Diskuse ke článku Linux Mint – Plnotučná distribuce zdarma ve stylu Ubuntu!

Podpora hardware

Napsal/a: allij

Přidáno: 19.01.2012 06.12

Odpovědět

Celkem oslavně napsaný článek.Bohužel schází informace jak Mint podporuje správu telefonů s Androidem a Wp7. Na forech nebo Wiky jsou návody na staré MT Siemens,Nokia atd.Podpora wifi karet taky chabá.To co fungovalo ve verzi 8.04 od verze 10.04 nefungu­je.Spravovat ,synchronizovat, flashovat MT s Androidem nebo Wp7 je nemožné.Vývoj by se měl zaměřit na tento trend doby a né na omalovánky.

RE: Podpora hardware

Ondřej Dostál

Odpovědět

Správu telefonů jsem netestoval, protože nemám k dispozici žádný telefon s Androidem nebo W7. Podporu wifi karet jsem netestoval ve větším měřítku, a tak nemohu potvrdit ani vyvrátit vaše tvrzení. Nicméně na testovaných počítačích vše běželo korektně.

V případě jiného přístupu vývojářů k vývoji s vámi naprosto souhlasím. Nejprve by vývojáři měli dát dohromady 100% hardwarovou podporu a až poté se soustředit na vzhled a podobné doplňující součásti.

RE: RE: Podpora hardware

allij

Odpovědět

Linux (obecně) testuji na pc a notebooku.To co dříve fungovalo naprosto bezchybně je čím dál horší.Linux se vydal na cestu MS.Nový OS a je potřeba nový HW.Naprostý souhlas s tím,že vývojáři by měli zapracovat na hardwarové podpoře a pak vymýšlet 3D efekty ,animace atd.Nechápu proč z Ubuntu 11.10 zmizel Evolution.Naprosto bezproblémová synchronizace kontaktů,e-mailu,kalendá­ře.Ubuntu 4.10 udělalo to co Microsoft.Uži­vatelsky přívětivé rozhraní. Výsledek byl v migraci nových uživatelů a vzestup Ubuntu na přední místo. Dnes je situace díky Unity poněkud jiná a těží z toho Linux Mint.

monitor

Napsal/a: mint

Přidáno: 22.01.2012 18.49

Odpovědět

co mate s tymi farbami? u mna ta prac. plochu vyzera pekne vykreslena…

RE: monitor

Ondřej Dostál

Odpovědět

Do systému vkládáme screenshoty ve formátu .png pouze s 256 barvami, aby čtenáři nemuseli zbytečně čekat na načítání velkých obrázků. Proto jsou na obrázcích vidět pruhy.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  7. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!