Lenovo – notebooky do práce i pro zábavu

Tagy:  baterie do notebooku, notebook, Lenovo, Thinkpad, IdeaPad, Thinkpad Edge, laptop, přenosný počítač

Lenovo – notebooky do práce i pro zábavu

Komerční sdělení:
Po založení firmy je potřeba nakoupit vhodnou výpočetní techniku. Hodit se budou určitě i notebooky pro práci na cestu nebo pro práci v kanceláři po zapojení do dokovací stanice. Notebooky jsou postupem času stále oblíbenější nejenom na úkor klasických stolních počítačů. Většině lidí výkon levnějších přenosných počítačů bohatě stačí a přenosnost hraje prim při výběru. Ti, kdo si žádají vyšší výkon a mobilitu, si většinou rádi připlatí. Lenovo tak uspokojí širokou škálu cílových skupin.

S IdeaPady je zábava

Vezmeme-li v potaz skupinu lidí, která se chce za slušný peníz bez omezení bavit, zabrousíme do kategorie multimediálních počítačů, které v nabídce společnosti Lenovo reprezentují právě IdeaPady. Pod slůvkem IdeaPad se samozřejmě skrývají další podkategorie, které tuto velkou skupinu multimediálních lidí ještě rozdělují. Některé notebooky jsou tedy orientované na extrémní výkon na úkor baterie, jiné jsou pro změnu ideální pro nošení do školy svými rozměry a výdrží. Vybere si opravdu každý a najdou se i relativně univerzální stroje, které díky nízké váze, vysoké výdrži a slušnému výkonu uspokojí téměř kohokoliv.

ThinkPad Edge na pomezí

ThinkPad Edge se dá označit za mezník mezi pracovním a multimediálním počítačem. Kombinuje tedy funkce jak z modelové řady IdeaPad, tak i z profesionální řady ThinkPad. Očekávat lze jak vysokou mobilitu, tak i slušný výkon, odolnost a různé vychytávky v podobě čtečky otisků prstů či oblíbeného TrackPointu. Dalším esem, s nímž série Edge hraje, je dobrá odolnost a líbivý design. I přestože je design celého notebooku v podstatě strohý, má nádech lehkosti a praktického uspořádání. ThinkPady Edge jsou dostupné ve velikostech od 11,6“ za velmi příznivé ceny nejenom na Thinkpro.sk.

Profesionální řada Thinkpad

ThinkPad jako profesionál bez kompromisů

Vrcholem celé nabídky Lenova je řada tradující se již dlouhá léta. Řada nesoucí název ThinkPad si drží stále stejně dobré vlastnosti jako v dobách, kdy byly Thinkpady prodávané pod taktovkou počítačového velikána IBM. ThinkPady jsou určené do těch nejhorších a nejnáročnějších podmínek a jsou na to patřičně vybavené. Vysoká odolnost díky hořčíkovým šasi spolu se sofistikovaným chlazením a vynikajícím výkonem jsou základním stavebním kamenem každého ThinkPadu. Kvalitní baterie do notebooku s vysokou kapacitou zaručuje úctyhodnou výdrž, což oceníte především při různých prezentacích, školeních a přednáškách, kde není přístup k elektrické zásuvce. Po dokoupení dokovací stanice jsou použitelné i pro sídlo společnosti.

Článek Lenovo – notebooky do práce i pro zábavu byl publikován 29. května 2012 v 10.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!