SkinZone - oblékni svůj notebook

Tagy:  skinzone, motivy, skiny, samolepky, notebook, olympus mju, fotoaparát, styl

Sponzorované odkazy

SkinZone - oblékni svůj notebook

Počítač se v dnešní době stává stále více věcí stylu, nejvíce se individualita uživatele projevuje na přenosných počítačích, noteboocích. Jistě, můžete si na notebook nalepit například samolepku loga vašeho operačního systému, ale kdo chce být opravdu originální a netradiční, vybere si motiv přímo „na míru“. Jednou z firem, které tyto motivy nabízí je Fox Hunter s.r.o. a její motivy SkinZone.

Kde to začlo

Fox Hunter s.r.o. byla jedna z firem, která svůj projekt představila na veletrhu INVEX. Její stánek patřil k hojně navštěvovaným a jelikož motivy SkinZone jsou veřejnosti ještě nepříliš známé, motivovalo mne to k napsaní tohoto článku. Ale pozor, kdo si myslí, že polepit se dá jen notebook je na velkém omylu. Ostatně, to si můžete přečíst dále.

Na co a za kolik

Notebook je samozřejmě hlavním objektem, kam lze motiv ze SkinZone přilepit. Kromě notebooku jsou navrženy i skiny na case počítače a na laserové tiskárny od firmy HP. Nejefektněji vypadá motiv právě na case, kterou dokáže výrazně oživit a v podstatě ji tím celou změnit. Pod stolem už nebude ošklivá bílá, nebo šedá krabice, ale doslova umělecký výtvor. Ceny motivů na case jsou 748 Kč, skin na tiskárnu stojí 370 Kč a konečně skin notebooku přijde na 290 Kč (ceny jsou bez DPH).

Skinzone.czSkinzone.cz

Z čeho lze vybírat

Motivů je na výběr skutečně obrovské množství, od jednoduchých linek a obrazců, až po složité obrázky na motivy počítačových her, značek autmobilů, přírody a spousty dalších. Přímo na stránkách SkinZone.cz je na výběr buďto z přehledně řazených kategorií, nebo z Top 20. V tomto případě jde o dvacet nejprodávanějších motivů. U každého motivu je uveden jeho název, zařazení do kategorie a jméno designéra, který motiv navrhnul. Je zde také uvedena cena. Pokud si daný motiv vyberete, stačí jen v dalším okně nastavit typ vašeho notebooku, motiv si pomocí jednoduchého průvodce objednat a nechat zaslat.

Řešení na míru

V databázi serveru je celkem jedenáct výrobců notebooků, u každého výrobce je možné vybrat i přesnou typovou řadu. Určitě Vás napadlo, co se dá dělat, pokud máte například notebook, který se u nás neprodával. Není nic jednoduššího než využít tzv. Konfigurátoru a požadované rozměry si můžete nastavit sami.

Výběr modelu notebookuVýběr modelu notebooku

Jak se stát designerem

SkinZone.cz vychází vstříc i uživatelům, kteří si chtějí motiv navrhnout sami. Mohou si jej připravit jako obyčejný obrázek, ten posléze nahrát na server a samolepku s vlastním motivem si objednat. Cena je stejná jako u ostatních motivů, tedy 290 Kč.

Obleček i pro fotoaparát

Na konec článku ještě malou odbočku. Nedávno přišel stejný výrobce i s možností vytvořit si, nebo vybrat si z nabídky motiv na fotoaparát Olympus Mju. Postup je úplně stejný, jako v případě, že by jste objednávali motiv na notebook. I zde je možnost nahrát si vlastní skin a ten si posléze nechat vyrobit. Cena motivu na fotoaparát je 149 Kč (bez DPH).

Olympus MjuOlympus Mju

Dobrý krok k oživení počítače

SkinZone je perfektní možnost, jak si přizpůsobit obyčejné zařízení vašemu stylu. Samolepky motivů jsou velmi příjemné na dotek, jsou odolné proti vodě, nevyblednou a hlavně chrání povrch přístroje před poškrábáním. Pokud tedy hledáte módní věc, nebo zajímavý dárek, SkinZone je pro Vás ta pravá volba.

SkinZone.cz

Článek SkinZone - oblékni svůj notebook byl publikován 12. října 2008 v 09.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...