10 nejlepších aplikací pro Windows Phone 7

Tagy:  Nej mobilní aplikace windows PHONE 7, nejlepší navigace pro windows phone 7, nejlepší překladač pro WP7, top 10 aplikací pro WP7, windows phone 7

Sponzorované odkazy

10 nejlepších aplikací pro Windows Phone 7

Není to tak dlouho, co jsme vám přinesli článek o 10 nejlepších aplikacích pro Android. Rozhodli jsme se napsat TOP 10 také pro novodobý OS Windows Phone 7, se kterým slaví Microsoft stále větší úspěch. Nezbývá než začít s představováním. Opět jsme se zaměřili na ty nejlepší aplikace jak na ty placené, tak na ty zdarma.

1. Navigon

Jednoznačně nejlepší navigační aplikací je právě Navigon. V současnosti nejnovější verze 4.2 sebou oproti verzím předchozím přináší také češtinu samozřejmě spolu s nejaktuálnějšími mapami. Navigaci lze používat na výšku i šířku telefonu, lze také využívat 2D nebo 3D pohled na trasu nebo zasílání polohy pomocí SMS, což může přijít v případě nouze vhod.

2. Translator

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. S nástupem chytrých telefonů nám ale s jazyky mohou znatelně pomoct šikovné aplikace, jako například Translator od Microsoftu. Ten kromě standardního přeložení vepsaného textu umí také překládat přímou řeč. Stačí přiložit například k televizoru a hned vidíte přeložený text. Další revoluční funkcí je překlad pomocí fotoaparátu. Uživatel musí jen dostat text do hledáčku objektivu a na mobilním telefonu vidíte okamžitě přeložená slova.

TranslatorTranslator

3. Freda

Pro příznivce čtení tu máme tu nejlepší čtečku knih pro WP7. Freda nabízí spoustu možností v nastavení. Vzhled aplikace je ve stylu Metro a do knih je samozřejmě možné vkládat záložky, takže nikdy neztratíte nit. Tento povedený prográmek je zcela zdarma.

4. WMM SSM Zdarma

První českou představenou aplikací je WWM SMS Zdarma. Jak je z názvu patrné, tato aplikace nám umožní zasílat SMS do všech sítí zcela zdarma. Zatímco díky štědré Vodafone bráně můžeme zasílat velmi dlouhé zprávy, O2 a T-mobile má jiné měřítko a umožňují zasílat podstatně kratší zprávy. WMM SMS Zdarma je poměrně spolehlivou a rychlou aplikací, která je nabízená ve free verzi, kde zobrazuje reklamu, nebo placené verzi bez reklamy.

WMM SMS zdarmaWMM SMS zdarma

5. WMM Jízdní řády

Druhou aplikací z dílny WMM jsou Jízdní řády. Díky ní si lze prohlížet informace ze serveru idos.cz, tedy všechny autobusové, vlakové i letadlové spoje. Nesmíme opomenout ani MHD velkých měst. Jak je u WMM obvyklé, aplikace je opět dobře zpracována, jak po stránce vzhledové, tak po stránce funkční.

6. Aukro.cz

Aukro.cz vyvinulo své aplikace již pro iOS, SymbianAndroid, a proto bylo jen otázkou času, než se objeví také na WP7. A taky že se tak stalo. Stejně, jako na samotném serveru, je i zde vše rozděleno do kategorií. Produkty lze vyhledávat dle zadaných klíčových slov. Nechybí ani sledované aukce nebo sekce „Moje aukro“, kde lze snadno spravovat všechny nákupy i prodeje.

Aukro.czAukro.cz

7. SoundHound

Jistě se vám také stalo, že jste slyšeli pěknou melodii či písničku, kterou jste si chtěli přehrát znovu, ale nemohli jste zjistit její jméno, jelikož hrála třeba v rádiu. Tento problém za vás hravě vyřeší SoundHound, který po zapnutí nahraje část písně a najde její název, z jakého alba je a také obrázek tohoto alba. Šikovná věcička, nemyslíte?

8. SkyDrive

Další služba od Microsoftu, která umožňuje využívat internetový prostor pro vaše soubory. Na externí úložiště lze tak nahrát až 25GB dat. K tomuto ohromnému množství jedniček a nul lze samozřejmě stejně tak přistupovat z vašeho PC. Není tak problém nahrát si písničky či obrázky na SkyDrive a prostřednictvím mobilu si cokoliv stáhnout. Všechny soubory lze také sdílet s dalšími uživateli.

9. Novinky.cz

Jedno z nejznámějších online zpravodajství uvolnilo prográmek, díky kterému lze pohodlně a přehledně prohlížet nejnovější zprávy. Zprávy lze jak jinak než třídit do různých kategorií, takže si můžete zobrazit přesně to, co potřebujete.

Novinky.czNovinky.cz

10. ICQ

Na Windows Phone 7 je samozřejmě také oficiální aplikace ICQ, která umožňuje nejen komunikaci skrze tento protokol, ale poskytuje také Facebook Chat a Google Talk. ICQ je přitom stále rychlou a bezproblémovou aplikací a stejně jako celý OS WP7 je i přehledná. To vše je samozřejmě zcela zdarma.

Sponzorované odkazy:

Článek 10 nejlepších aplikací pro Windows Phone 7 byl publikován 30. srpna 2012 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. MediaMonkey - malý, ale šikovný
  10. VirtualBox - základy virtualizace

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!