Hledáte práci či brigádu? Zkuste Jobs.cz

Tagy:  jobs.cz, jobs, job, práce, pracích, pracovat, pracovitost, job, jobs, zeměstnanost, nezaměstnaný, zaměstnaný, nezaměstnanost

Sponzorované odkazy

Hledáte práci či brigádu? Zkuste Jobs.cz

Nezaměstnanost se stala trendem posledních několika let, v celorepublikovém průměru překročila hranici 9%. Pomoci Vám, jak najít si práci však může nejen stát, resp. úřad práce, ale může pomoci i internet se svými “pracovními” portály. Jedním z nich je i portál Jobs.cz. Co vše tam můžeme najít a jak se v něm orientovat? K tomu všemu a ještě více poslouží následujících několik řádků.

Jobs.cz vs. Práce.cz – velké rozdíly?

Zřejmě nejznámejším a nejoblíbenějším portálem oblasti nabídky/poptávky pracovních míst je web Práce.cz provozovaný společností LMC s.r.o. Tato společnost však nestojí jen za touto webovou stránkou, ale podíváme-li se pozorně na konec prostředního panelu webu Jobs.cz, co tam asi nalezneme? Opět společnost LMC s.r.o. A proto je zřejmě jedno, který z obou nabízených portálů se stane naším prioritním, oba jsou, až na grafický kabát, prakticky identické. Určitě ale není nevýhodou být registrovaný na obou.

Jobs.cz – hledáme práci i brigádu

Hledáme-li práci trvalejšího charakteru, ne brigádu, můžeme využít na hlavní stránce nabízený vyhledávací modul aktuálních nabídek práce. Stačí vybrat základní obor, vyplívající profesi, požadovanou lokalitu výběru, výši minimálního platu, případně svůj výběr ještě doplnit nějakým klíčovým slovem pro doupřesnění hledání a dalšími možnosti rozšířeného hledání (druh pracovního vztahu atd.).

hledáme prácihledáme práci

Výsledek hledání se zobrazí jako relativně přehledná tabulka vypisující všechny důležité informace včetně odkazu s podrobnějšími instrukcemi k nabízenému pracovnímu místu. A co by to bylo za portál, kdyby neumožňoval přímé podání žádosti uchazeče?

odpovídáme na nabídkuodpovídáme na nabídku

Pokud nehledáme trvalejší pracovní poměr, hledáme jen brigádu, posuneme se do sekce Brigády/Aterna­tivy stejnojmennou položkou horního nástrojového menu. Zde se budeme pohybovat v takřka analogickém prostředí, které již z náme z nabídek plnohodnotných prací. S tím rozdílem, že se teď bude jednat o práce brigádního typu. I vyhledávání zde probíhá a vypadá téměř identicky.

brigádybrigády

Registrace znamená spoustu výhod

Zatím jsme se ve všech oblastech pohybovali jako obyčejní návštěvníci, ale nyní se společně podíváme na změny, které nás čekají, když se staneme registrovanými návštěvníky. Registrace je naprosto zdarma a může se registrovat každý bez omezení. Stačí jen vyplnit některé z požadovaných údajů, jako jméno a přijmení, datum narození, e-mail, a heslo. Pak už jednoduše potvrdit a brzy můžeme očekávat potvrzení na zadanou e-mailovou adresu.

registrace nového uživateleregistrace nového uživatele

Registrovaný uživatel má výhody v tom směru, že si může pomocí jednoduchého integrovaného systému vytvořit svůj vlastní životopis, který se po následné aktivaci zobrazuje zaměstnavatelům inzerujícím na tomto portálu. Další výhodou je možnost provozování tzv. JobsAgentů, kteří dle zadaných kritérií vyhledávají možné nabídky práce a ukládají Vám je do soukromé schránky nebo doručují na uvedenou e-mailovou adresu. Můžete se takto ihned dozvědět o nabídce práce a být jeden z prvních, který na ni odpoví.

vytváříme agentavytváříme agenta

Hledám zaměstnance, Jobs.cz mi také pomůže?

Ano, portál Jobs.cz slouží nejen k vytváření nabídek práce, ale také poptávce po pracovní síle. K tomu slouží sekce pro zaměstnavatele (Hledám zaměstnance), která je přístupná pouze registrovaným firmám na základě jednoduchého registračního formuláře. Zde však už nemusí být registrace zcela zdarma, záleží na požadavcích a potřebách zaměstnavatele.

Hledání práce je s Jobs.cz lahůdka

Ať už hledáme brigádu, práci na částečný úvazek, práci na celý pracovní poměr, či jen nějaký přivýdělek k práci současné, portál Jobs.cz může být velmi velkou pomocí. Nabízené práce zobrazuje velice přehledně a celé grafické “moderní” prostředí může být jen třešničkou na dortu. Databáze nabízených prací z celé ČR je veliká a každým dnem přibývají nové nabídky a databáze se tímto velmi rychle mění. Integrované systémy agentů či vyhledávací moduly už jen dovytvářejí celý webový systém do jeho komplexní podoby, která má sloužit jedinému, pomoci najít požadované zaměstnání, či vypsat poptávku po zaměstnancích.

Článek Hledáte práci či brigádu? Zkuste Jobs.cz byl publikován 18. února 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...