Herní servery si také vybíráme

Tagy:  hry, browser hry, poggo.cz, hry pro nejmenší

Herní servery si také vybíráme

Já rozhodně patřím mezi tu sortu lidí, která si ráda užije jakoukoliv hru. To platí jak pro klasické PC hry, tak i pro hry v prohlížeči. Znáte to, pracujete a najednou toho máte dost a potřebujete prostě pauzu. Najdete si tedy server, na kterém se to hrami jenom hemží (například poggo.cz ), vyberete si svojí kategorii a můžete hrát. Není nutná žádná registrace, takže se nemusíte vůbec zdržovat a hurá za zábavou.

V dnešní době se tyto weby neomezují pouze na „suchou“ stránku a pár odkazů. Na již zmíněném poggo.cz naleznete příjemné prostředí, které se drží tématiky. Navíc si k hraní můžete pustit rádio a zpříjemnit si tak všechny ty super hry, co vás tam čekají. Takhle poznáte, že to autoři stránky myslí vážně a nejde jim jenom o rychlý přivýdělek.

Žádné zmatky

Po najetí stránky si můžete všimnout, že kategorie jsou hned v horní části stránky. Nemusíte tak běhat po celém webu a zkoumat kde že se to spouští. Navíc je ke každému obrázku přiřazen obrázek, takže je vidět, že se myslelo i na menší hráče. O tom svědčí i kategorie hry pro nejmenší, na místě je i absence erotických her takže se nemusíte bát, že vaše ratolesti zabloudí, kam nemají. Samozřejmě se myslelo na všechny, takže zde naleznete kategorie jako auta hry a další. Pokud si nemůžete hned vybrat, tak se stačí podívat do kategorie nejhranější a zjistit co vyhovuje nejvíce lidem.

Reklamy jen lehce

Určitě mě nejvíce dokáže vytočit když kliknete na vybranou hru a najednou se vám zobrazí banner přes celou obrazovku, který jde jen těžko odstranit. K tomu se vám otevřou další čtyři okna v pozadí. Nikdo nechce, aby vývojáři těchto stránek pracovali zadarmo, proto je dobře, když je reklama decentní.

Krásně přehledný webKrásně přehledný web

Komunita

Takhle se rozhodně pozná, že jste narazili na kvalitní herní server. Pokud web navštěvujete častěji tak byste měli mít možnost zaregistrovat se a komentovat samotné hry, popřípadě je i hodnotit a pomoct vylepšit tak kvalitu webu. Dobré je když je u hry popsané i ovládání, protože my chceme hrát, ne hledat kde se to ovládá.

Na konec

Doufám, že pokud budete hledat nějaký herní server tak nevyberete bez rozmyslu hned ten první. Hraní je přece taky součástí technické doby a vy chcete aby bylo kvalitní.

Článek Herní servery si také vybíráme byl publikován 26. dubna 2012 v 10.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Patrik Šoma. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...