Bitva o Seznam.cz vrcholí, zájemců o koupi ubylo

V momentě, kdy se začalo mluvit o prodeji předního českého vyhledávače Seznam.cz vyrojily se kolem této události spousty doměnek a neoficiálních informací.

Firmu Seznam.cz nyní vlastní ze 70% Ivo Lukačovič, který Seznam.cz založil a udělal z něj nejnavštěvovanější český vyhledávač. Zbytkový podíl vlastní fondy Miura International a Tiger Holding. O zakoupení vyhledávače zatím uvažují fondy Apax Partners a Warburg Pincus. Poslední, třetí zájemce zatím není znám. Ještě nedávno se ale mluvilo i o takových jménech jako Google, nebo Mediatel.

Seznam.cz logo

O ceně, která bude za Seznam.cz vyplacena se také velmi rozsáhle spekuluje. Dle neoficiálních zdrojů by se měla pohybovat okolo čtrnácti miliard korun. Pikantní ovšem je na celé kauze prodeje to, že samotný Lukačovič několikrát do médií uvedl, že s prodejem Seznamu nepočítá teď, ani do budoucna.

Zdroj:Digiweb.cz

Novinka Bitva o Seznam.cz vrcholí, zájemců o koupi ubylo byla publikován 7. srpna 2008 v 22.20. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Dell Latitude 14 Rugged Extreme: Váš notebook v kufříku
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  7. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  8. Libimseti.cz
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!