T-Zones – spravujte svůj mobilní telefon z internetu

Tagy:  t mobile, t mobile.cz, t zones, t zones sms zdarma, mobil, operator, operátor, mobilní operátor, telefon

Sponzorované odkazy

 T-Zones – spravujte svůj mobilní telefon z internetu

Pokud jste někdy chtěli změnit nastavení různých služeb vašeho mobilního operátora, možná jste zjistili jak zdlouhavé dokáže takové nastavování pomocí infolinky vašeho operátora být. Dnes však už žádných dlouhých hovorů není třeba – veškerá nastavení a operace s mobilními účty je možné provádět pomocí internetových portálů jednotlivých operátorů a my si právě dnes představíme portál, který provozuje T-Mobile – T-Zones.

Registrace a jednorázový vstup

Pro vstup do T-Zones je samozřejmě nutné nějaké zabezpečení v podobě hesla. Toto heslo získáme buď klasickou registrací, tak jak ji známe z ostatních webů a nebo pomocí jednorázového hesla ( jak je patrné tak platí pouze pro jednu relaci), které obdržíme pomocí SMS po zadání našeho čísla.

Moje služby – vše pod kontrolou snadno a jednoduše

První položka menu, na které nejspíše spočine oko uživatele je položka Moje služby. V této nabídce se skrývá řada služeb, které zpříjemňují administraci vašeho telefonního účtu a všeho kolem něj. První služba nese název T-Zones WAP/PDA a díky ní můžeme přidávat, editovat a třídit svoje oblíbené WAP či PDA stránky. Druhá služba, která je dle mého velice praktická a osobně jí z celého T-Zones používám nejvíce, se jmenuje Můj T-Mobile. Pomocí Můj T-Mobile můžeme efektivně a jednoduše spravovat veškeré služby, kontrolovat vyúčtování a mít tak svoje výdaje pod kontrolou a mnohem více. Mimo to zde lze také nastavit internet, zaregistrovat se do věrnostního programu a v případě, že využíváte předplacených služeb najít různé informace o smlouvě. Služby Moje SMS Info a Moje MMS Info, jak už z názvu vyplývá, slouží ke správě služby T-Mobile Info, tedy informačních kanálů z různých zájmových oblastí (sport, horoskopy, počasí atd…) zasílaných pomocí SMS či MMS. Poslední z nabídky Moje služby je Nastavení T-Zones díky němuž uživatel může nastavovat a editovat údaje svého T-Zones účtu (přihlašovací údaje apod…).

Služba WAP stránky umožňuje pohodlně spravovat vaše oblíbené mobilní internetové stránky.Služba WAP stránky umožňuje pohodlně spravovat vaše oblíbené mobilní internetové stránky.

Email a (mnohem) více

Pod položkou skromně pojmenovanou Email a více se opravdu skrývá mnohem větší množství služeb, které nejsou zaměřeny pouze na komunikaci pomocí emailů. Pokud využíváte služeb MobileBox či MobileBox Easy je možné odsud psát a číst emaily. Také zde můžeme nalézt nastavení služby Postm@n, díky které je možné obdržet emaily z daného emailového účtu vždy také na mobil formou SMS či MMS zprávy. O SMS/ MMS bráně skrývající se pod položkou Poslat SMS/MMS snad není nutné psát. Praktickou pomocnicí se může jistě stát i funkce Vyzvednout MMS, díky které můžeme obdržet MMS zprávu i pokud MMS nemáme na telefonu aktivované nebo je náš telefon nepodporuje.

SMS/MMS brána T-Zones sloužící k posílání textových či multimediálních zpráv.SMS/MMS brána T-Zones sloužící k posílání textových či multimediálních zpráv.

Informace a zábava

V položce menu Informace nalezneme překvapivě různé možnosti informačních služeb ( ať už zmíněné SMS Info či WAP). Jak zde můžeme vidět, tak se pouze pomocí našeho mobilního telefonu můžeme dostat k opravdu velké škále informací. Počínaje zprávami či sportovními aktualitami až po praktické služby jako třeba vyhledávání spojů hromadné dopravy, využívání encyklopedie, nebo možnosti zkontrolovat výsledky loterie. Pro zábavu zde nechybí možnost kupovat a stahovat různé vyzváněcí melodie, obrázky či Java hry. Na T-Zones mimo jiné naleznete také množství doplňků pro váš mobilní telefon jako např.: vyzváněcí melodie.Na T-Zones mimo jiné naleznete také množství doplňků pro váš mobilní telefon jako např.: vyzváněcí melodie.

Pokud jste klientem společnosti T-Mobile byla by škoda nevyužít možnosti jak jednoduše a rychle spravovat svůj mobilní telefon. Protože i když se to možná nezdá, T-Zones (a samozřejmě i ostatní podobné servery) dokáží ušetřit spoustu času a alespoň trochu usnadnit život.

Článek T-Zones – spravujte svůj mobilní telefon z internetu byl publikován 18. prosince 2010 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Jindřich Pevný. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...