Diskuse ke článku Linux Mint – Plnotučná distribuce zdarma ve stylu Ubuntu!

Podpora hardware

Napsal/a: allij

Přidáno: 19.01.2012 06.12

Odpovědět

Celkem oslavně napsaný článek.Bohužel schází informace jak Mint podporuje správu telefonů s Androidem a Wp7. Na forech nebo Wiky jsou návody na staré MT Siemens,Nokia atd.Podpora wifi karet taky chabá.To co fungovalo ve verzi 8.04 od verze 10.04 nefungu­je.Spravovat ,synchronizovat, flashovat MT s Androidem nebo Wp7 je nemožné.Vývoj by se měl zaměřit na tento trend doby a né na omalovánky.

RE: Podpora hardware

Ondřej Dostál

Odpovědět

Správu telefonů jsem netestoval, protože nemám k dispozici žádný telefon s Androidem nebo W7. Podporu wifi karet jsem netestoval ve větším měřítku, a tak nemohu potvrdit ani vyvrátit vaše tvrzení. Nicméně na testovaných počítačích vše běželo korektně.

V případě jiného přístupu vývojářů k vývoji s vámi naprosto souhlasím. Nejprve by vývojáři měli dát dohromady 100% hardwarovou podporu a až poté se soustředit na vzhled a podobné doplňující součásti.

RE: RE: Podpora hardware

allij

Odpovědět

Linux (obecně) testuji na pc a notebooku.To co dříve fungovalo naprosto bezchybně je čím dál horší.Linux se vydal na cestu MS.Nový OS a je potřeba nový HW.Naprostý souhlas s tím,že vývojáři by měli zapracovat na hardwarové podpoře a pak vymýšlet 3D efekty ,animace atd.Nechápu proč z Ubuntu 11.10 zmizel Evolution.Naprosto bezproblémová synchronizace kontaktů,e-mailu,kalendá­ře.Ubuntu 4.10 udělalo to co Microsoft.Uži­vatelsky přívětivé rozhraní. Výsledek byl v migraci nových uživatelů a vzestup Ubuntu na přední místo. Dnes je situace díky Unity poněkud jiná a těží z toho Linux Mint.

monitor

Napsal/a: mint

Přidáno: 22.01.2012 18.49

Odpovědět

co mate s tymi farbami? u mna ta prac. plochu vyzera pekne vykreslena…

RE: monitor

Ondřej Dostál

Odpovědět

Do systému vkládáme screenshoty ve formátu .png pouze s 256 barvami, aby čtenáři nemuseli zbytečně čekat na načítání velkých obrázků. Proto jsou na obrázcích vidět pruhy.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!