Tintii - Barvy ve vašich rukou

Tagy:  Tintii Indii.org, Tintii recenze, Tintii článek, Tintii ke stažení, Tintii download, everything about Tinti, Tinti here, editor, grafický editor, barvy, fotky, editace fotografií, obrázky

Sponzorované odkazy

Tintii - Barvy ve vašich rukou

Na trhu můžeme najít obrovské množství programů na úpravu a editaci obrázků. Naprostá většina z nich má základní funkce jako ořež, orámuj, úprava velikosti a podobně. Pokud ovšem chcete vytvářet složitější efekty, musíte sáhnout po profesionálnějším softwaru. Tam ale každý narazí na hned dva větší problémy. Prvním je složitost programu, takže je potřeba učit se v něm dlouhý čas, někdy dokonce i celé roky než ovládnete všechny funkce. Jako druhý problém se jeví cena těchto programů, může se totiž pohybovat i v desetitisících.

Tintii I.

Tintii od Indii

Dost ale bylo omáčky, pojďme se podívat na editační prográmek Tintii od Indii. Jako hlavní lákadlo můžeme označit funkci rozdělení barev obsažených v obrázku. To znamená, že například chcete, aby byla vidět jen červená barva a vše ostatní bylo černobílé. Kliknete tedy na červenou a hned vidíte všechny červené objekty barevně. Samozřejmě můžete různě experimentovat a vytvářet tak co nejpůsobivější efekt. Pokud budete chtít například, aby byla vidět jen určitý odstín té či oné barvy, stačí si rozdělit barvy na více odstínů. I to jde.

Tintii II.

V hlavní akci jednoduchost

Tento program vyniká především svou jednoduchostí. Nemusíte se učit roky ba dokonce ani dny. Postačí pár minut a zvládnete upravovat vaše fotografie a obrázky bez větších potíží. Je tedy určen především začátečníkům a lidem, kteří se nechtějí dlouhou dobu zabývat editací, ale hledají jednoduché a zajímavé řešení, jak podtrhnout své fotky. Bohužel zde nenajdeme ty základnější funkce, které jsem dřív zmiňoval. Jde tedy hlavně o aplikaci pár barev v černobílé fotografii. Nic víc, nic míň. Pokud pracujete s Photoshopem nebo Corelem, můžete si Tintii jednoduše nahrát do těchto programů a pracovat přímo v nich. Pokud chcete tento přídavek instalovat, stačí jen zaškrtnout políčko při instalaci a vše je hotovo.

Tintii III.

Hodnocení

Tintii je velmi povedený prográmek, který nikoho neurazí ale ani nenadchne. I když toho moc neumí, svou práci plní na jedničku a pokud chcete zpestřit své fotky, určitě se vám Tintii zalíbí.

Stáhnout Tintii z Edownload.cz

Výhody:

 • Jednoduchost
 • Dobře vypadající efekt

Nevýhody:

 • Neumí základní funkce

Moje hodnocení:  75 %

Sponzorované odkazy:

Článek Tintii - Barvy ve vašich rukou byl publikován 1. dubna 2010 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. Nejlepší souborové manažery zdarma
 4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
 8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!