Diskuse ke článku Anonymous - Hrdinové nebo teroristé?

bojují

Napsal/a: anywh

Přidáno: 30.11.2011 06.47

Odpovědět

bojují, když se děje něco nekalého (zneužití svého postavení)...­...dnešní plutokracii, která si sama pro sebe tvoří zákony, logicky jinak poškodit nejde, proto jim i většina lidí na internetu fandí

Teroristé

Napsal/a: Milan

Přidáno: 30.11.2011 18.02

Odpovědět

Na internetu jim fandí jen úzká skupina fanatických alternativců (Linux, tzv. open source), tedy lidé spíše s levicovým zaměřením. Pozitivní ohlasy od seriózních lidí jsem nezaznamenal.

lež

Napsal/a: anywh

Přidáno: 30.11.2011 19.20

Odpovědět

to je typické extrémizování jejich fanoušků......fandí jim prostě většina, vaše snahy o extremizování jsou marný…lidi nejsou blbý, ti vědí, že banky si dělají, co chtějí, proto jim anonymous…díky bohu, že je aspoň nějaká páka na takový mocipány…viz kolik pravdy už ukázal wikileaks…tolik nebylo odhaleno ani za 20 let kdejakých novin já fandím a jsem pravicový? takových je víc ;-)

Je to sporné....

Napsal/a: Ondřej

Přidáno: 05.12.2011 16.46

Odpovědět

Některé jejich kroky dělají svět lepší, ale být majitelem PS3 a uživatelem neměl bych je moc v lásce. Přece koncový uživatel za nic nemůže a chce jen požívat nabízený obsah, za který vynaložil své těžce vydělané peníze. Podobné kroky podlé mého nejsou zas až tak dobře cílené. Vůbec nejsem proti nim, jen by nebylo na škodu směřovat útoky trochu jiným způsobem, tak aby nebyli koncoví platící uživatelé nijak ovlivněni. Sony stejně naslibovalo hromadu věcí zdarma za dlouhodobý výpadek, a co z toho zatím uživatelé viděli? A svou politiku Sony stejně nezmění.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!