O iPad je velký zájem, zaznamenáno 160 tisíc objednávek

Má to být jeden z největších prodejních trháků v historii Applu. Kříženec mobilního telefonu iPhone a netbooku si podle odborníku povede v prodejnosti velice dobře, tomu, že odhady se zřejmě nemýlí nasvědčuje i obrovský počet předobjednávek, zatím má o iPad zájem asi 160 tisíc lidí, kteří většinou příliš nemeškali a svoje objednávky odeslali několik málo hodin po tom, co bylo oficiálně předobjednávání zpřístupněno.

iPad má mít operační systém iPhone OS, dotykový displej s rozlišením 1024×768. procesor s frekvencí 1 GHz a paměť 16, 32 nebo 64 GB. V prodeji bude i varianta s možností připojení k 3G internetu a k WiFi.

Předběžná cena je 499 až 829 dolarů, v závislosti na verzi a místu prodeje. Navíc je zde věc, která vás zřejmě nepotěší, pokud dojde k nějakému problému. iPad totiž nemá vyměnitelnou baterii, v případě poruchy se celý přístroj odešle Applu a uživatel dostane za 99 dolarů nový iPad.

Zdroj: Mashable.com

Novinka O iPad je velký zájem, zaznamenáno 160 tisíc objednávek byla publikován 23. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!