UPC Telefon

Tagy:  upc, telefon, volání, operátoři, kabelová televize, kabelovka, UPC telefon

Sponzorované odkazy

UPC Telefon

Volání zdarma každý den, každý měsíc, po celý rok. U UPC.

Podle zdrojů z Českého statistického úřadu se v České republice velmi rozsáhle ruší tzv. pevné linky. Důvody jsou hlavně finanční, ceny hovorů jsou drahé, platíte jen za to, že máte telefon „na stole“, kvalita hovorů také není příliš valná. Tento trend by však mohla zvrátit společnost UPC, která nyní proráží na trhu s novinkou – telefonováním přes kabelovou televizi. Princip je téměř stejný, jako u zmiňované „pevné linky“. Máte doma telefonní přístroj, avšak komunikace je vedena přes rozvody kabelové televize.

Jak začít

Zřízení „kabelového“ telefonu je jednoduché. Po objednání služby vás navštíví technik, který provede propojení speciálního modemu s rozvodem kabelové televize, a do modemu posléze připojí vámi zakoupený přístroj. Zároveň dostanete přiděleno telefonní číslo. Modem máte v bezplatném pronájmu, takže za něj nic neplatíte. Vstupní poplatky jsou jednorázové, jde o aktivační poplatek, instalační poplatek a zakoupení telefonu. Telefony jsou ve dvou verzích, a to buď bezdrátový Siemens, nebo šňůrový telefon Panasonic. Posléze jen stačí vybrat si tarif.

UPC Telefon Basic

Prvním z tarifů, který služba UPC Telefon nabízí, je tarif „Basic“. Jde o základní tarif, který je nabízen. Měsíční paušál je 220 Kč. Hovorné v místní síti ve špičku 1,14 Kč, mimo špičku 0,57 Kč. Pokud budete hovořit meziměstsky, ceny jsou stejné jako pří místním volání. Do mobilních sítí si zavoláte za 4,87 Kč a při mezinárodních hovorech platíte 1,90 Kč, je však nutné uvědomit si, do jakého pásma voláte. Pokud si potřebujete promluvit s někým, například z Ruska, cena bude o poznání vyšší. Při volání do sítí VOIP operátorů zaplatíte 1,14 Kč, mimo špičku 0,57 Kč.

UPC Telefon Freetime

Druhým tarifem, který je v rámci UPC Telefon je tarif „Freetime“. Při místních a meziměstských hovorech ve špičku zaplatíte 1,14 Kč. S tarifem Freetime navíc voláte na pevné linky v ČR mimo špičku zdarma. . Volání do mobilních a mezinárodních sítí je stejné jako u tarifu „Basic“. Při volání do sítě VOIP operátora platí cena 1,14 Kč ve špičce, volání mimo špičku je zdarma. Paušál pro tento tarif je 330 Kč.

UPC Telefon Anytime

Tento poslední tarif služby UPC Telefon je „špičkou“ a v prostředí jiných operátorů téměř nemá konkurenci. Místní i meziměstské hovory jsou zdarma, pro mobilní a mezinárodní hovory platí ceny stejné jako u předchozích tarifů, volání do sítě VOIP pak stejné jako u tarifu „Basic“. Paušál u tohoto tarifu je 599 Kč za měsíc.

Ceny volání u tarifů platí pro každou započatou minutu hovoru. U všech tarifů UPC Telefon platí, že volání do sítě UPC je zdarma. Pojmem „mimo špičku“ rozumíme časový interval od 19. do 7. hodiny ve všední dny a 24 hodin o víkendu, a ve svátcích.

Ceník telefon UPCCeník telefon UPC

Máte vysoké účty za telefon? S tarifem Kredit 350 od UPC získáte 1000 volných minut na volání do zahraničí, včetně České republiky. Navíc Vám poskytneme bezdrátový telefon za 1Kč měsíčně. Volání v rámci sítě UPC zcela zdarma.

Článek UPC Telefon byl publikován 3. května 2008 v 05.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...