Sex.com se prodávat nebude

Tagy:  sex, erotika, porno web, doména, erotické weby, obchod, aukce, aukce webu

Měl to být jeden z největších obchodů s internetovou doménou, který se kdy uskutečnil a byla očekávaná tvrdá bitva mezi zájemci. Nakonec ale z obchodu pravděpodobně vůbec nic nebude.

Před čtyřmi roky se doména Sex.com prodala za 14 miliónů dolarů, koupila ji tehdy společnost Escom LLC, ta se ale aktuálně trápí ve finančních problémech a téměř s jistotou na ni bude uvalen konkurz. Z domény se dal vydělat minimálně jeden milión dolarů (vyvolávací cena).

Právě konkurz ale poničil všechny plány, které měly firmu zachránit. Problém je totiž v tom, že během konkurzu se nesmí s majetkem nijak nakládat, navíc i věřitelé firmy se báli o své peníze a měli strach, co by konkurz udělal s cenou. Proto byla aukce nakonec zrušena a v nejbližší době Sex.com majitele nezmění.

Zdroj: Reuters.com

Novinka Sex.com se prodávat nebude byla publikován 22. března 2010 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!