Nový Xiaomi Mi Mix 3 - Vysouvací mechanismus a velký displej v hlavní roli

Sponzorované odkazy

Nový Xiaomi Mi Mix 3 - Vysouvací mechanismus a velký displej v hlavní roli

Výrobce nejen mobilních telefonů Xiaomi se svým nově představeným modelem, označovaným Mi Mix 3, vrací ke dvěma letům starému konceptu, nesoucím prostý název Mi Mix. Právě ten byl tím, kdo odstartoval popularitu smartphonů, u nichž plochu obrazovky nezabírá klasický rámeček a které dávají uživatelům možnost naplno využít veškerý prostor, jenž se na ploše jejich mobilního zařízení nachází.

Nový vysouvací mechanismus pro přední fotoaparát v akci.Nový vysouvací mechanismus pro přední fotoaparát v akci.

Mi Mix 3 myšlenku bezrámečkových telefonů posouvá o další třídu dál. Do koše se totiž nově odporoučí i klasická horní část zařízení, do níž bývá již několik let výrobci zakomponována obligátní přední kamera, bez níž si dnes drtivá většina uživatelů již nedokáže svůj život představit. Ta se u nového modelu přesune na samostatný vysouvací mechanismus. Celá přední část telefonu tak skutečně nepředstavuje nic jiného než samotný displej, pyšnící se rozlišením 6,39 palců. Za zmínku stojí, že displej samotný zabere 93,4 procent z celého těla zařízení. Lovce fotografií potěší přítomnost zadního 12 Mpx fotoaparátu. Videa bude možné nahrávat v rozlišení až 4K.

Displej je dominantou přední části zařízení. Fotoaparát je možné pomocí nového mechanismu kdykoli skrýt.Displej je dominantou přední části zařízení. Fotoaparát je možné pomocí nového mechanismu kdykoli skrýt.

Co se týče dalšího hardwarového vybavení, ani v jeho případě nezůstává „mix trojka“ pozadu. Procesor Qualcomm Snapdragon 845 s 10 GB RAM paměti poskytne dostačující výkon i náročnějším uživatelům. O bezproblémový chod se postará operační systém Android ve verzi 8.1, nesoucí označení Oreo. Starší modely Xiaomi s touto verzí OS v minulosti nevycházely zrovna nejlépe, Mi Mix 3 však bude stejně jako všechny ostatní telefony od tohoto výrobce disponovat vlastním grafickým rozhraním MIUI, konkrétně specifikací 10. Tato nejnovější verze je s aktuální verzí Androidu již bez obtíží kompatibilní.

Datum uvedení Xiaomi Mi Mix 3 na český trh zatím nebylo upřesněno. Na domácí čínské půdě by se nicméně měl objevit již začátkem listopadu.

Sponzorované odkazy:

Článek Nový Xiaomi Mi Mix 3 - Vysouvací mechanismus a velký displej v hlavní roli byl publikován 29. října 2018 v 05.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Jaroslav Choun. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!