Sprace.cz

Tagy:  brigáda, práce, zaměstnanec, zaměstnavatel, brigády, práce, inzeráty, nabídky, pracovní trh

Sponzorované odkazy

Sprace.cz

Je začátek prázdnin a proto hodně studentů hledá brigády, popřípadě ti, kteří vyšli střední školy hledají stálé zaměstnání. Pro ně existuje na internetu obrovské množství různých portálů, které nabízejí pracovní pozice. Jedním z nich je i portál Sprace.cz, který je součástí vyhledávače Seznam.cz.

Jak si vybrat

Vybrat si můžete z několika oborů, regionů i pracovních úvazků. Obory jsou zastoupeny více než dostatečně, celkem třicet sedm různých pracovních oborů na trhu. Zastoupeny jsou všechny kraje České republiky, hlavní město Praha, Zahraničí, Slovensko a České republika jako celek – v tomto „regionu“ jsou pracovní pozice, které vyžadují cestování. Z pracovních úvazků je na výběr plný a částečným úvazek, práce na živnostenský list, brigáda a praxe. Speciální nabídky jsou pro absolventy škol.

sprace.cz

sprace.cz

Odpovídáme na nabídku

V případě, že jste si z pracovních příležitostí některou vybrali, ve výpisu najdete hlavní informace, totiž co a kde je předmětem pracovní činnosti, kdy byla pracovní nabídka vložena do výpisu, která firma ji vyřizuje a kraj pro který nabídka platí. Pokud na danou nabídku kliknete buďto vás stránka přesměruje přímo na stránky firmy, kde se poté dozvíte podrobnosti, nebo se vám otevře další okno s detailnějšími informacemi o práci. V případě brigád je postup naprosto stejný.

Sprace.cz (https://www.swmag.cz)

Pro zaměstnavatele

Možná se ptáte, jak pro svou firmu najít zaměstnance. Nutná je registrace přímo na serveru Sprace.cz. Rozhodně se hodí pročíst si detailně všechny informace o inzerci na portálu. K nahlédnutí je také ceník služeb pro zaměstnavatele. Služby jsou rozděleny do balíčků, vždy s určitým počtem inzerátů a platností doby, kdy bude nabídka „viset“ v katalogu. Ceny, i když jsou vysoké odpovídají poskytnutým službám a technické podpoře.

Sprace.cz (https://www.swmag.cz)

Poradna

V případě nejasnosti některé informace, nebo pokud se chcete dozvědět více o praktikách zaměstnavatelů, hodí se navštívit sekci Poradna. Kromě cenných rad, třeba jak napsat životopis, nebo jak odpovídat na inzerát je pro vás připraven mzdový kalkulátor a nejčastější dotazy na právníka v oboru pracovních vztahů. Můžete se také inspirovat vzorovými dokumenty pracovních smluv, výpovědí, ale třeba i žádostí o zaplacení mzdy.

Sprace.cz – dobrý tip

Hledáte-li práci je Sprace.cz jedním z nejlepších kandidátů. Konkurenci převyšuje velmi podrobnou poradnou pro uchazeče o zaměstnání i příznivými podmínkami pro vystavení inzerátů zaměstnavateli.

Sprace.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Sprace.cz byl publikován 8. července 2008 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!