Sex.com se prodávat nebude

Měl to být jeden z největších obchodů s internetovou doménou, který se kdy uskutečnil a byla očekávaná tvrdá bitva mezi zájemci. Nakonec ale z obchodu pravděpodobně vůbec nic nebude.

Před čtyřmi roky se doména Sex.com prodala za 14 miliónů dolarů, koupila ji tehdy společnost Escom LLC, ta se ale aktuálně trápí ve finančních problémech a téměř s jistotou na ni bude uvalen konkurz. Z domény se dal vydělat minimálně jeden milión dolarů (vyvolávací cena).

Právě konkurz ale poničil všechny plány, které měly firmu zachránit. Problém je totiž v tom, že během konkurzu se nesmí s majetkem nijak nakládat, navíc i věřitelé firmy se báli o své peníze a měli strach, co by konkurz udělal s cenou. Proto byla aukce nakonec zrušena a v nejbližší době Sex.com majitele nezmění.

Zdroj: Reuters.com

Novinka Sex.com se prodávat nebude byla publikován 22. března 2010 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!