Webový portál slavných osobností? Osobnosti.cz

Tagy:  osobnosti.cz, osobnosti, osoby, osoba, osobnost, informace, slavné, slavný, herec, herečka, model, modelka, herci, model, modelky, fotomodel, fotomodelka, zpěvák, zpěvačka, oblíbené, oblíbený, oblíbená

Sponzorované odkazy

Webový portál slavných osobností? Osobnosti.cz

Slavným a známým osobnostem nejsou věnovány jen jejich oficiální weby a fanouškovské stránky, ale i například portál Osobnosti.cz . Ten shromažďuje informace o snad všech osobnostech, které něco znamenaly/zna­menají. Pojďme se tedy podívat, co v takto „laděném“ webu můžeme najít. Co myslíte, budou tam i informace o vašich oblíbených osobách?

“Modro-bílý” web a něco o něm

Celý vzhled je laděn v bílé a modré barvě, takže neutrální vzezření, ale nejde o design, nýbrž o jeho obsah. Ten je, jak již bylo uvedeno, tvořen informacemi o osobnostech. Ty se v základu dělí do 9 kategorií, jako jsou například herci, zpěváci, sportovci, tak i třeba hudební skupiny, finančníci atd. Překvapivě v tomto primárním rozdělení nalezneme i “FILMY”, takže by mě zajímalo, co ty tam dělají…

titulní strana

titulní strana

Co se týče historie, tak ta je datuje už od roku 2002 a za tvůrcem stojí postava Kamila Koupého. Jeho vývoj však začal “nabírat obrátky” až v roce 2006, kdy vznikají první napojení tohoto webu s dalšími, jako jsou např. Spisovatelé.cz, Finančníci.cz nebo Panovníci.cz .

České i světové osobnosti, není rozdíl

Co se týče už konkrétního obsahu, osobnosti českého i světového rázu jsou zde nerozdílně propleteny. Svědčí o tom například i na titulní straně vyobrazení nejoblíbenějších osobností v tabulce TOP 10. V ní můžeme například spatřit světovou osobnost Lady GaGa takřka po boku fotomodelky Dominiky Myslivcové. A hádejte, která z nich má nejvíce “bodů”?

informace o osobnostech

informace o osobnostech

V profilu samotném, ať už osobnostním či filmovém, pak už nalezneme veškeré informace, které bychom chtěli a mohli znát. Například u živoucích postav to jsou životopis, fotogalerie, videoklipy, novinky, a další podobný obsah patřící nerozlučně k dané osobě.

životopis osobnosti

životopis osobnosti

U filmů jsou kategorie samozřejmě jiné, ale rozhodně tam nechybí obrázky, výčty herců, režisér, scénárista atd.

Portál osobností? To jsou Osobnosti.cz

Web Osobnosti.cz v současné době zažívá poměrně velký rozmach a rozvoj. Informace přibývají, osobnosti také, návštěvnost roste. Ať tedy chcete zjistit informace pro studijní účely, nebo jen prostě sháníte informace o svých idolech, toto místo by mělo být pro vás tím pravým “ořechovým”. Obsah je veřejně přístupný, a když už bude někde potřeba registrace, tak je zdarma a ihned.

Osobnosti.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Webový portál slavných osobností? Osobnosti.cz byl publikován 10. května 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Valentýnké přání – Valentýn za dveřmi, je čas na přání
  4. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  5. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  6. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  7. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!