Diskuse ke článku Safari - malý prohlížeč s velkým potenciálem

HW nenáročné Safari ?

Napsal/a: Zdenál

Přidáno: 13.04.2009 00.52

Odpovědět

Po instalaci zabírá kolem 65 mega místa na disku (FF kolem 25 a Opera 16 …) Rychlost si netroufnu hodnotit, pro zajímavost jsem ho zkoušel jen chvíli, ale než načetl stránku, byla to věčnost. Pochopit ukládání oblíbených položek do předvolených panelů chce taky asi víc času(grafický zajímavé, ale na pochopení hůře intuitivní). A navíc – kdo zvykne na základní gesta myší, těžko odvyká, že musí zase najet vlevo nahoru a cvaknout tam-zpátky … ALe to jsou všechno individuální pocity, samozřejmě. Nicméně těch 65 mega místa je dost. Otázka, kolik bere paměti při činnosti, to jsem nekoukal.

RE: HW nenáročné Safari ?

Macek

Odpovědět

souhlasim a jeste bych rad pridal o ty nenarocnosti. Po chvilce surfovani 350MB v operacni pameti taky neni nejak mala hodnota

Naročnost

Napsal/a: BartasS

Přidáno: 19.02.2010 20.26

Odpovědět

Ja osobně jsem safari použival asi rok a byl jsem snim spokojeny ale poslední dobou snim mám jen problemy. Ty vypadky na ty už jsem si zvykl nejvic to pada na YT. Když něco stahuju na party tak tak raději použivam IE protože u safari byvaji soubory poškozeny (tento problem mam jen posledni dobou možná to není prohližečem). Ale celkem mě nastvalo když jsem si nahodou všimnul jak velka je zatěž CPU když mate zpuštěne jednou okno tak je to bez problemu ale při zpuštěnych 3 oknech to dava zabrat i memu Dvoujadru od AMD s taktem 2,8Ghz :-D Možná je to tim že mam starou verzi určitě se podivam po nejakych aktualizacich protože sem na Safari zvykly a nerad bych ho měnil. Jinak je to podle mě určitě kvalitní prohližeč ja na něho přešel s FF a myslim že je lepši velmi se mi libi funkce _Top sites_ tu opravdu využivam. Jestli nova verze tohoto prohližeče ma opravene chyby tak je spolu s Google chrome pro mě opravdu nejlepši prohližeč.

pohodlni safari

Napsal/a: michal

Přidáno: 21.08.2011 08.28

Odpovědět

safari v te najnovejši podobe nema chybu,použivam ho už skoro rok ve windows je dobry a spolehlivi, na rozdil od mozilly ktera mi dost casto padala.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny