iVysílání – online televizní archiv České televize

Tagy:  ivysílání, i-vysílání, online televize, pořady čt, česká televize, archiv pořadů, online vysílání

Sponzorované odkazy

iVysílání – online televizní archiv České televize

Nestíháte své oblíbené pořady, protože denně pilně pracujete nebo vám jen utekla epizoda vámi sledovaného seriálu na České televizi? Nemusíte být zklamaní, v online televizním archivu České televize si svůj pořad můžete pustit už hodinu poté, co byl pořad odvysílán. Navíc můžete sledovat online vysílání všech kanálů České televize.

Každý to určitě pocítil na vlastní kůži. Jste fandové do seriálu, jenomže zrovna když se děje něco důležitého, nemůžete být doma a epizodu sledovat. Nemusíte však věšet hlavu. Prošvihnutý díl můžete kdykoliv zhlédnout v archivu České televize. Není nutná žádná registrace ani zvláštní poplatky. Z pohodlí svého křesla tak můžete denně sledovat všelijaké pořady či seriály na České televizi, nebo dokonce například sledovat aktuální vysílání.

Titulní strana iVysílání ČT

Titulní strana iVysílání ČT

Televizní archiv je velmi pěkně zpracovaný a přehledný. Nově příchozí návštěvníci se v sekundě zorientují a naleznou požadovanou položku. Titulní stránka obsahuje různé nejsledovanější a nově přidané příspěvky. Pokud se tedy například konala nějaká významná událost, jež byla odvysílána na ČT, najdete ji jistě mezi nejvíce sledovanými příspěvky dne či týdne.

Řazení a vyhledávání videí

Kategorizace příspěvků je vyřešena úplně bravurně. Na výběr máte ze dvou základních kritérií, vyhledávat podle názvu nebo podle data odvysílání.

Řazení podle abecedy/žánrů

Řazení podle abecedy/žánrů

Vyhledávání podle názvu je dále rozděleno do kategorií, jež značí charakter příspěvku (pořad, seriál, film, apod.).

Řazení podle data vysílání

Řazení podle data vysílání

Řazení podle data vysílání zobrazí televizní program k danému dni, v němž naleznete vámi hledaný pořad či seriál.

Přehrávání

Z webových přehrávačů máte na výběr ze standardního Windows Media Playeru a z Real Playeru. K dispozici jsou tři různé kvality – nízká, střední a TV kvalita. TV kvalita je vcelku dobře koukatelná i na celou obrazovku, avšak do budoucna by to zcela jistě chtělo doplnit o HD rozlišení, poněvadž pro majitele HD monitorů je stále TV kvalita na celou obrazovku vcelku nekoukatelná.

Ukázka TV kvality vysílání

Ukázka TV kvality vysílání

Každý příspěvek (video) můžete ohodnotit, popřípadě přidat příspěvek do diskuse. Pokud sledujete pořad nebo seriál, zobrazí se jeho další díly či pořady související.

Sledování pořadu na iVysílání

Sledování pořadu na iVysílání

Moje iVysílání

Po vytvoření účtu v televizním archivu získáte možnost vytvářet své vlastní playlisty, které se po zavření prohlížeče nesmažou. Tudíž jednoduše po přihlášení zvolíte přehrání playlistů a pohodlně zhlédnete svůj navolený program.

Osobní playlist pořadů

Osobní playlist pořadů

Registrovaní uživatelé navíc mohou dostávat upozornění na nové díly a epizody do své emailové schránky.

Upozornění na nové pořady emailem

Upozornění na nové pořady emailem

Online vysílání

Pokud nejste zrovna u svého televizního přijímače, určitě oceníte online televizní vysílání všech kanálů České televize – ČT1, ČT2, Č24, ČT4 Sport.

Online vysílání České televize

Online vysílání České televize

Vysílání je opět dostupné pouze ve třech již zmiňovaných kvalitách. Těším se na dobu, až všechny naše české televize bude možno sledovat na internetu.

Závěr

Česká televize jistě není jediná, která umožňuje zhlédnout odvysílané pořady ve svém archivu. Avšak je jedinou, která poskytuje online vysílání, poněvadž se jedná o veřejnoprávní televizi, kterou platíme my všichni.

Orientace v archivu je na jedničku a celkově rozhraní webu je pěkně zpracované a přehledné. Problém jsem však měl občas s kompatibilitou webových stránek v jiném prohlížeči než v Internet Exploreru. Vysílání pořadů je k dispozici ve slušné kvalitě s výbornou dostupností.

Hodnocení:  90 %

Výhody:

 • graficky povedené rozhraní
 • přehlednost
 • řazení a hledání pořadů
 • playlisty
 • upozornění na nový díl emailem
 • slušná kvalita vysílání
 • online vysílání

Nevýhody:

 • kompatibilita s jinými prohlížeči
 • některé filmy pouze bonusy

Sponzorované odkazy:

Článek iVysílání – online televizní archiv České televize byl publikován 24. října 2010 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
 3. Google vyhledávač
 4. ICQ 5.1
 5. Ikony souborů: Jak na změnu ikonek v Průzkumníku krok za krokem
 6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
 7. Když web, tak od profesionála
 8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!