Bitva o Seznam.cz vrcholí, zájemců o koupi ubylo

V momentě, kdy se začalo mluvit o prodeji předního českého vyhledávače Seznam.cz vyrojily se kolem této události spousty doměnek a neoficiálních informací.

Firmu Seznam.cz nyní vlastní ze 70% Ivo Lukačovič, který Seznam.cz založil a udělal z něj nejnavštěvovanější český vyhledávač. Zbytkový podíl vlastní fondy Miura International a Tiger Holding. O zakoupení vyhledávače zatím uvažují fondy Apax Partners a Warburg Pincus. Poslední, třetí zájemce zatím není znám. Ještě nedávno se ale mluvilo i o takových jménech jako Google, nebo Mediatel.

Seznam.cz logo

O ceně, která bude za Seznam.cz vyplacena se také velmi rozsáhle spekuluje. Dle neoficiálních zdrojů by se měla pohybovat okolo čtrnácti miliard korun. Pikantní ovšem je na celé kauze prodeje to, že samotný Lukačovič několikrát do médií uvedl, že s prodejem Seznamu nepočítá teď, ani do budoucna.

Zdroj:Digiweb.cz

Novinka Bitva o Seznam.cz vrcholí, zájemců o koupi ubylo byla publikován 7. srpna 2008 v 22.20. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. DVD Shrink
  9. www.Spolužáci.cz
  10. Jak správně psát email - zásady a chyby

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!