Bitva o Seznam.cz vrcholí, zájemců o koupi ubylo

V momentě, kdy se začalo mluvit o prodeji předního českého vyhledávače Seznam.cz vyrojily se kolem této události spousty doměnek a neoficiálních informací.

Firmu Seznam.cz nyní vlastní ze 70% Ivo Lukačovič, který Seznam.cz založil a udělal z něj nejnavštěvovanější český vyhledávač. Zbytkový podíl vlastní fondy Miura International a Tiger Holding. O zakoupení vyhledávače zatím uvažují fondy Apax Partners a Warburg Pincus. Poslední, třetí zájemce zatím není znám. Ještě nedávno se ale mluvilo i o takových jménech jako Google, nebo Mediatel.

Seznam.cz logo

O ceně, která bude za Seznam.cz vyplacena se také velmi rozsáhle spekuluje. Dle neoficiálních zdrojů by se měla pohybovat okolo čtrnácti miliard korun. Pikantní ovšem je na celé kauze prodeje to, že samotný Lukačovič několikrát do médií uvedl, že s prodejem Seznamu nepočítá teď, ani do budoucna.

Zdroj:Digiweb.cz

Novinka Bitva o Seznam.cz vrcholí, zájemců o koupi ubylo byla publikován 7. srpna 2008 v 22.20. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!