Online aukce - Která je ta nejoblíbenejší?

Tagy:  Aukro.cz recenze, ebay receze, odklepnuto.cz recenze, aukční servery, aukční portály, který aukční portál je nejlepší?, vše o internetových aukcích, internetové aukce, online, online aukce, aukce

Sponzorované odkazy

Online aukce - Která je ta nejoblíbenejší?

Úvodem

Aukční servery jsou dnes stále známější a používanější cestou, jak prodat či levně koupit přesně to, co potřebujeme. A není divu, aukce je promyšlený způsob prodeje, kde obchodník prodává předmět za maximální možnou cenu, za kterou to ještě ostatní koupí. Kupující na druhé straně může koupit zboží i za velmi levný peníz, případně si sám určí kolik nejvíce přihodí. V tomto článku si tedy představíme ty nejznámější, nejpoužívanější a nejlepší servery součastnosti, aby si každý uživatel mohl vybrat právě ten, který se mu líbí nejvíce.

Aukro.cz

Aukro.cz

V České republice nejznámější internetovou aukcí bezpochyby aukro.cz, které disponuje více než milionem uživatelů. Aukro vsadilo na přehledné a příjemné prostředí, které je vsazeno do dokonalého systému. Jednotlivé typy zboží jsou řazeny do odlišných kategorií, takže uživatel rychle najde, co hledá. V sekcích je řád a pořádek, položky lze seřadit dle ceny, počtu příhozů nebo třeba dle času zbývajícího do ukončení dané aukce. Další možností je koupit zboží pomocí služby „kup teď“, kde se koupíte výrobek ihned jako v obchodě. To se hodí především pokud potřebujete něco koupit v krátkém časovém intervalu a nemáte čas čekat na konec aukce. K dispozici je zároveň vyhledávání, kde se vám podle zadaného názvu objeví požadované výsledky. To ale nemusí vždy vést k nalezení konkrétního zboží, neboť řadu věcí lze pojmenovat různě a tak vaše vyhledávané slovo či slovní spojení nemusí odpovídat pojmenování zboží od výrobce. Jistota je tak postupně prohledat danou sekci, je to sice zdlouhavější cesta, ale zaručí vám, že zbytečně neodejdete s prázdnou .

Odklepnuto.cz

Dalším aukčním portálem je odklepnuto.cz, který vesměs funguje podobně jako aukro.cz. Nabizí i obdobné funkce jako je například pokročilé vyhledávání, řazení zboží dle kategorií nebo funkci „kup teď“. Bohužel tento server nabízí o něco horší design a tak i přehlednost stránky a hlavní nevýhodou je menší počet uživatelů. To v důsledku znamená méně prodávaného zboží i méně kupujících. I přesto lze ale zde najít zajímavé věci k prodeji a tak se často vyplatí podívat se i zde.

Odklepnuto.cz

Ebay

Celá řada výrobků se ale v České republice prostě sehnat nedá. A tak se musí uživatle podívat i po zahraničních nabídkách. K tomu vám dopomůže aukční gigant ebay, který používají již lidé po celém světě. Je tak dostupný v mnoha jazycích včetně češtiny. Ebay disponuje velmi pěknou grafickou stránkou spolu s obvyklými funkcemi jako předchozí dva představené portály.

Zboží lze seřadit jako seznam, kde je jedna položka pod druhou nebo jako galerii, která zobrazí velmi mnoho zboží v obrázkové formě spolu s nejnutnějšími informacemi jako je cena a stát, ze kterého aukce pochází. Zároveň jsou ceny automaticky přepočítavány na koruny, aby český zákazník měl jasou představu o ceně vybraného zboží.

Ebay

Závěrem

Který aukční server zvolíte je samozřejmě jen vaše volba. Aukro je již uživately prověřený, přehledný a oblíbený server na který si zvykla většina českých uživatelů. Odklepnuto je podobnou alternativou, která ale zdaleka nemá tolik uživatelů. A zbývá Ebay který nabízí mezinárodní obchodování a díky tomu mnohem více zboží, které ale musí přijít z jiných států a tak se nevyhnete vyšším poplatkům za poštu.

Sponzorované odkazy:

Článek Online aukce - Která je ta nejoblíbenejší? byl publikován 6. července 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!