Diskuse ke článku Linux Mint – Plnotučná distribuce zdarma ve stylu Ubuntu!

Podpora hardware

Napsal/a: allij

Přidáno: 19.01.2012 06.12

Odpovědět

Celkem oslavně napsaný článek.Bohužel schází informace jak Mint podporuje správu telefonů s Androidem a Wp7. Na forech nebo Wiky jsou návody na staré MT Siemens,Nokia atd.Podpora wifi karet taky chabá.To co fungovalo ve verzi 8.04 od verze 10.04 nefungu­je.Spravovat ,synchronizovat, flashovat MT s Androidem nebo Wp7 je nemožné.Vývoj by se měl zaměřit na tento trend doby a né na omalovánky.

RE: Podpora hardware

Ondřej Dostál

Odpovědět

Správu telefonů jsem netestoval, protože nemám k dispozici žádný telefon s Androidem nebo W7. Podporu wifi karet jsem netestoval ve větším měřítku, a tak nemohu potvrdit ani vyvrátit vaše tvrzení. Nicméně na testovaných počítačích vše běželo korektně.

V případě jiného přístupu vývojářů k vývoji s vámi naprosto souhlasím. Nejprve by vývojáři měli dát dohromady 100% hardwarovou podporu a až poté se soustředit na vzhled a podobné doplňující součásti.

RE: RE: Podpora hardware

allij

Odpovědět

Linux (obecně) testuji na pc a notebooku.To co dříve fungovalo naprosto bezchybně je čím dál horší.Linux se vydal na cestu MS.Nový OS a je potřeba nový HW.Naprostý souhlas s tím,že vývojáři by měli zapracovat na hardwarové podpoře a pak vymýšlet 3D efekty ,animace atd.Nechápu proč z Ubuntu 11.10 zmizel Evolution.Naprosto bezproblémová synchronizace kontaktů,e-mailu,kalendá­ře.Ubuntu 4.10 udělalo to co Microsoft.Uži­vatelsky přívětivé rozhraní. Výsledek byl v migraci nových uživatelů a vzestup Ubuntu na přední místo. Dnes je situace díky Unity poněkud jiná a těží z toho Linux Mint.

monitor

Napsal/a: mint

Přidáno: 22.01.2012 18.49

Odpovědět

co mate s tymi farbami? u mna ta prac. plochu vyzera pekne vykreslena…

RE: monitor

Ondřej Dostál

Odpovědět

Do systému vkládáme screenshoty ve formátu .png pouze s 256 barvami, aby čtenáři nemuseli zbytečně čekat na načítání velkých obrázků. Proto jsou na obrázcích vidět pruhy.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny