UPC Internet

Tagy:  upc, kabelová televize, internet, připojení, poskytovatel, provider, tarify, UPC Internet

Sponzorované odkazy

UPC Internet

Super rychlý 10Mb internet od UPC! Nejlépe hodnocený internet roku. Bez poplatků za telefon! Modem zapůjčíme zdarma, profesionální instalace za 1Kč!  

Pro opravdový požitek z používání internetu je důležitý dobrý poskytovatel připojení. Vzpomeňme si na doby, kdy přes obyčejnou pevnou linku se stránka načítala poněkud „delší“ dobu. Technologie však pokračují velmi rychle a v rychlosti a kvalitě připojení k internetu, je tento vzestup velmi znatelný. Jedním z největších poskytovatelů internetového připojení u nás je firma UPC, která nyní rozšiřuje své služby, především v oblasti připojení k internetu (UPC Internet) díky kabelové televizi.

UPC Internet Starter

Základním balíkem připojení, které UPC Internet nabízí je „Starter“. Aktivace, instalace připojení a modem dohromady za dvě koruny, nyní je v akční nabídce nabízena sleva na připojení během prvních 6 měsíců 50%. Rychlost stahování/odesílání dat se pohybuje na 2048, respektive 256 kb/s. K tomuto tarifu navíc poskytovatel nabízí využití prostoru pro web (20 MB) a e-mailovou schránku. Měsíční cena 490 Kč.

UPC Internet Easy

Druhou službou UPC Internet je tarif „Easy“. Stejně jako u „Starter“ aktivace a instalace za korunu a modem zdarma. Rychlost je o poznání vyšší, než u předešlého tarifu. Stahování 4096, odesílání 256 kb/s. Webový prostor a mailová schránka mají stejnou kapacitu jako u „Starteru“. Cena je příznivá, 570 Kč měsíčně. I zde platí akční nabídka.

UPC Internet Light

Třetí tarif UPC Internet je nazvaný „Light“, Podmínky zřízení jsou stejné jako u předešlých tarifů, rychlost vzrostla na 6144, respektive 512 kb/s. Velikost prostoru pro vaše internetové stránky se zvětšuje na 25 MB a zřídit si můžete až tři e-mailové schránky. Cena 794 Kč za měsíc, a navíc je pro vás přichystán dárek v podobě stylového flash disku s kapacitou 2 GB. Rovněž je možné využít akční nabídky zvýhodněné ceny.

UPC Internet Classic, Extreme a Professional

Nyní se již dostáváme do sféry opravdu kvalitních a rychlých tarifů UPC Internet. První z nich je nazvaný „Classic“. Pro něj platí stejná zvýhodnění a zřizovací ceny jako u předešlých tarifů. Velikost pro stránky je opět o něco větší (50 MB) a e-mailových schránek si můžete zřídit až pět, každou o velikosti 20 MB. Měsíční cena 1 239 Kč.

Tarifem „Extreme“ se dostáváme k opravdové špičce v této oblasti UPC Internetu. Tento tarif a poslední tarif „Professional“ jsou určené již spíše profesionálům, kteří potřebují kvalitní a rychlé připojení. I pro tento tarif platí zvýhodněná nabídka prvních šesti měsíců, i s téměř bezplatnou aktivací a instalací. Rychlost je již značně na výši, 20480 kb/s při stahování a 1472 kb/s při odesílání dat. Nabízí se zřízení až tří webů, každý o kapacitě 50 MB. E-mailových schránek je k dispozici pět, každá o velikosti 30 MB. Nabízeným výhodám odpovídá i cena, která dosahuje 1 693 Kč za měsíc.

Posledním tarifem UPC Internet je tarif „Professional“. V tomto oboru se již jedná o naprostou špičku. Rychlost stahování/odesílání je 20480/1472 kb/s. Instalace a aktivace za dvě koruny, pět webových prostorů, každý o velikosti 50 Mb a možnost zřízení deseti e-mailových stránek, každá o velikosti 30 Mb. U tohoto tarifu bohužel není možné využít akční nabídky. Cena za měsíc používání je stanovena na 4 548 Kč.

UPC SmartGuard

K tarifům máte možnost si objednat doplňkovou službu UPC SmartGuard. Jde o balík antiviru, firewallu, anti-spyware programu a filtru nevyžádané pošty. Prostřednictvím těchto vylepšení bude počítač dobře chráněn před nebezpečím z internetu.

Ceník

ceník UPCceník UPC

UPC Internet 10Mb! Žádné poplatky za telefon, modem zdarma. Internet roku 2008.  

Článek UPC Internet byl publikován 25. dubna 2008 v 06.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...