Webtv.idnes.cz

Tagy:  idnes.cz, webtv.idnes.cz, televize online, televize, online tv, tv, pořady

Sponzorované odkazy

Webtv.idnes.cz

Server iDnes.cz přišel s novým projektem. Jde o internetovou televizi, která spojuje možnost sledovat předem připravený program s variantou pouštět si pořady dle vlastního výběru. Televize byla oficiálně spuštěna 1. srpna.

Od dokumentů po hudbu

V současné době, kdy stále ještě funguje testovací vysílání televize najdete v obsahu programu hlavně dokumentární pořady, rozhovory, nebo hudební pořady. Velkou výhodou je programové menu, které najdete na pravé straně stránky. Jde o výpis pořadů s časem jejich začátku, není však problémem, vybrat si jakýkoliv pořad a pustit si jej. Nemusíte se tedy vázat jen na předem daný program. Pořady jsou přehledně řazeny do kategorií, lze je i vyhledávat samostatně. K nahlédnutí je samozřejmě denní program.

uvodni stranka tv.idnes

Denní čerstvé zpravodajství

Samotný projekt internetová televize je vyvíjen ve spolupráci s týdeníkem Respekt, který přislíbil spolupráci hlavně na dokumentárních pořadech. Dalším partnerem je zpravodajská televize Z1, jenž bude společně se štáby iDnes.cz připravovat denní zprávy. Aktuálně je zpravodajství zhruba každou hodinu, trvá necelých pět minut.

Honba za věděním

Na velmi dobré úrovni jsou dokumenty a publicistické pořady. Shlédnout lze například pravidelné výuky klavíru, dále pořad Českování, jenž se věnuje architektuře, nebo pořad Můj Job, který představuje různé neobvyklé profese. Osobně hodnotím tyto pořady velmi dobře, poskytují spoustu informací a zajímají se o aktuální události.

program idnes tv

Dětské nemoci zkušebního vysílání

Bohužel obsah vysílání je prozatím relativně nevelký, pořady se často opakují, je to však hlavně z důvodu zatím chybějících nových dílů. Vedení projektu slibuje postupné rozvíjení obsahu a zařazování nových pořadů. Pokud budete tento úkol splněn, vysílání bude o dost pestřejší. Kvality moderátorů jsou zatím i z ostatních zdrojů hodnoceny vcelku kladně, nikde není vidět křečovitá snaha a moderátoři se snaží být přirození. Jedinou výtku z tohoto hlediska mám k hudebnímu pořadu Hitoár, kde moderátorka působí na můj vkus až příliš trapně a nevkusně, i když myšlenka Hitoáru není špatná právě moderátorka sráží pořad hodně nízko. Je to však naštěstí výjimka.

Webtv.idnes.cz je nadějný projekt, který má sice několik nedodělků avšak nejsou příliš znatelné a obyčejnému uživateli obsah a provedení webu naprosto postačuje. Pokud jste ochotni překonat prozatímní nedostatek pořadů budete jistě spokojení. Budoucnost Webtv.idnes.cz má.

Webtv.idnes.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Webtv.idnes.cz byl publikován 7. srpna 2008 v 11.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!