PC Translator

Tagy:  PC Translator 2007 full download, PC Translator 2007 download, překladač

Sponzorované odkazy

PC Translator

PC Translator 2007 úvod

Nemilovali jste nebo stále ještě nenávidíte cizí jazyky? Potřebovali jste někdy rychle najít význam cizího slova, přeložit text nebo oblíbenou webovou stránku? Tak nejen toto zvládá výborný program PC Translator 2007. Co všechno tedy umí?

Oboustranný a multioborový slovník

PC Translator (https://www.swmag.cz)

Už z názvu je patrné o co půjde. PC Translator 2007 se chlubí obrovskou slovní zásobou. Například u dvou z nejrozšířenějších jazyků (angličtina a němčina) je slovní zásoba každého z nich více než 3,2 milionů slov. Program umí překládat z češtiny i zpět a to nejen slovíčka běžného užívání, ale také specifické odborné výrazy z mnoha oborů lidské činnosti. Příjemnou vlastností je editace slovní zásoby a přidávání nových slov do slovníků. Pokud se vám slovíčka učí lépe, když je slyšíte, můžete využít výslovnosti namluvenou v PC Translator 2007 rodilými mluvčími. Naštěstí je i přes velké množství možností a slov program svižný a ergonomicky příjemný.

Překladač textů

PC Translator (https://www.swmag.cz)
Další skvělá část PC Translator 2007 je překládání jakéhokoliv textu. Stačí jen metodou copy&paste vložit požadovaný text do programu a zvolit do jakého nebo z jakého jazyku začít překládat. Nečekejte ovšem 100% gramaticky a významově správný text, neboť toto není v možnostech programu a jde o strojový překlad (slovo od slova). Nicméně na jednoduchý překlad k pochopení informace bohatě stačí a mnohokrát vám ušetří spoustu času, protože překlad je otázkou pár sekund. Můžete si také nastavit kolik různých významů slov má program „vyplivnout“ a podle jaké priority je řadit. Využít můžete též kontroly pravopisu (tzv. spellchecker). Celkově jde o velmi dobrý překladač, pokud po něm nechcete nesplnitelné.

Překladač webových stránek

PC Translator (https://www.swmag.cz)
Pracuje na úplně stejném principu jako Překladač textů, takže se o něm není třeba blíže rozepisovat. Zmínit se ale musíme o podporovaných webových prohlížečích. PC Translator 2007 podporuje Internet Explorer od verze 5 až po nejnovější sedmičku, dále Mozilla Firefox a SeaMonkey (ten je podporován po nainstalování aktualizace z webu výrobce PC Translator 2007). I zde musíme počítat s tím, že překlad není kdoví jaký a mnohdy je třeba si původní význam vět domýšlet.

Překladač textů v programech Microsoft Word, Outlook a Mozilla Thunderbird

PC Translator (https://www.swmag.cz)
A aby jste se už ani nemuseli „mořit“ s dokumety nebo emaily obsahuje PC Translator 2007 také jejich překlady. Zvláště oceňuji, že se tvůrci nespoléhají jen na tvorbu pro produkty Microsoftu, ale také pro programy třetích stran (konkrétně Mozilla produkty).

Cizí jazyky hračkou

PC Translator 2007 je perfektní český produkt za solidní peníze(ceny již od 950 Kč podle verze). Jestli přicházíte často do kontaktu s cizími slovy nebo se cizí jazyk učíte, bude pro vás PC Translator 2007 neocenitelným pomocníkem.

Hodnocení programu : 94%

PC Translator 2007 GB demo ke stažení zde:
PC Translator 2007 GB demo download

PC Translator 2007 – absolutní špička pro překlad textů z cizích jazyků a nejen to 

Sponzorované odkazy:

Článek PC Translator byl publikován 26. října 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.
  5. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. Spire Ergo - Ergonomická TKL klávesnice
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Hledá se láska zn. online

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!