Jobs.cz

Tagy:  Jobs.cz, brigády

Sponzorované odkazy

Jobs.cz

Začátek prázdnin je už díkybohu za námi, škola skončila všem těm, kteří nedělají reparát nebo neopakují maturitní zkoušku. Počasí vychází zatím docela pěkně, takže dokonalá idyla. Nebo ne? I když se kolikrát snažíme tvrdit, že je tomu jinak, náš život je ve velkém ovlivňován penězi. A k tomu, abychom si studenstký prázdninový život mohli užívat do sytosti, potřebujeme nějaké peníze v té naší poloprázdné peněžence. Můžeme poprosit rodiče nebo si také najít brigádu (osobně preferuji druhou možnost), k brigádě nám určitě dopomohou stránky www.jobs.cz.

Jobs.czJobs.cz

Vaše CV, Váš agent – cesta ke spokojenosti

Snad každý, kdo se už někdy ucházel o práci, si vytvářel vlastní (samozřejmě ve všech bodech pravdivý) životopis a kdo k tomu ještě neměl příležitost, může si jej online vytvořit na www.jobs.cz. Není nic snadnějšího než do vybraných políček zadat požadované informace, které vás zase o kousek přiblíží vašemu vysněnému povolání (resp. brigádě), zaměstnavatelé mají tedy při hledání uchazečů také usnadněnou práci. Doporučuji vyplnit vše co nejpodrobněji, uveďte klidně i své školní práce nebo účast na soutěžích do své praxe. Určitě vám to neuškodí, jen si tím můžete pomoci.

AgentAgent

Brigády

Máte na výběr celkem z přibližně 1200 brigád, samozřejmě že nejvíce jich je v Praze, poté se počty pohybují různě v závisloti na lokalitě, avšak pokud nebudete až přespříliš nároční, brigádu si určitě najdete.

Během vašeho hledání můžete narazit na spousty zajímavých nabídek, většina z nich je opatřena množstvím informací jako je kontakt na zaměstnavatele, výše platu (u brigád hodinová sazba), podrobný popis pracovní náplně a také budete moci napsat vaše předchozí zkušenosti s nějakou konkrétní brigádou, což ocení především vaši potencionální nástupci.

BrigádaBrigáda

Poradna

Velmi se mi líbila lokální poradna, kde se nachází nejen klasické články a rady, jak nejlépe prodat sám sebe, ale také otázky všemožných lidí, kteří právě v nějakém tématu tápou. Jak se říká, líná huba – holé neštěstí, proto se ptejte ptejte ptejte, někdo vám určitě odpoví. Nejčastěji se odpovědi na svou otázku dočkáte přímo od zaměstnavatelů – v tzv. O-zóně.

PoradnaPoradna

Další plusové body

Www.jobs.cz je napojeno na různé personální agentury a právní poradny, na největší a nejznámější tuzemské zaměstnavatele (např. Vodafone, SIEMENS, Česká pojišťovna, Plzeňský prazdroj, Microsoft atd.), takže co se týče počtu a hlavně kvality nabízených míst, není o čem diskutovat.

ZaměstnavatelZaměstnavatel

Na stránkách tohoto kvalitního projektu si také můžete vypočítat čistou mzdu, daně z příjmu fyzických osob, nemocenskou a třeba i svůj důchodový věk (tím nechci strašit studenty, kterým hlavně je dnešní článek určen).

KalkulátorKalkulátor

Podobných stránek jako www.jobs.cz je určitě spousta, bohužel se však v poslední době ztrácí v záplavě nekvalitních a často neúplných nabídek, ale jedině na www.jobs.cz budete mít šanci na nalezení kvalitní brigády, proto neváhejte, nabídka se co chvíli mění!

Článek Jobs.cz byl publikován 16. července 2008 v 07.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Petr Baštan. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...