Webový portál slavných osobností? Osobnosti.cz

Tagy:  osobnosti.cz, osobnosti, osoby, osoba, osobnost, informace, slavné, slavný, herec, herečka, model, modelka, herci, model, modelky, fotomodel, fotomodelka, zpěvák, zpěvačka, oblíbené, oblíbený, oblíbená

Sponzorované odkazy

Webový portál slavných osobností? Osobnosti.cz

Slavným a známým osobnostem nejsou věnovány jen jejich oficiální weby a fanouškovské stránky, ale i například portál Osobnosti.cz . Ten shromažďuje informace o snad všech osobnostech, které něco znamenaly/zna­menají. Pojďme se tedy podívat, co v takto „laděném“ webu můžeme najít. Co myslíte, budou tam i informace o vašich oblíbených osobách?

“Modro-bílý” web a něco o něm

Celý vzhled je laděn v bílé a modré barvě, takže neutrální vzezření, ale nejde o design, nýbrž o jeho obsah. Ten je, jak již bylo uvedeno, tvořen informacemi o osobnostech. Ty se v základu dělí do 9 kategorií, jako jsou například herci, zpěváci, sportovci, tak i třeba hudební skupiny, finančníci atd. Překvapivě v tomto primárním rozdělení nalezneme i “FILMY”, takže by mě zajímalo, co ty tam dělají…

titulní stranatitulní strana

Co se týče historie, tak ta je datuje už od roku 2002 a za tvůrcem stojí postava Kamila Koupého. Jeho vývoj však začal “nabírat obrátky” až v roce 2006, kdy vznikají první napojení tohoto webu s dalšími, jako jsou např. Spisovatelé.cz, Finančníci.cz nebo Panovníci.cz .

České i světové osobnosti, není rozdíl

Co se týče už konkrétního obsahu, osobnosti českého i světového rázu jsou zde nerozdílně propleteny. Svědčí o tom například i na titulní straně vyobrazení nejoblíbenějších osobností v tabulce TOP 10. V ní můžeme například spatřit světovou osobnost Lady GaGa takřka po boku fotomodelky Dominiky Myslivcové. A hádejte, která z nich má nejvíce “bodů”?

informace o osobnostechinformace o osobnostech

V profilu samotném, ať už osobnostním či filmovém, pak už nalezneme veškeré informace, které bychom chtěli a mohli znát. Například u živoucích postav to jsou životopis, fotogalerie, videoklipy, novinky, a další podobný obsah patřící nerozlučně k dané osobě.

životopis osobnostiživotopis osobnosti

U filmů jsou kategorie samozřejmě jiné, ale rozhodně tam nechybí obrázky, výčty herců, režisér, scénárista atd.

Portál osobností? To jsou Osobnosti.cz

Web Osobnosti.cz v současné době zažívá poměrně velký rozmach a rozvoj. Informace přibývají, osobnosti také, návštěvnost roste. Ať tedy chcete zjistit informace pro studijní účely, nebo jen prostě sháníte informace o svých idolech, toto místo by mělo být pro vás tím pravým “ořechovým”. Obsah je veřejně přístupný, a když už bude někde potřeba registrace, tak je zdarma a ihned.

Osobnosti.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Webový portál slavných osobností? Osobnosti.cz byl publikován 10. května 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Jak na vklad v online casinu? Zkuste platbu pomocí SMS
  6. Využívejte výhody softwaru pro vážní systémy
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  9. Jak si zajistit rychlé internetové připojení v Kralupech nad Vltavou a jejich okolí?
  10. Objevte informační systém, který příznivě ovlivní vaše podnikání

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!