Aukro.cz aukce online

Tagy:  dražba, aukce, Aukro.cz, prodej, nákup, bazar, zboží, obchod, Aukro, www.aukro.cz, aukro aukce online, aukro bazar, aukce aukro.cz, aukro registrace

Sponzorované odkazy

Aukro.cz aukce online

Na Aukro.cz se můžete zaregistrovat zde
Aukro registrace

Móda internetového prodávání, nakupování a internetových dražeb proniká stále hlouběji do lidského života. Na internetu je dnes již možné zakoupit takřka vše, od auta, až po holící strojky. Pokud však máte raději bazarové věci, aukční server Aukro.cz je určen přímo pro vás.

Kupujeme

Ať chcete kupovat, nebo prodávat musíte se registrovat. Registrace je zdarma, neboť je tak snadněji kontrolovatelná bezpečnost aukcí. Formy zakoupení předmětu jsou dvě. Buďto budete přihazovat on-line, pokud vyhrajete v aukci předmět máte koupen a stačí se dohodnout s prodávajícím jak a kdy bude předán, popřípadě poslán. Druhý případ je zakoupení předmětu bez přihazování. Prodejce určí cenu, za kterou může být předmět koupen bez nutnosti účastnit se aukce. Tato cena je většinou velká, avšak přiměřená.

návod jak kupovat aukro.cznávod jak kupovat aukro.cz

Prodáváme

V případě prodávání předmětu je postup následující. Logicky se musíte registrovat. Poté již v nabídce nastavíte různé informace o prodávaném předmětu, jako je například údaj, zda jste předmět používali, nebo ne, nastavíte jestli chcete prodávat předmět za pevnou cenu, popřípadě využít aukce, nastavíte formu zaslání předmětu, můžete přidat nějaké fotografie. Důležité je řídit se podmínkami serveru Aukro.cz, aby vaše nabídka prodeje nebyla zrušena. Pak již stačí počkat, kdo nabídne do vypršení aukce nejvíce a s daným člověkem se poté domluvit na detailech.

prodej Aukro.czprodej Aukro.cz

Jednoduchost velkým kladem

Celkový systém přidávání aukcí i přihazování je velmi jednoduchý a snadno se v něm zorientuje i začátečník. Informace, co kam vkládat jsou jednoduché, většinou stačí jen pár kliků myši a několik málo slov na klávesnici. V případě, že něčemu nerozumíte máte možnost spustit si při vkládání aukce také průvodce – nápovědu.

Bezpečnost portálu

Zabezpečení aukcí a celého pohybu na Aukro.cz je na velmi vysoké úrovni. V podstatě se jen velmi zřídka vyskytne nějaký podvodník, nebo někdo kdo nezasílá zboží celé, popřípadě je nějak poškozené, špatně zabalené, se skrytými vadami, atd. Proto se vždy doporučuje detailní a pečlivé shlédnutí obrázku předmětu a informací o něm, také není na škodu kontaktovat prodejce a poprosit ho o nějaké informace, pokud sami něco nevíte. K hodnocení prodejců slouží komentáře, velmi rychle se tak najdou nedůvěryhodné osoby. Když prodejce jedná slušně a zodpovědně, je ostatními návštěvníky hodnocen kladně v jakési stupnici. To slouží i jako informace pro vás, že jednání s tomto člověkem je opravdu férové.

Hodnocení

Aukro.cz je velmi dobrá příležitost například pro ty, co hledají nějakou věc, která je těžko k sehnání, popřípadě ji už moc lidí nemá. Například staré hračky, nebo knihy, atd. Nejdůležitější je překonat strach z prostředí internetového obchodu a pořádně si přečíst všechna pravidla a informace u aukce. Pokud se to povede, brzy se můžete těšit z nové věci.

Hodnocení: 95%

Na Aukro.cz se můžete zaregistrovat zde
Aukro registrace

Článek Aukro.cz aukce online byl publikován 2. července 2008 v 02.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...