UPC Digital

Tagy:  www.upc.cz, upc, kabelovka, www upc, direct upc, internet upc, digital, televize, HBO, kabelová televize

Sponzorované odkazy

UPC Digital

Přejděte jednoduše na digitální televizi S digitální televizí od UPC je to snadné. Všechny české TV stanice v digitální kvalitě, celkem výběr z 80 programů. Set-top-box neplatíte, zapůjčíme vám ho zdarma, instalaci provedeme za 1 Kč. Nyní 4 měsíce sleva 25 %. Váš soused se již dívá!

S rozvojem sdělovacích médií se postupně rozvíjí i poskytování služeb televize. Jelikož televize se chtějí zalíbit všem divákům a každý divák je jinak tématicky zaměřený, některé televize poskytují i tématické balíčky. Jednou z největších digitálních kabelových televizí u nás je UPC Digital, a o tom co nabízí informuje tento článek.

UPC Digital Starter

První programová nabídka, která je k dispozici se nazývá UPC Starter. Jde o nejzákladnější české a slovenské kanály, namátkou například ČT1, Nova, Prima, ze slovenských stanic veřejnoprávní STV1 a STV2, TV JOJ nebo Markíza. Sledovat můžete také hudební kanál Óčko. Cena nabídky je 299 Kč za měsíc.

UPC Starter

UPC Digital Standard

Druhá programové nabídka UPC Digital Standard a nabízí o poznání více programů, než předchozí UPC Digital Starter. Nabídka je rozšířena například o televize pro děti, dokumentární televize, nebo velký počet zahraničních hudebních televizí. Největšími lákadly této programové nabídky bude zřejmě filmová televize Nova cinema a zahraniční hudební televize MTV. Za nabídku UPC Digital Standard vydáte měsíčně 599 Kč.

UPC Standard

UPC Digital Supreme

Poslední, třetí programová nabídka je opravdovým vrcholem poskytovaných služb. V základní nabídce 63 kanálů českých i známých zahraničních televizí. Jednoznačně nejzajímavějšími kanály, které nabídka UPC Digital Supreme poskytuje jsou tři kanály z rodiny HBO – HBO, HBO2 a HBO Comedy. U všech ostatních poskytovatelů platíte za tyto kanály vysoké ceny, u tarifu UPC Supreme jsou zdarma. Cena odpovídá nabídce programů, 1099 Kč za měsíc.

UPC Supreme

Tématické balíčky

K zmiňovaným nabídkám lze doobjednat programové balíčky. Můžeme jmenovat například balíček Darwin (dokumentární televize), Sport (sportovní televize), nebo Hustler TV (dva erotické kanály). Tématických balíčků je dohromady osm, každý obsahuje nejdůležitější televize pro zvolené téma. Balíčky je možné uplatnit jen u nabídek UPC Digital Starter a UPC Digital Standard, ceny balíčků se pohybují od 100 do 300 Kč.

Bonusová nabídka

Kromě balíčků jsou k dispozici i bonusové nabídky. Za 150 Kč měsíčně můžete využít kvalitní digitální videorekordér, za stejnou cenu využijete přijímač HD vysílání, díky kterému budete moci využít další tři programy v HD kvalitě. Pro tarify UPC Digital Starter a UPC Digital Standard je k dispozici zvýhodněný balíček HBO na půl roku za 99 Kč měsíčně. Zdarma k tarifu UPC Digital Standard pak měsíc můžete sledovat kanál Cinema, nebo Hustler.

Přejděte na digitální televizi! Vyřešte již nyní přechod na digitální vysílání s digitální televizí od UPC. Nyní první 4 měsíce sleva 25 %. Přijímač (set-top-box) Vám zapůjčíme zdarma.

Sponzorované odkazy:

Článek UPC Digital byl publikován 11. května 2008 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!