Nokia PC Suite

Tagy:  Nokia, telefon, mobil, synchronizace, párování, recenze

Sponzorované odkazy

Nokia PC Suite

TéměÃ…™ kaÃ…¾dý má v dneÃ…¡ní dobÄ› svÃ…¯j vlastní mobilní telefon, nÄ›kteÃ…™ÃƒƒÃ‚­ dokonce 2 a více. Pryč jsou časy. Kdy telefon byl skutečnÄ› jen telefon. Postupem času se pÃ…™idaly hojnÄ› oblíbené krátké SMS zprávy, coÃ…¾ bylo první signalizací, Ã…¾e se telefon nebude pouÃ…¾ÃƒÃ‚­vat pouze k volání, ale bude slouÃ…¾it jako více-funkční a multimediální pÃ…™ÃƒƒÃ‚­stroj. V dneÃ…¡ní dobÄ› máte na trhu celou Ã…™adu výrobcÃ…¯, kaÃ…¾dý z nich0 se mÃ…¯Ã…¾e pyÃ…¡nit svými skvÄ›lými kousky pÃ…™ÃƒƒÃ‚­stupné pro vÃ…¡echny skupiny lidí. Telefon si zakoupíte od pár korun aÃ…¾ po desetitisíce. OvÃ…¡em v dneÃ…¡ní dobÄ›, které vládnou počítače, se synchronizace se svým silným či slabÃ…¡ÃƒÃ‚­m strojem nevyhnete. PrávÄ› proto je tu pro vÃ…¡echny majitele vynikajících mobilních telefonÃ…¯ značky Nokia kompletní balík aplikací, který komunikaci prostÃ…™ednictvím počítače nÄ›kolikanásobnÄ› urychlí. Finská Nokia na svém softwarovém vybavení zapracovala a vydala volnÄ› ke staÃ…¾ení jiÃ…¾ nÄ›kolikátou verzi softwaru, který je pravidelnÄ› aktualizován. Program si mÃ…¯Ã…¾ete bezplatnÄ› stáhnout z oficiálních stránek Nokie. Velikou výhodou u této aplikace je, Ã…¾e poslouÃ…¾ÃƒÃ‚­ pro úplnÄ› vÃ…¡echny modely své značky. Není pak potÃ…™eba kvÃ…¯li kaÃ…¾dému telefonu instalovat nové ovladače, či dokonce celý software. K dispozici je celá Ã…™ada uÃ…¾itečných aplikací. Nokia PC Suite by se tedy dala pÃ…™irovnat k veliké nákupní taÃ…¡ce, ze které si vytáhnete právÄ›, to zrovna potÃ…™ebujete, aniÃ…¾ byste pro to museli kamkoliv chodit a utrácet za to zbytečné peníze.

PÃ…™ipojení

Pro pouÃ…¾ití Nokia PC Suite se svým telefonem nepotÃ…™ebujete doinstalovavat Ã…¾ÃƒÃ‚¡dné ovladače, ty jsou uÃ…¾ v balíku pÃ…™ichystané. Stačí pouze balík nainstalovat, a Ã…™ÃƒƒÃ‚­dit se prÃ…¯vodními kroky, které vám budou razeny. Telefon mÃ…¯Ã…¾ete s počítačem propojit prostÃ…™ednictvím Bluetooth, infračerveného portu, sériového portu nebo USB kabelem. Já osobnÄ› pouÃ…¾ÃƒÃ‚­vám Bluettoth adaptér, zacházení s ním je velice jednoduché a pÃ…™i práci s počítače není nutné mít telefon po ruce. Stačí ho mít v jiné místnosti a dosah je bezproblémový, rychlost pÃ…™enosu adekvátní pÃ…™i srovnání s kabelem nadmíru dobrá. Po spárování pÃ…™ÃƒƒÃ‚­stroje s počítačem se vám objeví rozcestník, který vás odkáže tam, kam budete potÃ…™ebovat.

Rozcestník

Nyní jsme se ocitli v centru naÃ…¡eho dÄ›ní, nacházíme se v menu, které nás bude odkazovat na místo, které bude právÄ› pro nás uÃ…¾itečné a potÃ…™ebné. Pojďme se podívat blíže na jednotlivá tlačítka:

Nokia PC Suite (https://www.swmag.cz)

Zálohovat – Jak jiÃ…¾ z názvu vypovídá, pÃ…¯jde o zálohování vÃ…¡ech potÃ…™ebných souborÃ…¯ uloÃ…¾ených ve vaÃ…¡em telefonu. To je velmi uÃ…¾itečné, obzvlášÅ¥ v pÃ…™ÃƒƒÃ‚­padÄ›, Ã…¾e potÃ…™ebujete část telefonu či paměÃ…Â¥ové karty zformátovat, uschovat potÃ…™ebná data nebo máte pouze strach o vaÃ…¡e cenné informace. Aplikace vytváří pÃ…™i zálohování speciální typ souboru, který pak do telefonu nahrajete ve stejné části programu. NáslednÄ› se vaÃ…¡e data vrátí na své správné místo.

Synchronizovat – SlouÃ…¾ÃƒÃ‚­ ke spárování a výmÄ›nÄ› potÃ…™ebných údajÃ…¯ jako jsou kontakty, adresy, emaily, zprávy, poznámky. VÃ…¡e je vymyÃ…¡leno velmi dÃ…¯kladnÄ›, napÃ…™. pÃ…™i synchronizaci emailové poÃ…¡ty se vám celý váš účet mÃ…¯Ã…¾e „okopírovat“ do Outlooku bez nutnosti jakéhokoliv nastavení.

PÃ…™ipojení k internetu – SlouÃ…¾ÃƒÃ‚­ k vyuÃ…¾ÃƒÃ‚­vání mobilního telefonu jako modem. Pokud nemáte pÃ…™edplacenou datovou sluÃ…¾bu, nedoporučoval bych vám to ani nÄ›jak zdlouhavÄ› a dopodrobna zkouÃ…¡et. Je to Ã…¾rout financí.

Instalovat aplikace – Název mluví sám za sebe. JednoduÃ…¡e mÃ…¯Ã…¾ete nahrát do telefonu java aplikace a hry.

Správce souborÃ…¯Ã‚ â€“ Vypadá jako obyčejný prÃ…¯zkumní Windows s tím rozdílem, Ã…¾e mÃ…¯Ã…¾ete procházet obsah telefonu a paměÃ…Â¥ové kary. Velmi jednoduÃ…¡e mÃ…¯Ã…¾ete pÃ…™esunovat jednotlivé soubory z PC do mobilu a naopak.

Nokia PC Suite (https://www.swmag.cz)

Kontakty – Seznam a úprava adresáře. Import, Export.

Zprávy – Záloha SMS zpráv, moÃ…¾nost jejich pÃ…™edepsání a následné odeslání. Co je jednoduÃ…¡Ã…¡ÃƒÃ‚­, napsat si zprávu pohodlnÄ› prostÃ…™ednictvím počítače, nebo klikat tlačítko po tlačítku na telefonu?

PÃ…™enos hudby – SlouÃ…¾ÃƒÃ‚­ k jednoduchému a rychlému zkopírování jednotlivých skladeb a moÃ…¾nosti pÃ…™evedení do daného formátu.

Nokia PC Suite (https://www.swmag.cz)

Zobrazit multimédia – Ukáže vÃ…¡echny obrázky a videa uloÃ…¾ené v mobilním telefonu.

Závěr

Jak jste mohli vidÄ›t, není nic jednoduÃ…¡Ã…¡ÃƒÃ‚­ho. Stačí si na pár minut sednou k počítači a ovládat program se naučíte za pár minut. Taková také byla hlavní myÃ…¡lenka programu – jednoduÃ…¡e, levnÄ› a kvalitnÄ›.

Nokia PC Suite mÃ…¯Ã…¾ete stáhnout zde: Stáhnout Nokia PC Suite z edownload.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Nokia PC Suite byl publikován 16. března 2009 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Radek Brázdil. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!