UPC Direct

Tagy:  www.upc.cz, upc, kabelovka, erotika, hustler, satelit, satelitní televize, HBO

Sponzorované odkazy

UPC Direct

Po článku, který se zabýval službami digitální kabelové televize UPC, se tento článek bude věnovat dalšímu druhu příjmu televizního signálu, konkrétně digitální satelitní televizi UPC Direct. Satelitní vysílání má od kabelového rozdíl v příjmu signálu. Satelitní vysílání je zachycováno satelitní parabolou, avšak nabídka programů je stejně pestrá jako u kabelové televize.

Digitální satelitní televize. S předplatným za 350 Kč měsíčně. V digitální kvalitě po celé ČR.

Rodina je základ

Základním balíčkem programů je UPC Rodina. Kromě základních českých programů (ČT1, ČT2, ČT4, ČT24, Nova cinema, Nova a Prima) zde najdete několik desítek dalších, celosvětově známých televizí různého zaměření. Můžeme jmenovat například hudební televize, které balíček UPC Rodina nabízí (MTV, Óčko), televize zaměřené na dokumentární pořady (National Geographic, Animal Planet, nebo Spektrum), nebo sportovní kanály (Eurosport, Eurosport2, Galaxie sport). Měsíční cena balíčku **UPC Rodina*** je 689 Kč.

UPC RodinaUPC Rodina

UPC Plus

Doplňkovým balíčkem k službě UPC Rodina je tarif UPC Plus. Ten sice nejde samostatně objednat, avšak nabízí některé televize, které v nabídce UPC Rodina nenajdete. V nabídce jsou převážně tématicky zaměřené televize, filmový kanál AXN, televize pro cestovatele Viasat Explorer, nebo historicky zaměřený kanál History Channel. Opravdovou bonbonkem je pak erotický kanál Blue Hustler. Nabídka UPC Plus vyjde na 150 Kč měsíčně.

UPC PlusUPC Plus

Prémiové kanály UPC Direct

Součástí nabídky UPC Direct jsou i prémiové kanály. Jde o filmový balíček s filmovými kanály HBO, HBO2, HBO Comedy a Cinemax, a o dva erotické kanály Hustler TV a XXX Xtreme. Filmové kanály stojí 499 Kč měsíčně, erotické 345 Kč. Společně s prémiovými kanály jsou pro zákazníky připraveny i akční nabídky, které využijete při objednání služby. Vybrat si můžete buď z možnosti zvýhodnění prvních dvou měsíců, kdy za sledování satelitní televize zaplatíte o 50% méně, nebo z nabídky „12 měsíců za cenu 9-ti měsíců“.

UPC PremiumUPC Premium

A co ještě?

Při objednávce UPC DIrect rovněž získáte kvalitní a moderní digitální satelitní přijímač DSR 4101, satelitní anténu a přístupovou kartu, díky které můžete sledovat všechny programy a dokonce i poslouchat některé rádia. Samozřejmostí je rychlá a bezchybná instalace zařízení technikem, záruka na všechny zařízení a technická podpora při potížích.

Novinka – předplacené karty UPC Direct. Pořiďte si digitální satelitní televizi s ročním předplatným za skvělých 350 Kč měsíčně. Získáte až 70 programů v digitální kvalitě. Možnost prémiových kanálů HBO, HBO Comedy, Cinemax, AXN, Hustler. Kvalitní digitální příjem po celé ČR.

Sponzorované odkazy:

Článek UPC Direct byl publikován 13. května 2008 v 03.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!