Nová verze ovladačů AtiCatalyst

Tagy:  amd, grafika, verze, Ati Catalyst, ovladače, ovladač grafické karty

Pokud používáte grafickou kartu od firmy AMD, určitě Vás bude zajímat, že je uvolněna nová verze ovladačů ATI Catalyst 10.3. Sice jde zatím o tzv. preview verzi, znamená to ale, že konečná finální verze už není příliš daleko a její uvedení je otázkou týdnů, maximálně měsíců.

Jedním z největších taháků nové verze je ATI Eyefinity, tedy zobrazovací technologie. Není sice úplně nová, ale je výrazně „překopané“ její ovládání a nastavení. ATI Eyefinity slouží k základnímu nastavování parametrů pro grafickou kartu, avšak je možné přes něj ovládat i jiné funkce, jako například zobrazování na dvou monitorech, nebo různé nastavení grafiky pro různé aplikace.

Potěší také podpora 3D zobrazení ve hrách. Kromě toho je zde i docela výrazný nárůst výkonu v závislosti na typu karty a náročnosti dané hry. Mimo her se výkon zvýšil i u jiných aplikací, takže některé náročnější programy, jako například fotoeditory by měly pod novou verzí fungovat o malinko rychleji.

Zdroj: Sites.amd.com

Novinka Nová verze ovladačů AtiCatalyst byla publikován 21. března 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!