Nová verze ovladačů AtiCatalyst

Tagy:  amd, grafika, verze, Ati Catalyst, ovladače, ovladač grafické karty

Pokud používáte grafickou kartu od firmy AMD, určitě Vás bude zajímat, že je uvolněna nová verze ovladačů ATI Catalyst 10.3. Sice jde zatím o tzv. preview verzi, znamená to ale, že konečná finální verze už není příliš daleko a její uvedení je otázkou týdnů, maximálně měsíců.

Jedním z největších taháků nové verze je ATI Eyefinity, tedy zobrazovací technologie. Není sice úplně nová, ale je výrazně „překopané“ její ovládání a nastavení. ATI Eyefinity slouží k základnímu nastavování parametrů pro grafickou kartu, avšak je možné přes něj ovládat i jiné funkce, jako například zobrazování na dvou monitorech, nebo různé nastavení grafiky pro různé aplikace.

Potěší také podpora 3D zobrazení ve hrách. Kromě toho je zde i docela výrazný nárůst výkonu v závislosti na typu karty a náročnosti dané hry. Mimo her se výkon zvýšil i u jiných aplikací, takže některé náročnější programy, jako například fotoeditory by měly pod novou verzí fungovat o malinko rychleji.

Zdroj: Sites.amd.com

Novinka Nová verze ovladačů AtiCatalyst byla publikován 21. března 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!