Řešení pro váš byznys

Tagy:  reklama, hosting, fiskální modul, náplně do tiskáren, firmy, byznys

Řešení pro váš byznys

Reklamní sdělení:

Když rozjíždíte byznys, měli by jste si zařídit několik nezbytných záležitostí aby vám váš záměr přinesl požadovaný zisk. V tomto článku vynecháme byrokratické záležitosti a podíváme se například kam umístit webovou prezentaci firmy, kde získat fiskální modul a například kde pořídit náplně do tiskáren. Toto se bude týkat zejména slovensky hovořících uživatelů.

Webhosting

Každý byznys musí být vidět na internetu. To je v dnešní době, době internetu, bezesporu jeden ze základů úspěchu úspěšného podnikání. Z tohoto důvodu si musíte vybrat spolehlivý webový hosting. Na trhu je k mání nepřeberné množství hostingů, my vám jeden představíme. Jedná se o firmu Elbia, která nabízí několik výhodných hostingových programů. Pro malou firemní či osobní prezentaci bohatě postačí program Start nabízející 1 GB diskového prostoru. Pro větší webovou prezentaci doporučím hosting Klasik. Tento program disponuje 3 GB diskového prostoru a je možné zde hostovat dvě domény najednou. Avšak potřebujete-li hostovat větší počet domén, nabízí se program Multihost. Zde můžete hostovat neomezeně domén a zároveň je zde nabídnuto 6 GB diskového prostoru. Všechny hostingové programy se mohou pyšnit dostupností 99 %.

Fiskální modul

Zákon říká, že každá pokladna musí od začátku roku 2011 mít zabudovaný fiskální modul. Jedná se o zařízení, které zaznamenává všechny účetní pohyby a trvale je zapisuje do své paměti. Modul má omezenou kapacitu paměti a při její zaplnění je potřeba jej vyměnit. Fiskální modul musí mít paměť pro zápisy minimálně na pět let, proto je dobré výběr fiskálního modulu pečlivě zvážit.

Náplně do tiskáren

Printmania.sk je spolehlivý ehop, který nabízí kompatibilní náplně do tiskáren všech značek a to za poměrně výhodné ceny. Jednou z mnoha výhod tohoto eshopu je rychlost dodání, která bývá ve většině případů do 24 hodin. Pokud si zde objednáte dva tonery, dostanete balík kancelářského papíru zdarma. Poštovné sice stojí 4.99€ ale při objednávce, která cenově přesáhne 39€, pošovné neplatíte.

Článek Řešení pro váš byznys byl publikován 12. prosince 2011 v 10.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Adam Beránek. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Jak vytvořit domácí síť ve Windows
  9. Jak správně psát email - zásady a chyby
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!