Diskuse ke článku QIP - lepší náhrada ICQ?

spam& ,

Napsal/a: pablo

Přidáno: 22.12.2009 09.32

Odpovědět

aky spam ma infinum , ja som doteraz nezistil :))

RE: spam& ,

Napsal/a: Marek Maťovka

Přidáno: 22.12.2009 13.49

Odpovědět

Skoro každý den mi přijde nějaká nevyžádaná zpráva v azbuce s odkazem na nějaký ruský web.

RE: RE: spam& ,

host

Odpovědět

zapni si antispam a nebudes vedet co to je …je to jen mezi klavesnici a zidli

RE: RE: RE: spam& ,

daewoo

Odpovědět

Tím bych si nebyl tak jist… přestává fungovat i ten. Proto jsem byl nucen konvertovat na Jabber (pohár trpělivosti s ICQ rovněž přetekl) a zvolit Mirandu.

?!=-O

Napsal/a: puchal

Přidáno: 23.12.2009 00.55

Odpovědět

instalace doplnil bych aby si dali pozor na nastavení nežádoucích exektů jako změna dom stránky, doplněk do ff… o IE zajímavé ale no myslím že víc podstatné je co předchozí co vytýkám Napojení ICQ účtu do QIPa to je nejvíc blbost z článku „Pokud již dosponujeme ICQ účtem bude to pro nás velmi jednoduché (stačí napsat své ICQ číslo a heslo, a potvrdit)“ člověk musí mít založený učet na qip.ru ( to o čme mluvíš pak pozdějc (( jen to zní jako by si člověk zakládal icq ovšem to je jabber na qip.ru..) jo jde to aj bez registrace pomoci režimu isolated o kterém se dočteš na www.qipim.cz což je česká komunita kolem qipu kde se dozví lidí plno věcí a maleznou pomoct s problémy, a doplnky skiny smajlíky… SPAM nastavení-antispal(7 od vrchu) nepříjmat url.. zapnout antispam bota- někdy přes kontrolní otázku neprojdou ani opravdoví lidí protože nedokáží napsat kolik je 1+1.. takže spam neřeším a tZers to někdo bere jako výhodu a někdo jako nevýhodu to jen jak neotravuje to kolikrát a stejně kdo to ještě používá?

QIP/Miranda

Napsal/a: Miranda Fan

Přidáno: 25.12.2009 20.31

Odpovědět

Dlouho jsem používal QIP: Infium, ale jednou jsem zkusil Mirandu a už bych nikdy neměnil. Myslím, že 90% pro QIP je dost nadsazené. Viděl bych to 85% QIP, 90% Miranda :D. Né, ale vážně. Zkuste si Mirandu, je to nejlepší klient co jsem kdy měl nainstalován a že jsem jich zkoušel od ICQ 6.5, QIP až po Pidgin, Trillian, MSN atd.

RE: QIP/Miranda

vacziik

Odpovědět

Já Mirandu používal, před 4 lety měla problémy s icq protokolem, přenosy souborů apod. od té doby používá QIP, ten má svou sílu v jednoduchosti. Mirandu řada lidí neumí ani správně nastavit a to ani nemluvím o tom jaký problém je najít ke stažení „použitelnou“ MiranduIM. Pro mě ICQ5.1 70% ICQ6.5 20% Miranda 70% QIP2005 85% QIP Inf. 75% (pokud jde o single icq protokol).

A ano ICQ5.1 stále funguje. Ovšem s patchem kdesi na netu je.

RE: RE: QIP/Miranda

daewoo

Odpovědět

Dnes už s ICQ protokolem víceméně problém nemá. Co se týče QIPa, po zjištění, že si uchovává několik měsíců staré změny mých statusů, zpráv a odeslaných/při­jatých souborů jsem s úlekem od QIPu utekl.

RE: QIP/Miranda

puchal

Odpovědět

miranda je fajn mám plno instalaí na nic rozné balíčky ano dá se říct že umí víc než qip ale rýpání a nstavování stahování aby to bylo jak chceš, qip je jednodušší pro používání během chvilky

Zajímavý klient

Napsal/a: kraken

Přidáno: 29.03.2011 01.06

Odpovědět

Našel jsem zajímavého klienta pro více protokolů, možnost telefonování (SIP) přes české VOIP operátory, videohovory, posílání souborů, sdílení plochy a další. Je open source, má češtinu a na českých portálech věnujících se softwaru o něm není ani zmínky. Jmenuje se Jitsi, web je zde: http://jitsi.org/

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny