Pushbullet – Synchronizace notifikací mezi mobilem a PC

Sponzorované odkazy

Pushbullet – Synchronizace notifikací mezi mobilem a PC

Přemýšleli jste, že by se vám hodila synchronizace notifikací mezi mobilním zařízením a počítačem? Abyste věděli, kdo vám volá ještě dřív, než najdete mobil? Či kdo vám zase píše na Facebooku? Vyzkoušejte službu Pushbullet, jejímž cílem je spojovat různá zařízení tak, aby bylo jako jedno.

Jak to funguje?

Do svého chytrého zařízení si nainstalujete aplikaci (iTunes, Android), a to stejné uděláte na svém počítači. Buď formou doplňku pro prohlížeč (Chrome, Mozilla, Opera, Safari), nebo aplikace přímo pro Windows. Přihlásíte se pomocí účtu na Facebooku, nebo na Googlu a můžete směle nastavovat. Na video o nastavování se můžete podívat na YouTube.

Pushbullet – prvotní nastavení.

Po přihlášení se dostanete do menu, které vás navede na nastavení jednotlivých částí.

Pište SMS z počítače!

Jistě se mnou budou všichni souhlasit, když řeknu, že psaní na klávesnici počítače je mnohem pohodlnější než psaní zpráv na „malém“ mobilu. Pomocí Pushbullet si propojíte telefon a počítač, takže sms můžete psát jednoduše na klávesnici vašeho počítače. A vůbec nevadí, že mobil máte ve vedlejší místnosti v nabíječce.

Sdílení informací mezi počítačem a mobilním zařízením

Jak jsem již zmínila, Pushbullet je aplikace, která vám umožní vidět veškeré notifikace z mobilu na počítači. Už nikdy se nezmeškáte hovor jenom proto, že jste zapomněli mobil v kuchyni, neuteče vám žádná zpráva z Messengeru, WhatsApp a dalších aplikací.

To ovšem není všechno. Stává se vám, že na počítači čtete nějaký článek, ale potřebujete už odejít a nevíte, jak ho dostat do mobilu? Nebo byste rádi poslali prezentaci či školní projekt ze stolního počítače do notebooku? S pomocí Pushbullet je to hračka. Prostě zkopírujete link či metodou drag and drop nahrajete soubor a můžete ho sdílet s libovolným zařízením, na kterém máte Pushbullet nainstalovaný, nebo klidně se všemi zároveň. Soubor se automaticky v daném zařízení stáhne a vy ho můžete ihned otevřít přímo z notifikace.

Pushbullet – aplikace na Windows 10.

Chatujte s přáteli

Využívají vaši přátelé Pushbullet? Není nic jednoduššího než se s nimi spojit přímo přes aplikaci. S přáteli můžete jednoduše chatovat, posílat jim obrázky i soubory a historie bude kdykoli přístupná z jakéhokoli zařízení, na kterém Pushbullet používáte.

Nechte se notifikovat o zajímavých věcech

Máte-li rádi přehled, můžete využít mnoha botů, kteří vás budou notifikovat o novinkách z různých serverů. V nabídce jsou komiksy (xkcd, Saturday Morning Breakfast Cereal, Cyanide & Happiness a další), novinky z her (Steam, Humble Bundle, EA's On the House a další) i novinky ze světa techniky (Apple, Android, CyanogenMod Updates a další).

Pushbullet – výběr z kanálů, které můžete sledovat.

Více informací naleznete na oficiálním webu aplikace.

Sponzorované odkazy:

Článek Pushbullet – Synchronizace notifikací mezi mobilem a PC byl publikován 29. července 2016 v 05.00 v rubrice Internet a Mobilní aplikace. Autorem článku je Markéta Masopustová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!