrý tip

Hledáte-li práci je Sprace.cz jedním z nejlepších kandidátů. Konkurenci převyšuje velmi podrobnou poradnou pro uchazeče o zaměstnání i příznivými podmínkami pro vystavení inzerátů zaměstnavateli.

Sprace.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Sprace.cz byl publikován 8. července 2008 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Valentýnké přání – Valentýn za dveřmi, je čas na přání
  4. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  5. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  6. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  7. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!