Diskuse ke článku Linux Mint – Plnotučná distribuce zdarma ve stylu Ubuntu!

Podpora hardware

Napsal/a: allij

Přidáno: 19.01.2012 06.12

Odpovědět

Celkem oslavně napsaný článek.Bohužel schází informace jak Mint podporuje správu telefonů s Androidem a Wp7. Na forech nebo Wiky jsou návody na staré MT Siemens,Nokia atd.Podpora wifi karet taky chabá.To co fungovalo ve verzi 8.04 od verze 10.04 nefungu­je.Spravovat ,synchronizovat, flashovat MT s Androidem nebo Wp7 je nemožné.Vývoj by se měl zaměřit na tento trend doby a né na omalovánky.

RE: Podpora hardware

Ondřej Dostál

Odpovědět

Správu telefonů jsem netestoval, protože nemám k dispozici žádný telefon s Androidem nebo W7. Podporu wifi karet jsem netestoval ve větším měřítku, a tak nemohu potvrdit ani vyvrátit vaše tvrzení. Nicméně na testovaných počítačích vše běželo korektně.

V případě jiného přístupu vývojářů k vývoji s vámi naprosto souhlasím. Nejprve by vývojáři měli dát dohromady 100% hardwarovou podporu a až poté se soustředit na vzhled a podobné doplňující součásti.

RE: RE: Podpora hardware

allij

Odpovědět

Linux (obecně) testuji na pc a notebooku.To co dříve fungovalo naprosto bezchybně je čím dál horší.Linux se vydal na cestu MS.Nový OS a je potřeba nový HW.Naprostý souhlas s tím,že vývojáři by měli zapracovat na hardwarové podpoře a pak vymýšlet 3D efekty ,animace atd.Nechápu proč z Ubuntu 11.10 zmizel Evolution.Naprosto bezproblémová synchronizace kontaktů,e-mailu,kalendá­ře.Ubuntu 4.10 udělalo to co Microsoft.Uži­vatelsky přívětivé rozhraní. Výsledek byl v migraci nových uživatelů a vzestup Ubuntu na přední místo. Dnes je situace díky Unity poněkud jiná a těží z toho Linux Mint.

monitor

Napsal/a: mint

Přidáno: 22.01.2012 18.49

Odpovědět

co mate s tymi farbami? u mna ta prac. plochu vyzera pekne vykreslena…

RE: monitor

Ondřej Dostál

Odpovědět

Do systému vkládáme screenshoty ve formátu .png pouze s 256 barvami, aby čtenáři nemuseli zbytečně čekat na načítání velkých obrázků. Proto jsou na obrázcích vidět pruhy.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Optimalizace webových stránek - kdy najmout agenturu
  4. Katastrální mapy online
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  9. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!