Nový Xiaomi Mi Mix 3 - Vysouvací mechanismus a velký displej v hlavní roli

Sponzorované odkazy

Nový Xiaomi Mi Mix 3 - Vysouvací mechanismus a velký displej v hlavní roli

Výrobce nejen mobilních telefonÃ…¯ Xiaomi se svým novÄ› pÃ…™edstaveným modelem, označovaným Mi Mix 3, vrací ke dvÄ›ma letÃ…¯m starému konceptu, nesoucím prostý název Mi Mix. PrávÄ› ten byl tím, kdo odstartoval popularitu smartphonÃ…¯, u nichÃ…¾ plochu obrazovky nezabírá klasický rámeček a které dávají uÃ…¾ivatelÃ…¯m moÃ…¾nost naplno vyuÃ…¾ÃƒÃ‚­t veÃ…¡kerý prostor, jenÃ…¾ se na ploÃ…¡e jejich mobilního zaÃ…™ÃƒƒÃ‚­zení nachází.

Nový vysouvací mechanismus pro pÃ…™ední fotoaparát v akci.

Nový vysouvací mechanismus pro pÃ…™ední fotoaparát v akci.

Mi Mix 3 myÃ…¡lenku bezrámečkových telefonÃ…¯ posouvá o dalÃ…¡ÃƒÃ‚­ tÃ…™ÃƒƒÃ‚­du dál. Do koÃ…¡e se totiÃ…¾ novÄ› odporoučí i klasická horní část zaÃ…™ÃƒƒÃ‚­zení, do níž bývá jiÃ…¾ nÄ›kolik let výrobci zakomponována obligátní pÃ…™ední kamera, bez níž si dnes drtivá vÄ›tÃ…¡ina uÃ…¾ivatelÃ…¯ jiÃ…¾ nedokáže svÃ…¯j Ã…¾ivot pÃ…™edstavit. Ta se u nového modelu pÃ…™esune na samostatný vysouvací mechanismus. Celá pÃ…™ední část telefonu tak skutečnÄ› nepÃ…™edstavuje nic jiného neÃ…¾ samotný displej, pyÃ…¡nící se rozliÃ…¡ením 6,39 palcÃ…¯. Za zmínku stojí, Ã…¾e displej samotný zabere 93,4 procent z celého tÄ›la zaÃ…™ÃƒƒÃ‚­zení. Lovce fotografií potěÃ…¡ÃƒÃ‚­ pÃ…™ÃƒƒÃ‚­tomnost zadního 12 Mpx fotoaparátu. Videa bude moÃ…¾né nahrávat v rozliÃ…¡ení aÃ…¾Ã‚ 4K.

Displej je dominantou pÃ…™ední části zaÃ…™ÃƒƒÃ‚­zení. Fotoaparát je moÃ…¾né pomocí nového mechanismu kdykoli skrýt.

Displej je dominantou pÃ…™ední části zaÃ…™ÃƒƒÃ‚­zení. Fotoaparát je moÃ…¾né pomocí nového mechanismu kdykoli skrýt.

Co se týče dalÃ…¡ÃƒÃ‚­ho hardwarového vybavení, ani v jeho pÃ…™ÃƒƒÃ‚­padÄ› nezÃ…¯stává „mix trojka“ pozadu. Procesor Qualcomm Snapdragon 845 s 10 GB RAM pamÄ›ti poskytne dostačující výkon i náročnÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­m uÃ…¾ivatelÃ…¯m. O bezproblémový chod se postará operační systém Android ve verzi 8.1, nesoucí označení Oreo. StarÃ…¡ÃƒÃ‚­ modely Xiaomi s touto verzí OS v minulosti nevycházely zrovna nejlépe, Mi Mix 3 vÃ…¡ak bude stejnÄ› jako vÃ…¡echny ostatní telefony od tohoto výrobce disponovat vlastním grafickým rozhraním MIUI, konkrétnÄ› specifikací 10. Tato nejnovÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ verze je s aktuální verzí Androidu jiÃ…¾ bez obtížÃ­ kompatibilní.

Datum uvedení Xiaomi Mi Mix 3 na český trh zatím nebylo upÃ…™esnÄ›no. Na domácí čínské pÃ…¯dÄ› by se nicménÄ› mÄ›l objevit jiÃ…¾ začátkem listopadu.

Sponzorované odkazy:

Článek Nový Xiaomi Mi Mix 3 - Vysouvací mechanismus a velký displej v hlavní roli byl publikován 29. října 2018 v 05.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Jaroslav Choun. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!