O iPad je velký zájem, zaznamenáno 160 tisíc objednávek

Tagy:  apple, ipad, varianty, multi-touch, novinka, prodej, obchod, objednávky

Má to být jeden z největších prodejních trháků v historii Applu. Kříženec mobilního telefonu iPhone a netbooku si podle odborníku povede v prodejnosti velice dobře, tomu, že odhady se zřejmě nemýlí nasvědčuje i obrovský počet předobjednávek, zatím má o iPad zájem asi 160 tisíc lidí, kteří většinou příliš nemeškali a svoje objednávky odeslali několik málo hodin po tom, co bylo oficiálně předobjednávání zpřístupněno.

iPad má mít operační systém iPhone OS, dotykový displej s rozlišením 1024×768. procesor s frekvencí 1 GHz a paměť 16, 32 nebo 64 GB. V prodeji bude i varianta s možností připojení k 3G internetu a k WiFi.

Předběžná cena je 499 až 829 dolarů, v závislosti na verzi a místu prodeje. Navíc je zde věc, která vás zřejmě nepotěší, pokud dojde k nějakému problému. iPad totiž nemá vyměnitelnou baterii, v případě poruchy se celý přístroj odešle Applu a uživatel dostane za 99 dolarů nový iPad.

Zdroj: Mashable.com

Novinka O iPad je velký zájem, zaznamenáno 160 tisíc objednávek byla publikován 23. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!