Diskuse ke článku Anonymous - Hrdinové nebo teroristé?

bojují

Napsal/a: anywh

Přidáno: 30.11.2011 06.47

Odpovědět

bojují, když se děje něco nekalého (zneužití svého postavení)...­...dnešní plutokracii, která si sama pro sebe tvoří zákony, logicky jinak poškodit nejde, proto jim i většina lidí na internetu fandí

Teroristé

Napsal/a: Milan

Přidáno: 30.11.2011 18.02

Odpovědět

Na internetu jim fandí jen úzká skupina fanatických alternativců (Linux, tzv. open source), tedy lidé spíše s levicovým zaměřením. Pozitivní ohlasy od seriózních lidí jsem nezaznamenal.

lež

Napsal/a: anywh

Přidáno: 30.11.2011 19.20

Odpovědět

to je typické extrémizování jejich fanoušků......fandí jim prostě většina, vaše snahy o extremizování jsou marný…lidi nejsou blbý, ti vědí, že banky si dělají, co chtějí, proto jim anonymous…díky bohu, že je aspoň nějaká páka na takový mocipány…viz kolik pravdy už ukázal wikileaks…tolik nebylo odhaleno ani za 20 let kdejakých novin já fandím a jsem pravicový? takových je víc ;-)

Je to sporné....

Napsal/a: Ondřej

Přidáno: 05.12.2011 16.46

Odpovědět

Některé jejich kroky dělají svět lepší, ale být majitelem PS3 a uživatelem neměl bych je moc v lásce. Přece koncový uživatel za nic nemůže a chce jen požívat nabízený obsah, za který vynaložil své těžce vydělané peníze. Podobné kroky podlé mého nejsou zas až tak dobře cílené. Vůbec nejsem proti nim, jen by nebylo na škodu směřovat útoky trochu jiným způsobem, tak aby nebyli koncoví platící uživatelé nijak ovlivněni. Sony stejně naslibovalo hromadu věcí zdarma za dlouhodobý výpadek, a co z toho zatím uživatelé viděli? A svou politiku Sony stejně nezmění.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Libimseti.cz
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!