Rezervace letenek online

Tagy:  letenky online, rezervace letenek, letadlo, letenka, smartwings, airberlin, kralovna letenky, cestování

Sponzorované odkazy

Rezervace letenek online

Říká se, že kdo v dnešní době necestuje, jako by nežil. Ale cestování vlakem, nebo autobusem je namáhavé a časově náročné. Nejvýhodnější volbou je letadlo. A pokud se vám nechce vystávat fronty u přepážek, kupte si letenku on-line. O porovnání služeb tří největších prodejců letenek přes internet pojednává i tento článek.

S Královnou do světa

Prvním z nich je Královna Letenky. Určitě vás zaujme jednoduché vyhledávací menu, stačí zadat všechny údaje, které jsou požadovány. Server vám pak sám v přehledná tabulce sdělí seznam linek, které můžete využít. U každého letového cyklu se dozvíte název aerolinek, datum příletu a odletu, číslo letu a typ letounu. Ceny jsou uvedeny včetně všech poplatků. Stačí si vybrat linku a potvrdit ji kliknutím na nápis Rezervovat a posléze využít tlačítka Pokračovat ve spodní částí stránky. Stačí pak jen vyplnit všechny údaje na stránce, popřípadě sjednat online pojištění a můžete letět. Letenka přijde elektronicky, pak si ji stačí jen vytisknout. Jediné, co bych kritizoval je velmi dlouhé načítání dat ze serveru, projevuje se to při přechodu mezi stránkami, kdy objednáváte letenku. Naopak, můžete zde „naprogramovat“ takřka celou dovolenou, k dispozici je například rezervace hotelu, nebo automobilu.

Královna Letenky

kralovna letenky logoú

kralovna letenky logoú

AirBerlin – nejen do Berlína

Druhou společností, kterou si představíme je Airberlin. Vyhledávání letu probíhá snadno, pomocí interaktivní mapy, která Vám sama označuje linky z určitého letiště. Bohužel oproti Královna Letenky je linek o dost méně, například z Prahy do Mosky se pomocí společnosti Airberlin nedostanete, neboť na východ od nás zastoupení nemá. Vyhledávání linky je sice v češtině, samotné objednání a nastavování parametrů je však v angličtině, což může znamenat trochu problém. Seznam linek je přehledný, zobrazuje se celková cena, dokonce i mezipřistání. Stejně jako u Královna Letenky Vás čeká vypsání osobních údajů, letenka opět přijde elektronicky. U Airberlin bych pochválil vzhled webu, kritizoval bych již zmíněnou absenci češtiny.

Airberlin

airberlin logo

airberlin logo

Smartwings favoritem

Poslední společností je u nás zřejmě nejznámější Smartwings. S touto společností bohužel navštívíte pouze krásy Evropy, jinde na světě, s vyjímkou Dubaie zastoupení tato společnost nemá. Vyhledávání linek se podobá designu Airberlin, je však kompletně v češtině. Ze všech tří společností právě Smartwings má nejlepší ceny, poskytuje i stejné služby jako ostatní společnosti. Není tedy problém rezervovat si hotel, nebo si půjčit auto. Rezervace letenky je stejná jako u ostatních společností. Společnost Smartwings také poskytuje vlastní připojištění, které je možné si objednat.

Smartwings

smartwings logo

smartwings logo

Sponzorované odkazy:

Článek Rezervace letenek online byl publikován 3. srpna 2008 v 08.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.
  6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  7. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Spire Ergo - Ergonomická TKL klávesnice
  10. Hledá se láska zn. online

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!