CHEAPY.cz – aukční síň nové generace

CHEAPY.cz – aukční síň nové generace

//Komerční sdělení://

Dne 8. prosince 2010 byl spuštěn originální projekt aukční síně CHEAPY.cz. Tento projekt je svým způsobem první a jedinečný na trhu. Nabízí uživatelům možnost nakoupit lukrativní zboží za velmi nízkou až někdy směšnou cenu. Chcete ušetřit v průměru 80 % z běžné ceny?

S nastávajícím obdobím Vánoc každý shání nějaké ty dárky pro svoje nejbližší přátelé a příbuzné. Určitě se nenajde nikdo, kdo by pohrdnul nabídkou ušetřit velikou částku na kupovaném předmětu. Nový server CHEAPY.cz přináší možnost kupujícím ušetřit značnou část z ceny výrobku a prodejcům rozšířit své obzory o další distribuční kanál pro své výrobky.

Čím se CHEAPY.cz liší?

CHEAPY.cz je první systém příhozových aukcí na trhu, kde je oddělen provozovatel systému od tzv. dodavatelů. Výhoda rozdělní na provozovatele a dodavatele je vyloučení možnosti automatizovaných uživatelů (robotů), kteří by uměle prodlužovali trvání aukce. Rovněž se tak nemůže stát, že by systém zaniknul opuštěním některého z dodavatelů. Užívání systému je pro kupující bezplatné, pro dodavatele je systém zpoplatněn.

Princip celého systému je založen na tzv. moderních aukcích, jež jsou v zahraničí běžnou formou prodeje. Svým způsobem se jedná o kombinace hry a soutěžení. Zájemci o daný předmět soutěží svými příhozy až do konce aukce. Ostatní zájemci mají však dostatek času zareagovat a přebít tak poslední příhoz. Pokud se tedy aukce blíží ke konci, její konec je posunut a daný časový úsek v řádu vteřin až minut, aby měli ostatní zájemci čas na reakci.

Jednotlivé příhozy jsou zpoplatněny tzv. CHIPy (kredity), které si kupující nakupují a které jsou následně odečítány při každém příhozu. Zisk z těchto příhozů jde přímo k dodavateli (prodávajícímu).

Levně nakupte!

Pro kupující se naskýtá jedinečná možnost levně nakoupit veškerý sortiment zboží (elektronika, šperky, domácnost,…). V případě menšího zájmu lze vydražit konkrétní předmět za poloviční či dokonce i za ještě nižší cenu!

Velká výhoda se skrývá v systému doporučení. Jakmile doporučíte používání systému jinému návštěvníkovi, získáte posléze 10 % z nákupu jeho CHIPů. Pokud si tedy nově příchozí uživatel na vaši radu zakoupí 100 CHIPů, získáte zdarma 10 CHIPů. Rovněž býti fanouškem na Facebooku se vyplatí.

Poněvadž je systém nový, první uživatelé mají jedinečnou šanci zakoupit předměty za velmi nízkou až vyvolávací cenu a zároveň zdarma získat kredity za doporučení systému ostatním uživatelům! Buďte tedy první, kdo ušetří!

Šance se prosadit!

Pro jakékoliv eshopy či kamenné obchody je zde nová možnost prosadit se před konkurencí. Nezáleží, jestli jste velká korporace nebo menší živnostník, otevírají se vám tímto nové obzory. Zisky s veškerých příhozů plynou jen a jen k vám (kromě poplatků).

Každý dodavatel navíc získá doménu třetího řádu (tj. jmeno.cheapy.cz), pro snadnější přístup a zapamatovatelnost ze stran zákazníků. V rámci svoji subdomény si dodavatel drobným způsobem přizpůsobuje design vlastní stránky – volí si vlastní logo v hlavičce a barvu podkladu pro logo. Dochází tak k jistému rozlišení dodavatelských subdomén, které pomohou zájemcům v lepší orientaci a identifikaci dodavatele. Na své stránce má dodavatel pouze své vlastní aukce.

Potěšte sebe i své blízké

Poněvadž systém startuje takto v předvánočním období, naskýtá se vám možnost potěšit své blízké pěkným dárkem a zároveň ušetřit stres své peněžence. Spěchejte tedy ihned na CHEAPY.cz.

Sledujte také FaceBook stránku CHEAPY.cz.

Článek CHEAPY.cz – aukční síň nové generace byl publikován 9. prosince 2010 v 08.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...