Diskuse ke článku QIP - lepší náhrada ICQ?

spam& ,

Napsal/a: pablo

Přidáno: 22.12.2009 09.32

Odpovědět

aky spam ma infinum , ja som doteraz nezistil :))

RE: spam& ,

Napsal/a: Marek Maťovka

Přidáno: 22.12.2009 13.49

Odpovědět

Skoro každý den mi přijde nějaká nevyžádaná zpráva v azbuce s odkazem na nějaký ruský web.

RE: RE: spam& ,

host

Odpovědět

zapni si antispam a nebudes vedet co to je …je to jen mezi klavesnici a zidli

RE: RE: RE: spam& ,

daewoo

Odpovědět

Tím bych si nebyl tak jist… přestává fungovat i ten. Proto jsem byl nucen konvertovat na Jabber (pohár trpělivosti s ICQ rovněž přetekl) a zvolit Mirandu.

?!=-O

Napsal/a: puchal

Přidáno: 23.12.2009 00.55

Odpovědět

instalace doplnil bych aby si dali pozor na nastavení nežádoucích exektů jako změna dom stránky, doplněk do ff… o IE zajímavé ale no myslím že víc podstatné je co předchozí co vytýkám Napojení ICQ účtu do QIPa to je nejvíc blbost z článku „Pokud již dosponujeme ICQ účtem bude to pro nás velmi jednoduché (stačí napsat své ICQ číslo a heslo, a potvrdit)“ člověk musí mít založený učet na qip.ru ( to o čme mluvíš pak pozdějc (( jen to zní jako by si člověk zakládal icq ovšem to je jabber na qip.ru..) jo jde to aj bez registrace pomoci režimu isolated o kterém se dočteš na www.qipim.cz což je česká komunita kolem qipu kde se dozví lidí plno věcí a maleznou pomoct s problémy, a doplnky skiny smajlíky… SPAM nastavení-antispal(7 od vrchu) nepříjmat url.. zapnout antispam bota- někdy přes kontrolní otázku neprojdou ani opravdoví lidí protože nedokáží napsat kolik je 1+1.. takže spam neřeším a tZers to někdo bere jako výhodu a někdo jako nevýhodu to jen jak neotravuje to kolikrát a stejně kdo to ještě používá?

QIP/Miranda

Napsal/a: Miranda Fan

Přidáno: 25.12.2009 20.31

Odpovědět

Dlouho jsem používal QIP: Infium, ale jednou jsem zkusil Mirandu a už bych nikdy neměnil. Myslím, že 90% pro QIP je dost nadsazené. Viděl bych to 85% QIP, 90% Miranda :D. Né, ale vážně. Zkuste si Mirandu, je to nejlepší klient co jsem kdy měl nainstalován a že jsem jich zkoušel od ICQ 6.5, QIP až po Pidgin, Trillian, MSN atd.

RE: QIP/Miranda

vacziik

Odpovědět

Já Mirandu používal, před 4 lety měla problémy s icq protokolem, přenosy souborů apod. od té doby používá QIP, ten má svou sílu v jednoduchosti. Mirandu řada lidí neumí ani správně nastavit a to ani nemluvím o tom jaký problém je najít ke stažení „použitelnou“ MiranduIM. Pro mě ICQ5.1 70% ICQ6.5 20% Miranda 70% QIP2005 85% QIP Inf. 75% (pokud jde o single icq protokol).

A ano ICQ5.1 stále funguje. Ovšem s patchem kdesi na netu je.

RE: RE: QIP/Miranda

daewoo

Odpovědět

Dnes už s ICQ protokolem víceméně problém nemá. Co se týče QIPa, po zjištění, že si uchovává několik měsíců staré změny mých statusů, zpráv a odeslaných/při­jatých souborů jsem s úlekem od QIPu utekl.

RE: QIP/Miranda

puchal

Odpovědět

miranda je fajn mám plno instalaí na nic rozné balíčky ano dá se říct že umí víc než qip ale rýpání a nstavování stahování aby to bylo jak chceš, qip je jednodušší pro používání během chvilky

Zajímavý klient

Napsal/a: kraken

Přidáno: 29.03.2011 01.06

Odpovědět

Našel jsem zajímavého klienta pro více protokolů, možnost telefonování (SIP) přes české VOIP operátory, videohovory, posílání souborů, sdílení plochy a další. Je open source, má češtinu a na českých portálech věnujících se softwaru o něm není ani zmínky. Jmenuje se Jitsi, web je zde: http://jitsi.org/

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí
  6. Katastrální mapy online
  7. Správně zabezpečený DNS server nemusí být pouhým přáním
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!