UPC Digital

Tagy:  www.upc.cz, upc, kabelovka, www upc, direct upc, internet upc, digital, televize, HBO, kabelová televize

Sponzorované odkazy

UPC Digital

Přejděte jednoduše na digitální televizi S digitální televizí od UPC je to snadné. Všechny české TV stanice v digitální kvalitě, celkem výběr z 80 programů. Set-top-box neplatíte, zapůjčíme vám ho zdarma, instalaci provedeme za 1 Kč. Nyní 4 měsíce sleva 25 %. Váš soused se již dívá!

S rozvojem sdělovacích médií se postupně rozvíjí i poskytování služeb televize. Jelikož televize se chtějí zalíbit všem divákům a každý divák je jinak tématicky zaměřený, některé televize poskytují i tématické balíčky. Jednou z největších digitálních kabelových televizí u nás je UPC Digital, a o tom co nabízí informuje tento článek.

UPC Digital Starter

První programová nabídka, která je k dispozici se nazývá UPC Starter. Jde o nejzákladnější české a slovenské kanály, namátkou například ČT1, Nova, Prima, ze slovenských stanic veřejnoprávní STV1 a STV2, TV JOJ nebo Markíza. Sledovat můžete také hudební kanál Óčko. Cena nabídky je 299 Kč za měsíc.

UPC Starter

UPC Starter

UPC Digital Standard

Druhá programové nabídka UPC Digital Standard a nabízí o poznání více programů, než předchozí UPC Digital Starter. Nabídka je rozšířena například o televize pro děti, dokumentární televize, nebo velký počet zahraničních hudebních televizí. Největšími lákadly této programové nabídky bude zřejmě filmová televize Nova cinema a zahraniční hudební televize MTV. Za nabídku UPC Digital Standard vydáte měsíčně 599 Kč.

UPC Standard

UPC Standard

UPC Digital Supreme

Poslední, třetí programová nabídka je opravdovým vrcholem poskytovaných služb. V základní nabídce 63 kanálů českých i známých zahraničních televizí. Jednoznačně nejzajímavějšími kanály, které nabídka UPC Digital Supreme poskytuje jsou tři kanály z rodiny HBO – HBO, HBO2 a HBO Comedy. U všech ostatních poskytovatelů platíte za tyto kanály vysoké ceny, u tarifu UPC Supreme jsou zdarma. Cena odpovídá nabídce programů, 1099 Kč za měsíc.

UPC Supreme

UPC Supreme

Tématické balíčky

K zmiňovaným nabídkám lze doobjednat programové balíčky. Můžeme jmenovat například balíček Darwin (dokumentární televize), Sport (sportovní televize), nebo Hustler TV (dva erotické kanály). Tématických balíčků je dohromady osm, každý obsahuje nejdůležitější televize pro zvolené téma. Balíčky je možné uplatnit jen u nabídek UPC Digital Starter a UPC Digital Standard, ceny balíčků se pohybují od 100 do 300 Kč.

Bonusová nabídka

Kromě balíčků jsou k dispozici i bonusové nabídky. Za 150 Kč měsíčně můžete využít kvalitní digitální videorekordér, za stejnou cenu využijete přijímač HD vysílání, díky kterému budete moci využít další tři programy v HD kvalitě. Pro tarify UPC Digital Starter a UPC Digital Standard je k dispozici zvýhodněný balíček HBO na půl roku za 99 Kč měsíčně. Zdarma k tarifu UPC Digital Standard pak měsíc můžete sledovat kanál Cinema, nebo Hustler.

Přejděte na digitální televizi! Vyřešte již nyní přechod na digitální vysílání s digitální televizí od UPC. Nyní první 4 měsíce sleva 25 %. Přijímač (set-top-box) Vám zapůjčíme zdarma.

Sponzorované odkazy:

Článek UPC Digital byl publikován 11. května 2008 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  3. Google vyhledávač
  4. ICQ 5.1
  5. Ikony souborů: Jak na změnu ikonek v Průzkumníku krok za krokem
  6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  7. Když web, tak od profesionála
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!