Řešení pro váš byznys

Tagy:  reklama, hosting, fiskální modul, náplně do tiskáren, firmy, byznys

Řešení pro váš byznys

Reklamní sdělení:

Když rozjíždíte byznys, měli by jste si zařídit několik nezbytných záležitostí aby vám váš záměr přinesl požadovaný zisk. V tomto článku vynecháme byrokratické záležitosti a podíváme se například kam umístit webovou prezentaci firmy, kde získat fiskální modul a například kde pořídit náplně do tiskáren. Toto se bude týkat zejména slovensky hovořících uživatelů.

Webhosting

Každý byznys musí být vidět na internetu. To je v dnešní době, době internetu, bezesporu jeden ze základů úspěchu úspěšného podnikání. Z tohoto důvodu si musíte vybrat spolehlivý webový hosting. Na trhu je k mání nepřeberné množství hostingů, my vám jeden představíme. Jedná se o firmu Elbia, která nabízí několik výhodných hostingových programů. Pro malou firemní či osobní prezentaci bohatě postačí program Start nabízející 1 GB diskového prostoru. Pro větší webovou prezentaci doporučím hosting Klasik. Tento program disponuje 3 GB diskového prostoru a je možné zde hostovat dvě domény najednou. Avšak potřebujete-li hostovat větší počet domén, nabízí se program Multihost. Zde můžete hostovat neomezeně domén a zároveň je zde nabídnuto 6 GB diskového prostoru. Všechny hostingové programy se mohou pyšnit dostupností 99 %.

Fiskální modul

Zákon říká, že každá pokladna musí od začátku roku 2011 mít zabudovaný fiskální modul. Jedná se o zařízení, které zaznamenává všechny účetní pohyby a trvale je zapisuje do své paměti. Modul má omezenou kapacitu paměti a při její zaplnění je potřeba jej vyměnit. Fiskální modul musí mít paměť pro zápisy minimálně na pět let, proto je dobré výběr fiskálního modulu pečlivě zvážit.

Náplně do tiskáren

Printmania.sk je spolehlivý ehop, který nabízí kompatibilní náplně do tiskáren všech značek a to za poměrně výhodné ceny. Jednou z mnoha výhod tohoto eshopu je rychlost dodání, která bývá ve většině případů do 24 hodin. Pokud si zde objednáte dva tonery, dostanete balík kancelářského papíru zdarma. Poštovné sice stojí 4.99€ ale při objednávce, která cenově přesáhne 39€, pošovné neplatíte.

Článek Řešení pro váš byznys byl publikován 12. prosince 2011 v 10.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Adam Beránek. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  7. Převody jednotek
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!