Xiaomi Black Shark - Herní mobil konečně dorazil do Evropy

Sponzorované odkazy

Xiaomi Black Shark - Herní mobil konečně dorazil do Evropy

Herní telefon Xiaomi Black Shark, který se již nějaký ten pátek prodává v Číně, se 16. listopadu konečně objeví také na evropském trhu. Součástí zařízení je odnímatelný ovladač a vodní chlazení s teplotní redukcí 8 stupňů Celsia. Co se procesoru týče, v útrobách telefonu se nachází Snapdragon 845, jenž využívá i aktuální novinka Xiaomi Mi Max 3, o níž jsme psali nedávno.

Jelikož se jedná o kus zařízení, od nějž se očekává, že dá uživatelům možnost komfortně hrát libovolné hry kdykoli a kdekoli, za zmínku stojí rozhodně i další části hardwarového vybavení. Kromě výše uvedeného výkonného procesoru zařízení disponuje grafickým čipem Adreno 630 GPU, 8GB RAM a 128 GB interního úložného prostoru. Baterie s kapacitou 4 000 mAh je u telefonů od výrobce Xiaomi již samozřejmostí.

Black Shark potěší každého hráče.

Black Shark potěší každého hráče.

Black Shark samozřejmě využívá operační systém Android. Klasické rozhraní je možné kdykoli přepnout do rozhraní herního, označovaného jako „shark space“. Zapnutí tohoto režimu způsobí automatické vyčištění mezipaměti, čímž pochopitelně dojde ke zlepšení výkonu a zablokuje veškerá upozornění i volání.

Prodej „Černého žraloka“ by měl být v průběhu listopadu zahájen ve všech 28 zemích EU.

Sponzorované odkazy:

Článek Xiaomi Black Shark - Herní mobil konečně dorazil do Evropy byl publikován 10. listopadu 2018 v 00.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Jaroslav Choun. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Vybíráme poskytovatele internetu: vesnice versus město
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  8. www.Spolužáci.cz
  9. DVD Shrink
  10. Jak správně psát email - zásady a chyby

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!