Spybot search & destroy

Tagy:  Spyboot, Spybot, Spy bot

Sponzorované odkazy

Spybot search & destroy

Spybot Search & Destroy úvod

Jsou programy, o kterých by jste neřekli že je někdy budete potřebovat, když tu se náhle vyskytne problém a právě ten program do kterého by jste to neřekli vám od problému pomůže. I to je případ programu Spybot – Search & Destroy – jeden z nejlepších především antispyware nástrojů.

Spybot je šířen jako freeware (zdarma) a přesto není ochuzen o žádnou podstatnou část. Program se dělí na 3 základní moduly: samotné scanovací jádro, realtime štít a ochrana prohlížeče.

Spybot – Průběh scanu

Spybot – Průběh scanu

Scanování

Spybot má vlastní poměrně účinný engine, který umí naleznout obrovské množství nejen spyware, ale i adware, wormů, keyloggerů či softwaru jenž se tváří jako legitimní, ale není. Všechny nalezené problémy také umí bez větších problémů odstranit, a pokud je neřád zalezlý v paměti, Spybot provede druhý scan ještě před spuštěním Windows, kdy havěť není aktivní. Vyhledávání je zároveň svižné a pohybuje se okolo 20 minutek.

Realtime štít

Spybot je tato funkce pojmenována Tea Timer a jde o komplexní ochranu všech systémových nastavení. Tento modul je plně interaktivní a tak je doporučen zkušenějším uživatelům, neboť neustále je třeba povolovat nebo zakazovat změny v registrech, spouštěné programy, služby, atd. Pokud vám interakce nedělá problémy, získáte plnou kontrolu nad vším co se v PC děje.

Imunizace

Pod tímto pro mnoho lidí neznámým pojmem se rozumí trvalé změny v nastaveních internetových prohlížečů. Díky těmto změnám se váš prohlížeč stane bezpečnější a méně náchylný na infikování havětí. Pokud se rozhodnete Spybot používat, tak tuto funkci určitě povolte.

Spybot – Imunizování systému

Spybot – Imunizování systému

Specialitky navíc

Toto ovšem není všechno a Spybot obsahuje i několik doplňkových nicméně užitečných věcí o kterých jen ve zkratce. Patří mezi ně Plánovač, Skiny, Seznamy ActiveX prvků, Práce s BHO prvky a homepage, Pokročilé úpravy Internet Explorer, Ladění .hosts souboru, Seznamy procesů, Mazání neplatných registrů, Úprava programů po spuštění a odinstalátor programů.

Za ty prachy…

Neberte to… Abychom se pochopili – Spybot je ve své kategorii špičkový produkt kterému dokáže konkurovat asi jen Spyware Terminator, jenž nabízí líbivější grafické pracovní prostředí a přívětivější realtime ochranu. Spybot naopak má širší záběr a zastane práci více programů, pokud se rozhodnete využívat jeho méně známých součástí… Ať tak či tak nešlápnete vedle, pokud zvolíte jeden ze dvou jmenovaných produktů… Oba jsou česky a zdarma. To se vyplatí, ne?

Hodnocení programu : 88%

Spybot Search & Destroy freeware ke stažení zde:
Spybot Search & Destroy download

Sponzorované odkazy:

Článek Spybot search & destroy byl publikován 22. září 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Ryan. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pavlem Tovaryšem z Rake in Grass
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.
  5. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. Spire Ergo - Ergonomická TKL klávesnice
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Hledá se láska zn. online

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!