Tintii - Barvy ve vašich rukou

Tagy:  Tintii Indii.org, Tintii recenze, Tintii článek, Tintii ke stažení, Tintii download, everything about Tinti, Tinti here, editor, grafický editor, barvy, fotky, editace fotografií, obrázky

Sponzorované odkazy

Tintii - Barvy ve vašich rukou

Na trhu můžeme najít obrovské množství programů na úpravu a editaci obrázků. Naprostá většina z nich má základní funkce jako ořež, orámuj, úprava velikosti a podobně. Pokud ovšem chcete vytvářet složitější efekty, musíte sáhnout po profesionálnějším softwaru. Tam ale každý narazí na hned dva větší problémy. Prvním je složitost programu, takže je potřeba učit se v něm dlouhý čas, někdy dokonce i celé roky než ovládnete všechny funkce. Jako druhý problém se jeví cena těchto programů, může se totiž pohybovat i v desetitisících.

Tintii I.

Tintii od Indii

Dost ale bylo omáčky, pojďme se podívat na editační prográmek Tintii od Indii. Jako hlavní lákadlo můžeme označit funkci rozdělení barev obsažených v obrázku. To znamená, že například chcete, aby byla vidět jen červená barva a vše ostatní bylo černobílé. Kliknete tedy na červenou a hned vidíte všechny červené objekty barevně. Samozřejmě můžete různě experimentovat a vytvářet tak co nejpůsobivější efekt. Pokud budete chtít například, aby byla vidět jen určitý odstín té či oné barvy, stačí si rozdělit barvy na více odstínů. I to jde.

Tintii II.

Tintii II.

V hlavní akci jednoduchost

Tento program vyniká především svou jednoduchostí. Nemusíte se učit roky ba dokonce ani dny. Postačí pár minut a zvládnete upravovat vaše fotografie a obrázky bez větších potíží. Je tedy určen především začátečníkům a lidem, kteří se nechtějí dlouhou dobu zabývat editací, ale hledají jednoduché a zajímavé řešení, jak podtrhnout své fotky. Bohužel zde nenajdeme ty základnější funkce, které jsem dřív zmiňoval. Jde tedy hlavně o aplikaci pár barev v černobílé fotografii. Nic víc, nic míň. Pokud pracujete s Photoshopem nebo Corelem, můžete si Tintii jednoduše nahrát do těchto programů a pracovat přímo v nich. Pokud chcete tento přídavek instalovat, stačí jen zaškrtnout políčko při instalaci a vše je hotovo.

Tintii III.

Tintii III.

Hodnocení

Tintii je velmi povedený prográmek, který nikoho neurazí ale ani nenadchne. I když toho moc neumí, svou práci plní na jedničku a pokud chcete zpestřit své fotky, určitě se vám Tintii zalíbí.

Stáhnout Tintii z Edownload.cz

Výhody:

 • Jednoduchost
 • Dobře vypadající efekt

Nevýhody:

 • Neumí základní funkce

Moje hodnocení:  75 %

Sponzorované odkazy:

Článek Tintii - Barvy ve vašich rukou byl publikován 1. dubna 2010 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 7. Odesíláme SMS z internetu
 8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
 9. Rozzlobenimuzi.com
 10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!